Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Láttátok már mennyiért árulják az aranybanánt? Hangosan vihogok!xDxDxDPersze a játék nem működik,de nem érdekes,csak vegyenek már több 100 Fa.-ért banánt!xDxDxD
     
  2. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Sziaszok! Az lenne a problémám hogy nem tudom leszedni a szédültszántón a titokóljaimat sem kézzel sem munkásokkal még farmaranyért sem. Azonkívül a bahán mevettem a növényeketés az agavé nevű növény 0 és azt írja mind eladva id 5016110

    Ez sajnos még ma reggel is így van válltozatlanul foglalják a halyet a szédült szántón teljesen oda ragadtak az agavét ma már megkaptam a szédültön jön az event nagyon hiányozni fog a hely
     
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia! Jó reggelt kívánok!

    A hozzászólásod segítségkérő témájú.

    Kár, hogy nem a fórum Helpes - segítségkérő részlegében írtad meg. Legközelebb használd kérlek azt az alfórumot.
    fórum - segítség részlege.png

    Egyik kérdésedre a válasz:

    Egy hiba miatt nem lehet a legutóbbi titokfákat és titokólakat használni a kifejlődéshez.

    A mai napon - csütörtökön, július 21-én - javítani fogják ezeknek a működését.

    Legyél kedves egyelőre a menübe helyezni. Majd amikor működők lesznek ismét érdemes lesz a kihelyezésük!

    Türelmet, megértést kérünk!

    Másik kérdésedre a válasz:

    Az agavé növényt, amit tegnap vásároltál a szigeti piros kosárból, már beadtad az Új hobbi küldetés első feladatának ezüst részébe maradéktalanul. Ideje: 2022-07-20-án 21:36:59 órakor.

    A ma reggeli vásárlásod ebből a növényből is rendben van. A vetőtáblán láthatod a mennyiséget. Érdemes lehet figyelni, milyen szűrőt használsz a vetőtáblán a növények számára. Most éppen az időtartam az elsődleges szűrés nálad a játékban.
     
  4. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Köszönöm a választ de hogy tegyem a menübe? Nem tudom eltüntetni őket. Netán töröljem?
     
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen, törölnöd kellene.
     
  6. moric67

    moric67 Törekvő

    Sziasztok!
    elbúcsuzom a játéktól!
    állandóan lefagy!
    gépem tiszta
    minden más működik!
    ez részemről így már nem szórakozás
    elég régóta játtszottam
    most besokaltam
    további jó játékot
    sziasztok,
     
  7. gamandor

    gamandor Junior szaki

    Bocsi ! Lehet, hogy nem jó helyre írok de engem bosszant, hogy az eventek nagyon sokszor csúszással indulnak, és a végét olyan pontosan lezárják, hogy még percnyi késés sincs. Egy-két kivétellel.
    Tudom mindíg ki van hangsúlyozva, hogy ne halaszd az utolsó pillanatra, de most is ott volt még jó pár kirakható virágom és 10-el vagy 11-el hiányzott a felhőig és nem engedte kitenni. Pontban 14- kor lezárt a játék. A zsetonjaimat sem tudtam beváltani. Egyre inkább az az érzésem, hogy nemigazán van így kedvem játszani. Az ember dolgozik is, nem csak játszik.
    Néha a felröppenőket épp csak adogatja, és ha nem veszek aranyért akkor nem tudom befejezni. Pl. a hétvégi küldetésesnél. Sokszor belassul a játék vagy többször kell frissíteni és nem a gépem hibája. Másoknál is olvastam ilyen problémákat.
    A játék, az játék tudom de ha már bosszant akkor nem kell játszani.
     
    Dana64 kedveli ezt.
  8. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Sziasztok!
    Örömmel és fellélegzéssel olvastam, hogy mennyi minden javítva lett a játékban!
    Ami engem -és gondolom sokakat még a farmerek közül- elsősorban érdekelt, az "A keresés funkció javításra került a raktáron belül" alpont.

