Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. merylu55

merylu55 Haladó

Amennyiben elolvassa az illetékes legyen szíves válaszolni. Miért hosszabbították meg a csápos játékot, ha úgysem lehetett játszani csak mérgelődni. Most is felrakták az új játékokat MINEK?????????, Nem lehet játszani csak megy az idő. Több része nem működik a játéknak mint igen. Fel a fejjel gazdák, lehet, hogy a moderátorok és programozók is szabin vannak.

zigus46 kedveli ezt.
  2. mnkm

mnkm Fórumszaki

Szia. A hibáról nem a moderátoraink tehetnek, ők minden hibát továbbítottak/továbbítanak a központ felé.

3. NagyG1950

NagyG1950 Törekvő

Ezt írták: "nézzétek meg a windows frissítést a gépen, engedélyezzék annak futtatását.
    Ha ez a telepítés megtörténik, akkor egy gép kikapcsolás ajánlott. Router, wifi kiiktatása is 1-2 perc erejéig."
    Valószínű több millió játékos gépe rossz, a hiba ezek szerint nem központi. És nem is történik semmi. Szomorú!
    Hogy kívánjak ezek után jó farmozást?

4. magdi06

magdi06 Fórum elő legendája

Lassan már az F5 nem sokáig birja. Rettentő idegesitő.A horgászást is kipróbáltam, az sem jobb! Be is fejezem!

Zsikekarda és NagyG1950 kedveli ezt.
  5. mnkm

mnkm Fórumszaki

Nekem safarim van, jelenleg azon akadás mentesen működik. Piacozás, helyváltás, minden.

6. mamszi5107

mamszi5107 Fórum mestere

Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogy a mostani 2 neonól ilyen csúnya sötét marad?:cry::cry:
    A korábbi neonok világítanak és sokkal szebbek.
    Ezt nagyon benézték a grafikusok. Nem is rakom ki, mert csak egy sötét folt az egész.:wuerg::wuerg:

vazulneni8 kedveli ezt.
  7. vazulneni8

vazulneni8 Haladó

fentiek megtörténte után a kliensbeli fagyások nem változtak,viszont Chrome-al és Firefox-szal teszteltem,nem volt gondom.

zsani_apja kedveli ezt.
  8. bherczeg

bherczeg Aktív író

Sziasztok! Kiváltottam a szezonok felhősort 1 est farmer aranyért ,az lenne a kérdésem hogy honnan lehet megszerezni a hozzá valőkat mert mint kiváltás után nézem semmim sincs hozzá.

9. marina1950

marina1950 Junior szaki

Szép napot! Kérek tanácsot, mert megjelent egy hirdetés valami magánkórház.Amikor beléptem, mert eddig nem volt netünk, valamit elfogadtam, nem kellett volna? Köszi a választ,amúgy nem zavar, csak eddig ilyen nem volt.

10. csibegazda2014

csibegazda2014 Junior szaki

Sziasztok, kérdezném, hogy ami titokól akció lesz 22-én az mind a két területre főfarm, Baha érvényes? Köszi a választ Üdv csibegazda2014.

11. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Az 1. Szezon felhősort a Bal oldali piros kosár,/Farmáruda/>>> Különleges részéből tudtad megvenni.
    Szezonok felhősor
    "Ára" :
    300 farmpengő
    Játékba kerülés: 2022.05.07. 14:00 - egyelőre határozatlan ideig bent marad a farmárudába kínálatában.

Szezonok felhősor
    Lezárási idő: 46:00 óra
    Kategória: Haladási sorok
    Jutalom: szint x 500 TP
    Tematikus felhősor: Fagyos szuvenír, Romantikus szuvenír, Színes tojás szuvenír, Zümmögő méh szuvenír, Virágzás szuvenír, Szörf szuvenír, Szezonális gyümölcs szuvenír, Poltergeist szuvenír, Bőségszaru szuvenír
    (Az eddigi dekorok, amelyek a 12-20 közötti szezonokhoz tartoztak)
    Kizárólag a felsorolt szuvenír dekorok helyezhatők fel rá, ha az eventeket a 39. sorig teljesítetted.
    Ezek a következőek:

.
    >>Bőségszaru szezon (20)<< 2021.november
    >>Poltergeist szezon (19)<< 2021. október
    >>Szezonális gyümölcs szezon<< 2021. szeptember
    >>Szörf szezon<< 2021. július
    >>Virágzás szezon<< 2021. június
    >>Zümmögő méh szezon<< 2021. április
    >>Színes tojás szezon<< 2021. március
    >>Romantikus szezon<< 2021. február
    >>Fagyos szezon<< 2021. január

A Tavaszi szezoneventről itt olvashatsz bővebben, ekkor kaptuk meg a felhősor vásárlásának lehetőségét:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/tavasz-ünneplő-szezon-24.22387/

12. smoldering

Szia!

Nem titok ól érkezik, hanem 2022.07.20-től a Bahamára jön változás, további szintek, új fák és állatok érkeznek!
    Az alábbi linken olvashatsz róla bővebben:

https://board-hu.farmerama.com/threads/bahamarama-tartalmi-frissítés-2022-július.22642/

13. smoldering

Szia!

A BP csak bérbe adja a reklámfelületet. A Google helyezi el a reklámokat ott, mindenkinek a saját érdeklődésének megfelelően.
    Így nem tudhatjuk, hogy mire kattinthattál.
    Feltehető, hogy a Google ügyel arra, hogy ne legyen problémája annak, aki egy ilyen reklámra kattint véletlenül.
    Legközelebb figyelmesebben kattints!

14. tremama0422

tremama0422 Junior szaki

Sziasztok! Szeretném megtudni, hogy a tegnap meghirdetett munkások akció honnan érhető el? Köszönöm, ha megírjátok, mert hiába próbálom tegnap óta nem találom.

15. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Tegnap meghirdetett munkásakció majd ma 10 óra után elérhető, gazdaboltban olcsóbb lesz a munkás.

https://board-hu.farmerama.com/threads/munkások-akciós-áron.22641/

16. tremama0422

tremama0422 Junior szaki

Bocsánat! Ezt benéztem. Köszönöm szépen!

17. kariatida

kariatida Törekvő

Sziasztok!
    Segítséget kérnék, le kellene fényképezni az üres gazdakörömet! Nekem sajnos nem sikerült. A gazdakör királya címhez kellene.
    Előre is köszönöm ha segítetek!
    üdv. kariatida

18. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Mi az, ami problémás lépés számodra?

Nem tudsz képet készíteni?
    Vagy más akadályba ütközöl?

Egy hasznos tanácsot itt olvashatsz kép segítségével, hogyan használd a képernyő fényképezését: << ITT >>

19. Julcsi-néni

Julcsi-néni Törekvő

Én ezt olvastam a fórumban a bahama frissítésről (a belinkelt posztban is ez van):
    "A játékba kerülés ideje (várhatóan): 2022. július 20. (szerda) 10:00 óra"
    viszont úgy tűnik, hogy valamit benézhettem, mert senki nem hiányolja a 10 órai kezdés elmaradását... Segítenétek? Miről maradtam le???

20. -Marcsi0319-

-Marcsi0319- Utánpótlás-írogató

Nálam sincs még! egy kicsit lemaradtak . de az eventeket nagyon pontosan tudják zárni!!!

.csibe2000. kedveli ezt.