Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Az én telefonom nem alkalmas erre, de a kolléga sem tudta megnézni a képet az övén.
    Amikor alkalmas számodra, kérlek hozd újra.
    Mivel az általad említett játékosnál az újbóli kihelyezés bevált, ezért javasoltam, hogy próbáld meg ezt.
    Mint írtam, ID és farmnév nélkül sem ellenőrizni, sem (esetlegesen) hibát jelezni a Központ felé nem tudunk.
    Kérlek, hozz majd azt is a kép mellé.
     
  2. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Köszönjük, hogy ismét hoztad a képet, így már megtudjuk nézni. A képen levő ID-vel és farmnévvel továbbítottam ellenőrzésre. Jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban, válaszadásunkig türelmed kérjük!
    Köszönöm!
     
    jófarmerlány és Swartsch kedveli ezt.
  3. haldorádor

    haldorádor Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen, tényleg mást adott!
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Most, az ellenőrzés pillanatában a kolléga, mindened megitatott állapotúnak talált.
    A tegnapi napot nem tudja már ellenőrizni, csak a pillanatnyi állapotot látjuk.

    A Központ sem tud korábbi esetet megnézni.

    Ha legközelebb lesz ilyen, jelezd, és ne arass a vizsgálatig.

    Köszönjük a segítségedet.

    Kellemes Ünnepet! :)
     
    -ágianyu33-, Dolphin és Luminary kedveli ezt.
  5. Mariska720719

    Mariska720719 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Véget ért az teliholdas event és hiába raktam ki a képet, ami a titokzatos ládát adta volna 22:00 ütött az óra és nem kaptam meg ..:(
    Sajnos így sem sikerült végig vinni de azt még nagyon szerettem volna. De amikor kiraktam már csak a napraforgó pörgése jutott. Nem lehet hogy valami hiba miatt lett így?
    Mariska720719 ID: 57445326
     
  6. terrdora

    terrdora Törzsjátékos

    Nálam miért nincs felugró? Máshol van, ezen a szerveren semmi! Köszönöm!
    Gazda: terrdora ID: 33192685
    Se este 8 kor se most, GRATULA!
     
  7. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A tegnapi nap folyamán több topikban is téma volt az április elsejére időzített csillagos érme gyűjtögetős meglepetés.
    Ezzel kapcsolatban magam is írtam az egyik aktuális event csevegőjébe:

    "A Hivatalos közlemény szerint lefutott egy script, így már mindenki számára elérhető a csillagos érmék gyűjtögetése.
    Bővebben itt olvashattok róla:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ős-áprilisi-meglepetés-elérhetőségéről.24750/
    A továbbiakban kérem, hogy az event csevegőjét ne ennek megvitatására használjátok.
    Amennyiben valakinek továbbra sem jelennek meg a karakterek ismételt belépés után, ellenőrizze, hogy az animációk engedélyezve vannak-e a beállításoknál.
    Illetve farmnév és ID szám megadásával jelezze a problémát valamelyik segítségkérő topikban. Pl. itt:
    https://board-hu.farmerama.com/forums/Általános-témák.641/"

    A Hírek felületén alkalmanként a 20 illetve utóljára az 5 darab csillagos érme átvételére mindenkinek volt lehetősége, akkor is, ha a karakterek még nem jelentek meg.

    Megértésedet köszönöm.
     
    vihence kedveli ezt.
  8. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Sajnálom, hogy így jártál.
    Az adataidat elviszem ellenőrzésre, de nem tudok semmit ígérni. Addig is kérem szépen a türelmedet.
    Köszönöm:)
     
    vihence kedveli ezt.
  9. terrdora

    terrdora Törzsjátékos

    Semmit sem ért, attól sem működött!
    Üdv!
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönjük türelmedet.
    Mint arra minden event ismertetőben felhívjuk figyelmeteket, nem célszerű utolsó pillanatra hagyni az event befejezését, eventhez kapcsolódó ténykedést. Az event 22:00-kor automatikusan végetér, amit addig teljesítünk és a szerverig is eljut, arra megkapjuk a jutalmakat, amit nem, arra sajnos nem.
    Ellenőriztem a Játék naplójában az eventtel kapcsolatos tevékenységedet, s ezeket találtam:
    - 2024-04-01 21:58:12-kor a lehívott puzzledarabkákkal elérted a Haladási sávban a 9. szintet és megkaptad az ehhez járó jutalmat: 1x Farmmunkás kupon (3 óra)
    - befejezett puzzlek: 1-8 képek és a 10-13-as képek
    - elkezdett, de nem befejezett: 9. kép
    - nem kezdted el az alábbi képeket (puzzle darab nem került egy sem lehívásra hozzájuk): 14 és 15. kép
    Sajnálom, hogy nem sikerült úgy végezned, ahogy tervezted, de sajnos ezen az eredményen módosítani nem lehetséges.
    Megértésedet köszönöm!
     
