Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. _marci7_

_marci7_ Járnitanuló

uh bocsi nem figyeltem köszi

Othep kedveli ezt.
  2. szrx

szrx Utánpótlás-írogató

Szia !
    Tegnap befejeztem a 4. -es futamot, de nem tudom a felhőt feltölteni. Kérlek segíts, hogy mi a hiba ! Köszönöm !
    szrx ID 21853938

3. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kérjük, frissítsd a játékot, ezt követően a felhősor már működni fog számodra.

4. briguka

briguka Fórumszaki

Szia! Ugyanez a problémám nekem is, tegnap befejeztem a 4.futamot, ma végigvitem az egész eventet és nem tudok felrakodni a felhőre, mindig visszadob a feladathoz mint amikor még valami hiányzik. Már frissitettem, bezártam mindent és kiléptem mindenhonnan, vártam is de továbbra sem engedi a felhőt.
    ID: 17124292 briguka
    Köszönöm ha megnézed

5. -Kicsi21-

-Kicsi21- Fórum-zöldfülű

Szép napot! Segítséget szeretnék kérni! 4. futam végén nem tudom duplázni az ajándékot, reggel óta nem sikerül :(
    gép takarítás meg volt, üzemanyag van
    mit rontok el ?
    előre is köszönöm a segítséget -Kicsi21-
    ID: 25402934

6. Othep

Szia.

A 4. futam végén a felhő van.
    Azt nem lehet duplázni.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  7. -Kicsi21-

-Kicsi21- Fórum-zöldfülű

Köszönöm a gyors választ, /nagyon benéztem /
    További szép napot!

Othep kedveli ezt.
  8. Othep

Szia.

Kérjük, Te is frissítsd a játékot, ezt követően a felhősor már működni fog számodra.​

-ágianyu33- és briguka kedveli ezt.
  9. briguka

briguka Fórumszaki

Köszönöm, minden rendben.

Kuzdern és Othep kedveli ezt.
  10. zsikancs

zsikancs Fórum-zöldfülű

Sziasztok. Nekem olyan próblémám volna hogy van egy egy fa a fő és a szédült szánton nem tudom ki törölni mieért?

11. Othep

Szia.

Leírnád kicsit részletesebben a problémát?
    Hogyan próbáltad törölni a fát?
    Mit tapasztaltál, mi nem megy?

12. Suzzy1

Suzzy1 Utánpótlás-írogató

Szia az a problémám az eventet befejeztem ,de se a sárkányalapot sem a ráhejezőt nem találom pedig frissítettem is az ID 17114622 segitsetek köszönöm!

13. tremama0422

tremama0422 Junior szaki

Sziasztok! Az 5.futam végén a fejlesztést nem tudom duplázni, pedig az üzemanyag megvan hozzá. Miért? ID 45638869

14. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Az erdei tisztáson találod a már fejlesztett sárkánylovas dekort.
    Van egy fejlesztési függöny a menüdben is.

suzzy1.png

vilimacsa kedveli ezt.
  15. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Nem az 5. futamnál tartasz. Azt csak az első 4 futam teljes teljesítése/befejezése után kezdheted csak el.

A 4. futam végénél jársz.
    Ott a nyeremény a felhősor, amit nem lehet duplázni!

Adj egy Bioüzemanyagot a sárkányos repülő játékosnak, és kész lesz a 4. futam.

tremama0422.png

16. Nesztor1978

Nesztor1978 Utánpótlás-írogató

Szia!

Kocka kérdés.
    Pár napja kérdezi belépés után: "Szeretné engedélyezni "https://www.farmerama.com" számára, hogy legfeljebb 1.2GB tárhelyet használjon a Mac gépén?"MAC-en a kliens nem tölthető le. Az csak WIN alatt jó.
    Mit akar ezzel a játék?
    Valami konkrét leírás van róla?

Köszönöm válaszod!
    Viktor

17. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Időközönként ez az információ elő-előjön a Mac-típussal játszó játékosoknál.
    Javasoljuk, kattints az igen gombra. Természetesen nem kell a kliens verziót használni, mert az nem funkcionál. A web-es unity verzióban a farm elérhető, játszható a játék.

18. tremama0422

tremama0422 Junior szaki

Szia kedves mamarygen! Köszönöm a válaszod, ezt csúnyán benéztem. Már kezdtem örülni, hogy végeztem. További szép napot és sok türelmet!

mamarygen kedveli ezt.
  19. pénztáros

pénztáros Utánpótlás-írogató

Szia! Nekem is ez a problémám?Már mindent végignéztem,de nem találom sem a sárkányalapot,sem a fejlesztéseket! ID 13147880 ! Segítséget köszönöm!

20. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Azért nem találod csak az egyik alap dekort a menüdben, mert a másik darabra már felhelyezted a függönyös fejlesztéseket.
    A Világítótorony dekoros területén nézz szét, oda tetted ki.

-ágianyu33- kedveli ezt.