Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. donkartacs07

donkartacs07 Fórum nagymestere

Kérdésem csak annyi volna, mire vár a rendszer, ha belépek az oldalra és a vonatcuccos beérett. Ha letelt az 1 óra alapból meg kéne adja, de hogy még oda is lépjek azért, azt furcsállom. Letelt az 1 óra automatikusan kéne adja mire való ez a edényezés?

2. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia !

A rendszer megvárja, míg belépsz a játékba, fokozatosan tölti be az információkat.
    A fagőzös mellett van egy nagy event is, ami minijátékkal kiegészített.
    Jobb, ha átlátható minden. Nem érdemes sietni-türelmetlenkedni.

Ennek a vonatos csomagnak az elfogadását minden akcióban (minden alkalommal) így lehetett átvenni.
    A talányos kis csemeték aszerint kerülnek a fás menüdbe, hogy farmos vagy szigetes fácskáért utaztattad.

További sikeres gazdálkodást kívánunk!

3. donkartacs07

donkartacs07 Fórum nagymestere

Akkor sem normális, hogy az eltűnt event csemetéjét, majd 2 nap múlva adja meg a rendszer, jelenleg nincs a listán. Majd 1 napra 13.20 kor kaptam meg a csemetét.

Utoljára szerkesztett: 24.5.22
  4. mandityalexandra

mandityalexandra Fórumgróf

Kedves Moderátorok, Adminisztrátorok!

Apróságról írok, de mivel találkoztam vele, gondoltam jelzem.

Az Enciklopédiában az "Állatok, ólak, termények a játékban" résznél ha a macskára kattintok, a link az egérhez dob. :D :D

Köszönve eddigi munkátokat:

mandityalexandra

5. smoldering

Szia !
    Kollegám javította a hibás linket, köszönjük a jelzésedet!

mandityalexandra kedveli ezt.
  6. szinusz

szinusz Aktív író

üdv én még a második futamnál tartok és a 2 luxus üzemanyagot nem tudom felhasználni. kérdésem: mire jó a luxus üzemanyag??? ha nem lehet menni vele a sárkánnyal? Szinusz: ID 1296664

7. smoldering

Szia !
    A Luxus üzemanyaggal is tudsz lépni, de akkor érdemes felhasználni, amikor valamit meg szeretnél duplázni!
    Minden egyes lépés elött, amikor valami fontosabb nyeremény juthat a birtokodba, a repülésnél felajánlja neked a Luxus bioüzemanyag használatát a játék!
    Idézet az eventleírásból:

4. Nyereményduplázó gomb
    • Ezzel a gombbal tudjuk duplázni a következő nyereményt. Használatával a repülési folyamat alatt egy lépést haladunk előre (Pl. lehetőségünk van duplázni a következő szupertáp nyereményt, vagy az adott futam végén lévő dekorfejlesztést / az alap dekort.) Felhősort nem tudjuk duplázni!
    • Fontos tudnivaló, hogy csak abban az esetben aktív a gomb, amikor a következő lépés egy nyeremény! Köztes "üres" résznél nem aktív a gomb.
    • Szükséges malomtermék: 1 db Luxus bioüzemanyag

Taktikai tanács:

Érdemes minden lépést megfontolni és idejében szintet váltani ahhoz, hogy a számunkra kedvezőbb jutalomból tudjunk dupla mennyiséget megszerezni.
    A Luxus bioüzemanyaggal CSAK ELŐRE tudunk lépni 1 lépést, szintet nem tudunk váltani!!

8. szinusz

szinusz Aktív író

köszönöm a választ, közben végetért a játék

9. an-csika

an-csika Törekvő

Sziasztok! Nem tudom hol jelezzem, ezért elnézést, ha rossz helyre írom. A naptárban június 3.-ai felsorolásból kimaradt a jéghokis event.

10. smoldering

Szia!
    Köszönjük a jelzést!
    Kollégám kiegészítette a június harmadikai események listáját a hokis event nevével.

an-csika és zsani_apja kedveli ezt.
  11. Makacs5

Makacs5 Törekvő

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni. A léghajón van egy általam felrakott csere,(kakapó - 2 pocok) amit le szeretnék venni, de nem engedi a rendszer.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Makacs5 ID: 50083568

12. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Lépj ki a játékból, csinálj egy géptakarítást a Ccleaner-rel, ezután lépj be újra a játékba. Azt is próbálhatod, hogy másfajtaképpen lépsz be, pl.ha klienst használsz, akkor böngészővel, ha pedig valamelyik böngészővel, akkor a klienst próbálod meg.

13. Makacs5

Makacs5 Törekvő

Sikerült a klienssel. Köszönöm szépen!

Enike** kedveli ezt.
  14. swarek

swarek Törekvő

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy lehet e egyszerre több dolgot is venni a játékban? Most ugye vannak a munkások, illetve nekem van egy másik ajánlat is. Ezt a kettőt szeretném megvenni, de nem tudom, hogy hogyan tudnám egyszerre a kosárba tenni és megvenni. Van erre lehetőség, vagy tényleg mindent külön-külön kell megvásárolni? Ezzel ugye az a baj, hogy pár percen belül nem lehet többször fizetni a játékban.
    Köszönöm!

15. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Nem lehetséges egyszerre két különféle dolgot a kosárba tenni, minden akcióban a külön felületet kell használni.
    Kérjük, várd meg a fizetési feltétel lehetőségét, oszd be hozzá az időt.

16. almasinekati

almasinekati Fórum-zöldfülű

Szeretnék egy barátnak küldeni amit kért de nem tudom hogy kell elküldeni elöre is köszönöm a választ

17. vukicsgabi

vukicsgabi Junior szaki

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy mért nem tudok nemesíteni. Az ültetésig elmegy, de amikor kérem az ültetést, visszaugrik az elejére. Töbször megpróbáltam, de mindig ezt csinálja!

18. smoldering

Szia!
    Van elegendő növényed abból, amit nemesíteni szeretnél?
    Ha igen, pontos farmnevet és ID számot kérünk, hogy megnézhessük, miért akadtál el.
    Köszönjük!
    Itt mindent megtalálsz a növénynemesítésről:
    https://boardhu.farmerama.com/threads/növénynemesítés-és-az-üvegházak.6862/

19. smoldering

Szia!
    Ha még nem szerepel a barátlistádon, írj neki egy levelet és az elküldött levél után, bal oldalon teszel egy pipát a szürkés négyzetbe.
    Utána alul rákattintassz a "Hozzáadás a barátokhoz" írásra, ami zöld szinre változik, máris felvetted Őt a barátaid közé!
    Így már tudsz ajándékot küldeni, akinek szeretnél a barátlistádból!

20. Gábormester

Gábormester Törekvő

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Szomszédaim közül kettő eltűnt, meghívtam helyettük másik kettőt. Az ő címerük megjelent a legutolsó szomszéd-táblán, legalul, "becsíkozva". Az egyik már visszaigazolt, így ő "normális" címerrel felkerült azok közé, ahová a farm-szintje alapján szól a helye. Igen ám, de így az addig legutolsó Donátkács címere csíkozódott be, mintha őt jelöltem volna, holott kb. tíz éve a szomszédom, veterán... (Alatta Stöpi van becsíkozódva, de ő még nem jelölt vissza.) Szeretném valahogy leszedetni ezt a csíkozódást Donátkács címeréről, ha lehetne... Köszönöm: Gábormester ID: 23477348