    Nem tudom, hogy mások farmján ez mennyire működik az én farmom raktárában sajnos továbbra sem tudok pl. TP-mennyiség alapján sorrendet felállítani a csetreszek között, így aztán továbbra is csak a káoszt tapasztalom...
    Tudom, hogy nem Ti, Modik csináljátok, javítjátok a játékot, de csak Nektek tudok panaszkodni! Bocs... :sleepy:
     
    Dana64, Hermione72, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  9. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Nagyszerű! Sikeresen korrigálni a kereket lecserélték a piros teknős lakot sárgára! De a mandrógát nem sikerült levenni. Volt olyan pörgetésem, hogy 5 db. volt a keréken! Gratulálok!
     
    *Titi56*, soresne, Dana64 és 2 más kedveli ezt.
  10. damien

    damien Aktív író

    Kedves Othep!

    Mi az, amit nem értesz azon, hogy nem tudok vásárolni mert nyaralok éppen? Az aktuális eventekhez tartozó dolgokat nem tudom megvásárolni, mert abban a pillanatban átállítanák a pénznemet Euróra. És ez a dolog nem off, ez az eventhez tartozik. Lehetne törölni az többi felesleges hozzászólást, amivel tele vannak az eventek topikjai, és semmiről nem szólnak. Azok persze ott maradnak. Szóval továbbra sem korrekt törölgetni az olyan hozzászólásokat, amik relevánsak, de a moderátornak nem tetszik, és bent hagyni a többi személyes csevegést, ami senkit nem érdekel. Továbbra sem korrekt büntetni azt az aktuális eventben, aki esetleg egy évben egyszer végre el tud menni nyaralni, mert ha vásárol, rögtön elveszik tőle a Forintban történő fizetés lehetőségét!
     
    *Titi56* kedveli ezt.
  11. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Szia!
    Az általad leírt panasz ide, a panaszkönyvbe való. Az event csevegőjében off-nak minősül, ezért került törlésre.

    A Geo IP-ről pedig itt olvashatsz: https://board-hu.farmerama.com/threads/geo-ip-problémák-elkerülése.13482/

    Amennyiben problémád van egy moderátorral, a supporton jelezheted az észrevételedet.
     
  12. aniko0912

    aniko0912 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Megcsináltam a „Cirque du FARMERAMA 2 tenyésztős eventet és az utolsó terményeket nem engedi beletenni a feladatba és az első ikont nem kapom meg. Most is ott áll mindhárom tenyésztés 3x40 db. Mi történt, segítsetek, hogy befejezhessen.

    Gazda: aniko0912 ID: 25450702
     
  13. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Elkerülhette a figyelmedet, hogy teljesítetted a teljes eventet már?

    Ezt a képet a farmodon készítettem, mind a 7 állomás jelzéseként ott a 3-3 kipipált ikon.

    aniko0912.png

    A keresett dekor, a "Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni!" tárgy kihelyezett a Kerge kertedben. Azért nem tudod a felhősorra helyezni.

    Kérlek, keresd a jobb alsó területrészen, a bal oldal mentén kutasd a tárgyakat, hogy rálelhess.


    Kérlek, legközelebb ne a Panacskönyv topikot használd a kérésed feljegyzésére.
    A Segítségkérő alfórumban több topik is rendelkezésedre áll, ott célszerű segítséget kérni, infóra várni.
    segítség.png
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  14. magika

    magika Fórum mestere

    Helló!

    Klienssel játszom, játszanék de nem működik, a játék már vagy két órája nem tölt be vagy csak lassan. F5-re sem javul. Sok kis virág.
     
  15. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia !
    A Panaszkönyvben ritkán van moderátori jelenlét, a játékban jelentkező problémákat, segitségkérést több helyen is felteheted!
    Pl itt:
    [​IMG]
    Minden esetben kérünk pontos farmnevet és ID számot, akkor könyebben tudunk a problémádra válaszolni!
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  16. zsuzska60

    zsuzska60 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Ma reggel 100 db papír narancslámpát vettem 150 farmaranyért, a farmaranyat levette, de a narancslámpák nem érkeztek meg. Mi lehet a probléma. Köszönettel zsuzska60
     
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A Panaszkönyv topikban írtál. Nem itt kell az ilyen jelzést megtenni.

