Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Figyelmedbe ajánljuk a következő linket, melyben több beíráson keresztül le van vezetve a Party pörgetés +- "jelenség"!
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kerekkerékkel-kapcsolatos-kérdések.19456/page-2
    Köszönjük, ha figyelmesen elolvasod!

alex0824 kedveli ezt.
  2. emocy91

emocy91 Fórum biztosa

Igen, beleolvastam!
    És azt látom, hogy más is ugyanerre a hibára panaszkodik :p...

Más is így van ezzel, és legtöbbször csak legyintünk, és már nem vesszük a fáradtságot sem, hogy megragadjuk a virtuális tollat, amikor ez a játék rengeteg sebből vérzik, és napirenden reklamálhatnánk a hibák miatt -.-!!!

De, tagadni, cáfolni a hiba meglétét nem szabad, és nem is érdemes!!!

Inkább minél gyorsabban ki kell javítani a hibát!!!

Szerencsére, még ezidáig a ládák adta parti pörik korrekt módon hozzáadódtak a meglévőkhöz :), de ettől függetlenül: nyugtával dícsérjük a napot, hisz bármikor bekövetkezhet ennek az ellenkezője is :(...

3. Dodobá13

Dodobá13 Utánpótlás-írogató

Szia!
    Nagyon köszönöm, megtaláltam!:):) Ez valahogy elkerülte a figyelmemet! További szép estét és jó játékot!

4. ChocoBounty

ChocoBounty Fórum félistene

Szia!
    2022-05-19-én 16:36:48-kor pörgettél party módban, kaptál egy darab Pompás pávát. Ekkor maradt 47 party pörgetésed.
    2022-05-19-én 16:36:58-kor pörgettél megint, és ekkor kaptál 2 party pörgetést. Pörgetést követően 46 party pörgetés marad, nyertél kettőt, lett 48.

Most is 48 party pörgetésed van.
    Rendben megkaptad az említett 2 db pörgetést, a kollégám által linkelt hozzászólásban leírtak szerint.

alex0824 kedveli ezt.
  5. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia újra!
    Kollegám betekintett a farmodra, kérjük, próbáld meg ismét a felhősort aktiválni, reméljük most már rendben lesz!

Enikő65 kedveli ezt.
  6. emocy91

emocy91 Fórum biztosa

Csakhogy 51 parti pöriről indultam, nem 48-ról!
    Úgyhogy mégsem igaz az a plusz két megnyert pöri :p!!!
    Mivel pénzt én is költök a játékra, több korrektséget várnék el!!! :mad:

7. Enikő65

Enikő65 Junior szaki

Nagyon szépen köszönöm a segítséget !! :)

smoldering és Kuzdern kedveli ezt.
  8. ChocoBounty

ChocoBounty Fórum félistene

Pontosan. Ötvenegy darab party pörgetésről indultál.
    Nézzük részletesen:

2022-05-19 16:36:16: jutalom: 24.000 TP | fennmaradó party pörgetésed: 50 (51 - 1 = 50)
    2022-05-19 16:36:27: jutalom: Fenyő XXL | fennmaradó party pörgetésed: 49 (50 - 1 = 49)
    2022-05-19 16:36:37: jutalom: 200% TP bónusz | ennmaradó party pörgetésed: 48 (49 - 1 = 48 )
    2022-05-19 16:36:48: jutalom: Pompás páva | fennmaradó party pörgetésed: 47 (48 - 1 = 47)
    2022-05-19 16:36:58: jutalom: 2x Party pörgetés | fennmaradó party pörgetésed: 48 (47 - 1 = 46 | 46 + 2 = 48 )

upload_2022-5-19_19-50-36.png

Az ellenőrző panel szerint rendben megkaptál mindent, és a játékban megtalálható napló szerint is mindent megkaptál.

alex0824 kedveli ezt.
  9. emocy91

emocy91 Fórum biztosa

51-3=48 !!!!!

Akkor hol van a két megnyert pöri???

Az ilyen és ehhez hasonló dolgok veszik el a játékkedvet, mert a kedves játékosnak még akkor sincs igaza, ha van!!!

10. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

51 az induló pörgetési szám.
    Pörgettél 5 db-t, vagyis mínusz 5. Az annyi mint 51-5=46
    Egyik pörgetésre kaptál 2 pörgetést ... +2
    46+2=48

Ennyi is van.

Ez egy másik módszer, ami szerint szintén minden rendben van.

A kép, amit a kollégám hozott, beszédes infókat mutatnak.

smoldering, ChocoBounty és alex0824 kedveli ezt.
  11. szivarvany20000

szivarvany20000 Junior szaki

Munkások akciós áron érkezik manapság!
    2 hetente szokott lenni, most nem látom a naptáron, pedig jó lenne.
    VV
    Üdv

12. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Érdemes figyelni a hivatalos közleményeket, a napi akciók információs blokkot is a fórum fő oldalán.

