Visszajelzés Mixmester - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 28.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia parancsolj itt van:
    >>Csontzörgető felhősor<<
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 44:00 óra
    • Kategória: Ültetési bónusz sorok
    • Jutalom:
      • farmos szint x 1.200 TP
      • 2 db Felszereléses láda
      • 20%-kal gyorsabb érés a teliholdas növények számára 9 órán keresztül
    • Részben tematikus felhősor, melyre meghatározott dekor elemek és 1 db 1x2-es, 1 db 1x1-es tetszőleges dekor helyezhető rá. (Csontsztepp, Zúzó rúgás!, Csörgedező tea)
    Egy megvásárolható felhő sor része volt, ha megvetted megvan, h kihagytad akkor sajnos nincs.
     
    PalMa, ladislaw11, jutka190226 és 8 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Valami hasonló most is lesz biztosan... :music:
    Reméljük az előzőekből kimaradóknak csinálnak retro felhő vásárt:inlove: ugyan nálam meg van a sok között, de másnak hiányozhat!8)
     
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Mondjuk nem is Te lennél, ha ez nem fordult volna meg a fejedben xD
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Jancsikát:inlove: ezért szeretjük;)
     
    jutka190226, Gio és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. DorkaMano

    DorkaMano Járnitanuló

    Azt gondolom, kihasználom a hónapot a gazdakörikre. Gombaerdőm még nem teljes, területet kell szereznem. A növénnyel nincs gondom, de nem vagyok benne biztos, hogy így össze tudnám-e szedni a felröppenőket. Meglátom mit ad az első aratásnál, talán hosszút ültettem zárás előtt...:)
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha csak 885 mixkazetta (felröpi) kell , akkor a legelső aratással körülbelül meglesz a fele , mert kriptamécsesek vannak kiültetve .
     
    Lenczy, jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Toma!
    Tudtam, hogy volt valami teszt ezzel a dekorral kapcsolatban és olvastam is róla. Kikerestem a hozzászólást ez előző évi TOP csevegőből:https://board-hu.farmerama.com/threads/Őszi-fesztivál-top-3000-eventcsevegő.21932/page-6#post-1239264
    Az eventnövényekre hat, de nem minden területen kivétel a eventes terület, mert ott nem hat. Ez derül ki a linkből amit hoztam.
     
    PalMa, jutka190226, andzsel és 5 más kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A "minden területbe" sosem számít bele az eventes terület. Ott semmi sem hat.
     
    PalMa, jutka190226, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Na igen ezt már utólag tudjuk, kiderült Tamás válaszából, de amikor új volt ez a dekor akkor még nem lehetett biztosan tudni szerintem :) De miután ez a csevegő a teliholdasról szól ennek itt értelme nincsen, a lényeg az, hogy ott (ligetben) is hat ha igaz.
    Bár őszintén szólva én nem hiszem, hogy használnám, pedig akkor lesz újra aktív.. de értelmét nem látom :)
     
    PalMa, jutka190226, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  10. andzsel

    andzsel Haladó

    Egészségedre
    [​IMG]
    Érési idő: 72:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: szint x 250 TP + 5%-kal gyorsabb termelés növényeknél az összes területen 2 órán keresztül
    Tárgy mérete: 1x2
    Kihelyezhető: Főfarm, Szédült szántó, erdei tisztás, kerge kert, világítótornyos terület, házi kedvenc futtató, felhősorok


    Ez a dekor mikor és hol volt beszerezhető?
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A tavalyi (azaz idén év elején megrendezett) TOP event nyereménye volt.
     
    maszilva, jutka190226, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  12. andzsel

    andzsel Haladó

    Köszönöm a választ - akkor nem keresem tovább :D
     
  13. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Az Őszi fesztivál + TOP 3000 eventben volt megszerezhető, de csak ha benne voltál a TOP1000-ben.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Őszi-fesztivál-top-3000.21931/
    .
    TOP 500
    1 - 500 játékosig
    [​IMG]
    --------------------------------
    TOP 1000
    501 - 1000 játékosig
    [​IMG]
    ------------------------------
    TOP 3000
    1001 - 3000 játékosig
    [​IMG]
    -------------------------------
    Arany jutalom csomagEzüst jutalom csomagBronz jutalom csomag
    1 Alma meglepetés1 Alma meglepetés1 Alma meglepetés
    1 Egészségedre!1 Egészségedre!-
    1 Őszi fesztivál 2-2 felhősor--

    Nálam, ha jól emlékszem 12 órás növények vannak a Teliholdas farmon, a Gombaerdőben
    pedig a tárolók, a 12db Kriptamécses és szintén 12 órás növények.
    Kíváncsi vagyok így mennyi felröppenőt kapok.

