Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mazsok

mazsok Fórum admirálisa

Köszönöm a gyors választ,meg nem nyugodtam de mit lehet tenni:music::music:
    Majd lesem az akciokat akkor....remélem nem fáj majd sokkba:eek::cry:

2. nolina1965

nolina1965 Fórum parancsnoka

Akkor segíts, kérlek, hogy mi a technikája, mert nekem eddig sosem sikerült.

3. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Neked kell tudnod a farmos infók alapján, mikor jár le a prémium-előfizetésed.
    Vagy a prémium villában látod a lejárat idejét, vagy a banki oldalon (mi ezt a helyet nem látjuk egy ellenőrzés során sem!!) az elmentett adatokban. "Állapot és felmondás" kapcsolót igénybe lehet venni, és ott látszik a lejárati idő.

Az időpontot lejegyezve a 3 napi lejárati időben már meg lehet újítani, elő lehet fizetni az új havi prémiumra.

A paysafecard kártya igénybevételi mechanizmusa nem teszi lehetővé az elmentett adatos megrendelést ehhez a játékelemhez.

Miben segíthetek még?

4. méhecske53

méhecske53 Utánpótlás-írogató

Szia! Segitséget szeretnék kérni, tegnapi nap folyamán az ajándékozás-cserekereskedelemnél, megtalálható volt az Éhestölgy, a Szellemfűz, a Szomália balzsamfa, mai napon nem találom, nem lehet cserére feltenni. Köszönöm

Szia! Meg szeretném kérdezni, hogy miért nem találom a fák között az összes fát, mert amikor ki szerettem volna választani, hogy mit ajánlok fel és mit szeretnék a cserekereskedelemnél, egyik sem jelent meg. Főleg a teliholdas fák, a szomália balzsamfa se. Köszönöm.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.8.22
  5. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Tesztfarmon ellenőriztem.
    Mindhárom fa küldhető és cserére felajánlható lenne.
    Kérlek adj farmnevet és ID-t, hogy megnézhessük, mi lehet a probléma.
    Ha lesz ellenőrzésre jogosult kolléga, megnézi.
    (Nem lehet, hogy már elajándékoztad ezeket a fákat, vagy kinn vannak területen?)

Nem szükséges egy kérdést többször feltenni, és főleg közvetlenül a saját írásod után nem, mert ezen a fórumon nem megengedett több hozzászólás egymás alá ugyanattól a személytől.
    Ha épp nincs szolgálatban moderátor, nem fogsz hamarabb választ kapni.

6. nagyága

nagyága Utánpótlás-írogató

Szia! Nálam ugyanez a helyzet, nem találom a teliholdas fákat, csak 3 db-ot, és más fát sem.

7. Othep

Szia.

Farmnevet és ID-t kérek.
    Anélkül nem tudjuk megnézni, mi lehet a gond.

8. méhecske53

Szia, bocsánat, véletlen volt. A farm nevem: méhecske53, ID kód:[​IMG]

9. Othep

Köszönöm, de sajnos, csak egy fehér kockát látok ID-ként.
    Add meg újra, kérlek.

A farmnév és az User ID szám, a játék böngészős verziójában a játékkeret alján található meg, klienses verzió esetén a játékbeállításokban tekinthető meg, a jobbfelső sarokban lévő fogaskerékre kattintva:

10. nagyága

ID:13961983

11. nagyága

Farm neve: nagyaga, ID:6930285

12. Othep

Köszönöm, így már jó a méhecske53 farmnál.
    Viszont türelmedet kérem, mert még nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban. :)

13. Othep

Szia.

Kollégám ellenőrizte a helyzetet.

Az általad felsorolt fákat nem szerezted még meg egyszer sem, sehonnan.

Biztosan jó helyen akarod feltenni a fákat? Ha a baloldalt szeretnéd felrakni a szellemfűzt és egyebeket amiket felsoroltál, az nem fog menni, hiszen azt a saját pajtádból kellene, de neked semelyik sincs, ezért nem jelenik meg semmi...

Vagyis csak kérni tudnál, ezzel baloldal helyett jobboldalon próbálkozzál.
    (Az Éhes tölgyet már kéred/keresed is, ez így jó is.)

upload_2022-8-6_11-6-40.png

Mint ahogy én is, és a kolléga is ellenőriztük, minden feltehető rendesen a cserefelületre..
    A másik két fa is megjelenik nálad is, rendben.

14. Othep

Szia.

Kollégám ellenőrzése alapján
    upload_2022-8-6_11-13-49.png

Itt is keresel épp Éhes tölgyet, Szellemfüzet.

Kínálni, cserére tenni azért nem tudsz, mert van kitéve teliholdas területre Éhes tölgy és Szellemfűz fád.
    Cserélni csak menüből lehet.
    Most van egy Telihold minievent egy 12 órás időtartamra, és be tudod őket szedni, ha akarod.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/telihold-rövid-időtartamban.22684/

Szomáliai balzsamfával nem rendelkezel.

Mint ahogy én is, és a kolléga is ellenőriztük, minden feltehető rendesen a cserefelületre..
    A másik két fa is megjelenik nálad is, rendben.

15. nagyága

Köszönöm szépen.

Othep kedveli ezt.
  16. méhecske53

Köszönöm szépen.

Othep kedveli ezt.
  17. icaoze

icaoze Utánpótlás-írogató

sziasztok a segítségeteket szeretném kérni szeretnék a fórum gazdából kilépni és nem találóm hogyan lehet ha valaki tudna segíteni meg köszönnék farmer nevem icaoze

18. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Kérlek, kicsit pontosabban írd le, mit szeretnél, vagy mi a probléma, amiben segítséget szeretnél kérni.

19. -Yani67-

-Yani67- Utánpótlás-írogató

Sziasztok !
    Egy olyan kérdésem, kérésem lenne hogy a farmomat a farm visszaállítóval elmentettem, és most vissza akartam állítani a rendes oldalamat, és nem találom egyik ablakban sem a mentést. Hogy ebben esetleg tudnátok-e segíteni, mert elég macerás lenne, és már nem is tudom vissza ültetgetni az eredeti dolgaimat. -Yani67- ID : 16631572 Köszönöm

20. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Minden, amit érdemes tudni a prémium előfizetéshez kapcsolódó farm-visszarendezőről, az itt található:

https://board-hu.farmerama.com/threads/az-új-prémium-rendszer.14921/

Fontos tudni, hogy van néhány dekorelem (a fenti linken megtalálod felsorolva), amit a farm-visszarendező sem képes kezelni, tehát hiába voltak kihelyezve egy adott területen a farm elrendezésének mentése pillanatában, nem fognak visszakerülni a visszarendező használatával!