Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. chubac2

chubac2 Utánpótlás-írogató

Köszi a választ valószínűleg a doki I hiányzik

2. Böbebaba60

Böbebaba60 Törzsjátékos

Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, hol és milyen módon lehetséges a lejárt bankkártya száma helyett az újat beírni?
    Nem tudok Fürge malmot vásárolni.
    Köszönöm a segítséget!
    Böbebaba60 ID: 4507014

Utoljára szerkesztett: 12.9.22
  3. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A játék felületén, a bankba belépve látsz egy kapcsolót: Állapot és felmondás a felirata.
    Ha azt a téglalap alakú gombot kattintod, törölheted a fizetési adataidat.

Ezt követően lépj ki a játékból. (A rendszer így érzékeli változást!)

Az újbóli belépést követően indítsd el a megtervezett vásárlásodat. A fizetési adatokat meg fogod tudni adni. (Remélhetőleg már használtad az új kártya adatait, így a fizetésnek nincs akadálya.)

4. Böbebaba60

Böbebaba60 Törzsjátékos

Köszönöm szépen! Mindjárt megpróbálom!

Sikerült! Még egyszer köszönöm!

Utoljára szerkesztett: 12.9.22
  5. Tavirózsa

Tavirózsa Fórumőrült

Sziasztok!
    A Romantika III ládát nem tudom kinyitni az elhasználódó dekorok közül. Olyannyira, hogy még a játékot is lefagyasztja. Újraindítva a játékot eltűnt a raktárból, de nem látom, hogy mit kaptam belőle.
    kozsuchne
    4174994

Utoljára szerkesztett: 13.9.22
  6. mamarygen

Szia!

Az ellenőrző panel információt írom:
    A 2 db Romantikaláda III nyitásából kaptál 1 db party pörgetést és 20 db szupertrágyát.

-ágianyu33- és Tavirózsa kedveli ezt.
  7. Tavirózsa

Tavirózsa Fórumőrült

Köszönöm, hogy megnézted. Már tegnap is így jártam. Valami gond lehet vele?

-ágianyu33- kedveli ezt.
  8. mamarygen

Szia ismét!

A nyitás idején nemcsak ezt a típusú ládát tártad fel. Ezt láttam a ládás logban. Több bontás volt/van közeli időpontban.

Az egyes farmok adatbázisa is óriási, a terhelés a több ládanyitás alkalmával - ütemes kattintgatások következtében - megállíthatja a rendszer feldolgozást. Akkor azt látjuk, tapasztaljuk, lefagy a játék.
    Ehhez akár egy pillanatnyi és láthatatlan net ingadozás is társulhat, és már tanácstalan lesz a gazda a játék felületén.

Ezt feltételezem, mert a nyitások ellenőrzése, tesztes próbák alkalmával több kolléga is jelezte, nem volt gond, de a lassabb feldolgozás időtartamára figyelni kell/figyelni kellhet.

-ágianyu33- és Tavirózsa kedveli ezt.
  9. Tavirózsa

Tavirózsa Fórumőrült

Érdekes, hogy csak ennél az egy ládánál tapasztaltam az általam leírtakat, és csak 2-3 napja. De majd ha sikerül lefotózom a hibaüzenetet, amit kiír és elhozom ide. Mivel a nullával egyenlő az angol tudásom, így nem tudtam lefordítani a hosszas hibaüzenetet. Holnap meglátom előjön-e megint. Addig is köszönöm a türelmed.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  10. -sanele-

-sanele- Törzsjátékos

Sziasztok!
    Nekem sok problémám van ajátékkal,de most aza az egy érdekelne, hová tűntek a piccoló ládáim? Reggel kitettem,dél körül nagy izgalommal learattam,hogy megtudjam mit kapok,de mind eltűnt. Frissítettem is, de akk or is csak a hűlt helyét találtam a 6 ládának.Segítségeteket előre is köszönöm. -sanele- ID.:19987092

11. mamarygen

Szia!

Ma 3 db titokzatos tojást bontottál:
    11:53:59 órakor TP tojás lett,
    11:54:01 órakor Bájital tojás
    11:54:02 órakor Tp tojás

Dél környékén: 12:13:20 órakor 5 db " Piccolo" titokzatos ládát arattál le:
    1./ Gyepek ura (+)
    2./ Jack ajándéka (+)
    3./ Ingrid tanítványa (+)
    4./ Pogo show (+)
    5./ Multitaszking zseni (+)

Ezek a titokzatos ládák aratást követően azonnal "átváltoznak".
    Keresd meg az egérrel, húzzad a tárgyra, várj az információs buborékban olvasható nevekre.

12. csiga-biga3

csiga-biga3 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!

Régen voltam az oldalon, tápot hol tudok venni? Előre is köszönöm a választ!

Sali~*.* kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum elő legendája

Szia!
    Bemégy a városban a piacra. A fület lenyitva kiválasztod az Állatok sort, a harmadik fülnél megnyitod az alapállatok fület és ott az utolsó sorban 3. már látod is a tápokat amire katt és már a tápos piaci kínálatot látod.
    Jó munkát kívánok!
    Hoztam a képet is:

14. csiga-biga3

csiga-biga3 Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen!!

Sali~*.* kedveli ezt.
  15. -sanele-

-sanele- Törzsjátékos

Köszönöm, már megtaláltam, de akkor semmi nem volt

16. szinusz

szinusz Aktív író

üdv 3 db farmom van, most mind a háromra megvásároltam a farrmunkásokat 1 -1 hónapra. A kérdésem: az egyik farmon, ahol régebben is vásároltam már 1790,- Ftot fizettem. A másik kettőn, ahol még csak másodszor vásároltam,1804, 1804,- Ftot fizettem a kérdés: miből ered a különbség,?? köszönöm ha választ kapok

17. mamarygen

Szia!

A farmmunkások előfizetési akció idején az ár: 1.790,- Ft.
    Nincs megkülönböztetés, folyamatos vásárlás, vagy alkalmi vétel van-e a farm részéről.

Javaslom, kérdezz utána a bankodban, mi is történt a második és harmadik vásárlásod alkalmával, hogy ott több volt a levonás a vásárlánál.

valibori69 kedveli ezt.
  18. szinusz

szinusz Aktív író

köszönöm a választ, időrendileg először a két drágábbat vettem, és utána az olcsóbbat. a múlt hónapban egyébként ugyanez volt. ugyanilyen sorrendben.

19. mamarygen

Szia!

A válaszomban azt a leírást követtem, amit Te írtál a posztodban.

Nem volt azonosító a farmokra vonatkozóan az írásodban, mert az árkülönbözetre kérdeztél rá.

Megérdeklődted a bankodban, mi okozza a kétféle költséget ugyanazon tárgy vásárlásánál?
    Bízom benne, kiderül az eltérés oka.

20. szinusz

szinusz Aktív író

köszönöm. az egyik ID:22026107 , a másik:3063646, ezek a drágább összegű vásárlások. a harmadik: ID:1296664 itt régebb óta vásároltam a meghirdetett ár volt mindig-