Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    beléptem Hozzád és semmi problémát nem tapasztalok. Az ellenőrzést Chrome böngészőben végeztem el. Az event területen minden rendben látszik, kihelyezhetőek a földek, elültethetőek lennének a magok.
    upload_2024-3-28_15-41-0.png
    Továbbra is azt tudom javasolni töröld a sütiket (Cookies) és a Gyorsítótárat, indítsd újra a géped, ha kliensben játszol, töröld a klienst és telepítsd újra. Én a gépedet nem tudom ellenőrizni, hogy mi okozza Nálad a problémát. Kép nélkül viszont nem tudom továbbítani sem, hisz mi itt azt látjuk, hogy minden rendben van Nálad.
    Megértésedet köszönöm!
     
    aida2330, Kuzdern és Swartsch kedveli ezt.
  2. GreekYogurt

    GreekYogurt Aktív író

    Sziasztok!

    Az a problémám, hogy hiába oldottam fel a területet nem tudok rá földeket kihelyezni:

    Gazda: GreekYogurt
    ID: 56621895
    Kliensben játszom.

    Közben olvastam a hibáról és építőmesterrel megoldottam a földek kihelyezését.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.3.24, 18:33