    Nagyon örülök, hogy ilyen hosszú ideig nyitva lesz a Telihold.
    Termelni fogok a gazdakörikhez. Amit tudok be is fejezek.
    Termelek sok-sok növényt a tápokhoz.
    Kiváltok pár tucat Múmiamedvét a nem tematikus felhőkhöz és
    betárazok a jövőre minden növényből egy jó nagy adagot.

    Nagyon köszönöm a számításokat és a jó tanácsokat.
    Sok újat tanultam az előttem szólóktól.

    Az event tetszik. Előre kb. 100 etetést tervezek, de majd meglátom....
    Valószínűleg (mint általában) a felröpi mennyiség lesz a meghatározó a haladásban.

    Pörgetek néhányat. Indítok egy Jack-et. A felszaporításhoz zöld cseppet és Kacsa Katát használok.
    Utána marad a zöld csepp Fehér ártatlansággal, Karácsonyi sütivel és az egy szem felhőmmel.
    A növényeket letermelem, utána gyűjtögetem a röpiket.

    A felhő jó. Nálam a "nagy" aratás kétnaponta reggel van. Ehhez csatlakozik majd ez a felhő is.

    Kívánok mindenkinek sok sikert, jó játékot.
     
    nolina1965, inanna11, Hahacska és 8 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen! Akkorát tüsszentettem,.. :D ;)
     
    Kuzdern, HéricsBáró, PalMa és 6 más kedveli ezt.
  15. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Milyen jó, hogy végigolvastam az egész témát! Köszi nektek.
    És én is naponta rakom be egy rekeszbe, és szívfájdalom nélkül törlöm, ha más kell, mert van sok. :)
     
  16. szrx

    szrx Járnitanuló

    Sziasztok!
    Két kérdés : miért érdemesebb teliholdaskor a vámpírszérumot használni inkább, mint a répás-almás csatnit ??
    10 db használata / egyszerre / esetén a Pinkie Pie mindét vagy csak 1 db-ét hosszabbítja meg ??

    Köszönöm szépen a választ !
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha a többi farmrészen nem ültetsz növényt akkor egyszerűen olcsóbb a vámpírszérum, ha a piacról szerzed be;)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!

    Korábban veséztük ezt a témát ebben a csevegőben, több posztban, az első oldaltól kezdve. Kérlek, olvass vissza!

    A Pinkie maximum 200 órányi bónuszt ad hozzá egy adott rekeszhez, de ahány rekesz éppen aktiválva van, azt mind meghosszabbítja. Tehát ha aranyban és gyémántban is van valamid, mindegyikre hat és mindegyikre egyesével maximum 200 órát ad. Tehát lehet egyszerre többet berakni.

    Az, hogy neked Teliholdkor mit érdemes használni, nem tudhatjuk, ám ha tájékozódsz a piaci árakról, a számodra elérhető vagy előállítható dolgokról és hatási tulajdonságokról, a kérdés megválaszolható.

    Javaslom, hogy az említett visszaolvasáskor az egyik játékostárs által beidézett bónuszlexikont tanulmányozd, valamint az Enciklopédia egyéb, vonatkozó részeit! Jelenleg még nincsen 3 oldalas a csevegő, nem nagy munka megtalálni azokat a posztokat, ahol a téged érintő témáról van szó. Mivel régóta játszol, ezért kérlek, használd az ismert információs forrásokat és a visszaolvasást! A feletted lévő posztban mimi nevű felhasználó éppen arról ír, hogy milyen jól járt, hogy végigolvasta a téged is érdeklő posztokat.

    Jó játékot kívánok neked!
     
    jutka190226 és vihence kedveli ezt.
  19. Almaded

    Almaded Junior szaki

    Sziasztok, most tértem vissza a játékba hosszú kihagyás után. Jól emlékszem, h a felhőt az aratás előtt kell aktiválni? vagy már ülettés előtt? És a RACS-ot?
    Köszönöm
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A vámpírszérum egy olcsóbb lehetőség a csatni helyett, ha más területeken nem növényezik valaki.
    Ha beteszel egyszerre 10 db-ot, majd Pinkie-zed, mind a 10-et hosszabbítja. De ezt aztán végképp nem érdemes csinálni. A Vámpírszérum hatóideje 5 óra, így reggel hármat a rekeszbe téve kitart egész nap (pl. 7-től 22 óráig). Ha beteszel 10-et és Pinkie-zed, akkor a hatóideje 10x5x1,3=65 óra, ami nem egészen három nap. Vagyis ha naponta teszed be, akkor 9 db fogy, ha egyszerre, akkor 10, és még egy Pinkie is...
    Szia!
    Minden érésidőre ható bónuszt (beleértve a vízre, trágyára és szupertrágyára hatókat is) ültetés előtt kell aktiválni, minden termés-, TP- vagy felröpis bónuszt aratás előtt. Vagyis csak az adott tevékenység előtt, amire hat a bónusz. Semminek sem kell aktívnak lennie az érés teljes ideje alatt.
     
    maszilva, DorkaMano, genka53 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.