    vihence, aida2330, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  11. 5pöttyös

    5pöttyös Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, remélem igen.
    Gondolom, rajtam kívül is vannak olyan fanatikusok, ha elutaznak otthonról több napra, akkor „viszik magukkal” a farmot nyilván nem az asztali PC-n, hanem tableten vagy telefonon aratunk Edge böngészőben.
    Szeretném néhány hibára, kellemetlenségre felhívni a figyelmet, ami sokat javíthatna a komfortos játékon:
    1. Üzenetet nem lehet írni, mert ugrik fel a billentyűzet (ez leginkább akkor kellemetlen, ha egy szomszéd ír és nem tudok válaszolni rá).
    2. Egy - egy dekort, ólat, fát, földet nem lehet egyenként kitörölni csak az építőmesterrel és ekkor ugye a mindent is töröl.
    3. Ha valamilyen ládát felhasználnék, számot nem lehet beírni csak a + - jel működik (ez event idején lehet fontos, pl. 60 trágyás ládát szeretnék, hát az sok idő) Kitörölni sem engedi a maximum mennyiséget, ezt felajánlja én innen a - jel működik, (nálam 3000 felett van a trágyás láda).
    4. A piacra ha kitennék valamit eladásra, a számot a mennyiségnél itt sem lehet beírni, csak a + - működik. 100 darabos mennyiségnél felejtős a használata.
    5. A malomnál is csak a + - működik, számot nem lehet beírni (kellemetlen volt a tegnapi event 395 malomtermékéhez a + jelet 395 X nyomni.
    Remélem, eljut a fejlesztőkhöz az infó és a nyárnak már komfortosabban mehetünk!
    Köszönöm!
     
    Sylja kedveli ezt.
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    fejlesztési javaslatokat ebbe a topikba várunk, ez itt Segítségkérő topik.
    https://board-hu.farmerama.com/forums/továbbfejlesztési-és-egyéb-ötletek.290/
    Ez a játék alapban asztali gépekre, laptopokra van tervezve, nem telefonra, tabletre. Igen, tudjuk, hogy böngészőn keresztül lehet már vele ezeken az eszközökön is játszani, de nem működik minden úgy, mint az asztali gépeken. De a legszükségesebb dolgokat már lehet intézni. Ezek a jelenségek, amiket leírtál, mind ismertek azoknál, akik időnként aratnak/vetnek telefonon keresztül.
    Megértésedet köszönöm!
     
    vihence, Swartsch, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  13. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

    Kedves Moderátor!

    Én már láttam a farmomon a vadaskertben ilyen jelenséget, szerintem ez nem hiba. Megfigyelésem szerint ez a meg itatatlan állapot akkor fordult elő, amikor egy teljesen feltöltött vadaskertben megetettem, megitattam minden állatot. Majd eszembe jutott, hogy az egyik állatot le kellene cserélnem egy másikra. Megnyitottam a vadaskertet, töröltem az egyik már megetetett, itatott állatot, majd betettem egy másik fajta állatot. Ez az új állat természetesen nem volt még ettől automatikusan megetetve, megitatva. Így lehet ilyen fotót létrehozni. Ha állatot cserélek a vadaskertben, mindig újra megetetem, megitatom.

    Az erő legyen veled!
     
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Írták az érintettek, hogy változatlan raktárház itatásakor lépett fel a jelenség.
     
    Luminary kedveli ezt.
  15. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Miért ilyen lassú most a játék? Nem az én gépembe a hiba.
     
  16. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    Sziasztok! Hogy kell aktiválni a szabadság módot?
     
  17. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy lehet telefonról játszani? Elutazom 5 napra, és legalább a szükséges feladatokat szeretném megcsinálni. Iphonom van. Nincs is külön böngésző rajta, csal a googlet használom.
     
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A Beállításokban (Fogaskerekes ikon a jobb felső sarokban, majd a legalsó, villáskulcsos ikon; itt az ablak alján találod az Aktiválás gombot).
    Ugyanakkor a szabadság mód csak azt jelenti, hogy nem megy pirosba a hőmérőd, tehát nem veszíted el a szomszédaidat. A hőmérő viszont a Unity-s átállás óta nem működik. Vagyis aktiválhatod, ha akarod, de semmi haszna sincs... Nem veszi át helyetted a napi ajándékot például.
     
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    telefonon böngészőn keresztül tudsz játszani a Farmerama-val, ha alkalmas rá a készüléked. Ha nincs böngésződ, akkor telepíts egyet, nekem androidos telefonom van, és Chrome böngészőn szoktam a fontos ténykedést elintézni, de mások javasolták már az Edge-t is. Próbáld ki, h Neked mivel válik be. Sok sikert!
     
    -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  20. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    Kösz szépen. Nekem viszont iphonom van, ami nem androidos. Avval mi a helyzet?