13. Enikő65

Enikő65 Junior szaki

Szisztok ! Ma megint probléma van az eventel nálam. Kész vagyok az ötös futamig ,de a végén megint nem tudtam duplázni ,mert nem engedte ,fel sem kínálta a lehetőséget . Tegnap ugyan így jártam és a felhőt sem adta meg ,így két fejlesztés hiányzik . A felhőt elővarázsolták , valahonnan. Jelenleg úgy néz ki a pálya mintha nem lenne befejezve. Tudna valaki érdemben segíteni ? Esélyem sem volt duplázni kétszer .

ID: 1804235

14. Magdianyus4853

Magdianyus4853 Utánpótlás-írogató

Szia! A 4.dik sor végén nekem sem enged duplázni,tudnátok segíteni? ID:54603344 Köszönöm

15. mamarygen

Szia!

Teljesítetted az 5. repülési szakaszt is. A feladat kipipált már.
    enikő65.png

Az sajnos igaz, hogy nem dupláztad meg ezen a szakaszon sem az utolsó lépésben a fejlesztést.

Azért, mert Bioüzemanyag XL-lel léptél.
    A megelőző helyen illetve még előtte eggyel már Bioüzemanyag használata kellett volna.
    Az egyenkénti lépések utolsó helyénél figyelned kellett volna arra, hogy a duplázási luxus bioüzemanyagot igénybe véve megkaphasd a 2 függönyös fejlesztést.

Most rendelkezel 4 fejlesztésű dekorral: Fenséges sárkánylovas 2 névvel.
    A teljesítésed alapján ez a valós helyzet.

Kérlek, ellenőrizd le a kapott információkat az eventleírásban szereplő adatokkal.
    Köszönöm.

16. mamarygen

Szia!

A negyedik repülési szakaszban a felhősor a jutalom.

Azt a nyereményt nem lehet duplázni.

Így jogos, hogy nem engedi a játék ezt.

17. Magdianyus4853

Magdianyus4853 Utánpótlás-írogató

Szia! Köszönöm a segítségedet.

18. Enikő65

Enikő65 Junior szaki

Köszönöm válaszod !

19. Platypus

Platypus Utánpótlás-írogató

Befejeztem a harmadik futamot is duplázással. Azzal a lendülettel a teljesített zöld csík visszaúszott a harmadik ládikóig. A negyedik futamot hagyta elkezdeni a játék, az üzemanyagkannáimat elfogyasztotta, a fejlesztésből a 2. futam végi 2-t megtaláltam, a másodikakat nem. Frissítésre, újraindításra sem rendeződött a dolog. Másnál is van ilyen probléma? Remélem, nem veszett el a sok-sok munka, a 300 szezonzsetont is dupláztam, eléggé dühös vagyok... Gazda: Marciberci ID: 4890860

20. mamarygen

Szia!

Köszönöm, hogy itt is leírtad a problémádat, ide hoztad a gondodat az eventtel összefüggésben.

Nem történt semmi hiba.
    Ugyanis az első futam lejátszását követően a 2. a 3. és 4. futam akár párhuzamosan is teljesíthető.

Nálad is ezt történt, neked a 3. és 4. futam fut párhuzamosan a teljesítésben.
    Talán nem így akartad, de ez a helyzet.
    Véletlen kattintással átváltottad a 4. pályát, és ott adtad le az üzemanyagaidat.

Az ellenőrzés alapján megnéztük a felhasznált üzemanyagokat, melyeket a malomban előállítottál, majd összevetettük a futamok teljesített feladataival.

Malomban előállított üzemanyagok tételesen:
    - Bioüzemanyag: 21 db keverés (3 db a pajtában),
    - Bioüzemanyag XL: 47 db keverés,
    - Luxus bioüzemanyag: 11 db keverés (5 db a pajtában)

Lépésenként elhasznált üzemanyagok:

Bioüzemanyag: 18 lépés
    Bioüzemanyag XL: 141 lépés
    Luxus bioüzemanyag: 6 lépés
    Összesen: 165 lépés

Teljesítés alapján:
    Az 1. futam teljesítve: 44 lépés
    A 2. futam teljesítve: 60 lépés
    Összesen: 104 lépés
    3. futam: 42 lépés jelenleg
    4. futam: 18 lépés jelenleg
    Mindösszesen: 164 lépés +1 a kezdésből, az 165.

Ezek egyenlőséget jeleznek.

Kérünk, kérlek, folytasd a játékot, hiszen nem tűnt el semmi, minden nyomon követhető a felhasználásban.

Sikeres repüléseket kívánunk a célig.