    Van a fórumon egy Segítségkérés részleg, alfórum.
    segítség újabb.png

    Ott 3 témakör is megtalálható, ahol kérhetsz segítséget a problémád feltárásához.

    Például a Kezdőknek és haladóknak részen, ebben a topikban: ITT

    Ne feledd, hogy a farmnév és a farm ID-jét is meg kell írnod, hogy ellenőrizhessük, mit vásároltál.
     
  18. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Jogi tanácsadóim útmutatását követve, haladok a "szolgálati útvonalon".

    Első lépcső a panaszkönyv a fórumon.

    Panaszom van:
    Tudomásomra jutott, hogy vannak olyan játékosok, akinek olyan lehetőség áll rendelkezésükre, amivel más játékosoknak anyagi és/vagy erkölcsi kárt okozhatnak.

    Olyan, amivel könnyedén, valós pénz befektetése nélkül a játékban lévő két állandó top listát (tp, csp) saját hangulatuk szerint befolyásolni tudják. Ezáltal hátrányt szenvednek azok, akik szintlépő csomagok vásárlásával, valós pénz költéssel, tp top10-es álmokat dédelgetnek.

    Továbbá, a hagyományos őszi top event ranglistáját, szintén valós pénz befektetése nélkül, kivételezett lehetőségekkel (!!!!), kényük-kedvük szerint szétzúzhatják. Ez sokak játékát, hangulatát és pénzköltési hajlandóságát rombolja.

    Hivatalos választ kérek arra (értelemszerűen nem a magyar moderátoroktól), hogy ez miként lehetséges és ha ez "merő véletlen volt", akkor elvárom, hogy a központ a véletlen hibát javítsa ki!

    Lehetséges javítási módok:
    - A központ vagy biztosítsa, hogy ezt a lehetőséget a játékosok széles rétege elérhesse.
    (Bár ezek után elég gusztustalan lenne, ha bedobnának egy pénzes süntojás+fejlesztései vásárt.)
    - Vagy az összes érintett farmon korrigálja a lehetőséghez szükséges dekorok vagy bármilyen egyéb "segédeszközök" számát, a tp, a csp és pajtakészletet.
    - Számomra elfogadható az összes érintett farm végleges bezárása is. Hiszen vélelmezhető a visszaélés valamilyen formája, ami jogossá teheti a farmbezárást is.

    Számtalan hibát javítottak már. Ez nem lehet olyan nagyon nehéz.

    Továbbá vélelmezem, hogy ezen lehetőség országoktól, azaz származástól függően differenciált.
    Ennek erkölcsi és jogi súlya túlmutat a panaszkönyv lapjain. Például néhány, erre a témára fogékony média, vagy jogvédő szervezet irányába.

    Kérem, hogy a panaszkönyv rendeltetésének megfelelően, panaszomat továbbítsák a központnak és kérem a panaszom megnyugtató orvoslását.

    Folyt.köv. a következő lépcsőfokon.
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Utánpótlás-írogató

    Dzien dobry:)
    spora grupa polskich graccy jest rowniez zainteresowana ta sprawa...

    Magyar nyelv használatával:

    Jó napot kívánok!:)
    A lengyel játékosok nagy csoportját is érdekli ez az ügy....
     
  20. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia!
    A tetszikre klikkeltem, de azt amit Te a játékosokért teszel, az egy tetszikkel nem lehehet
    dotálni:inlove:
    Nem tudom, hogy köszönhetem meg, mindazt amit a játék tisztaságáért teszel:inlove::inlove:

    Köszönöm szépen, hogy leírod amit tapasztalsz! Sajnos nekem ninsenek elmentett dolgaim, amik Neked segítenének.
    De minden hozzászólásodat mint eddig is támogatni fogom.
    tisztelettel
    sosoump
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.