Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A kérésedet inkább ide tedd át: https://board-hu.farmerama.com/threads/eltűnt-tárgyak-keresése-Ól-fa-dekor-elem.19461/
    A Panaszkönyv topik arra való, hogy az ember kieressze a gőzt, ha valami nem tetszik neki. Probléma megoldására a fórum főoldalának Segítség részlegében található topikok szolgálnak.
     
    -ágianyu33- és barracuda117000 kedveli ezt.
  2. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Nekem nincs bajom a mostani eventtel, a vége úgyis elérhetetlen. Azonban nagyon bosszantó, hogy végre találok egy jónak tűnő megoldást és nem enged körbemenni, félúton kidob mondjuk 90 ponttal Természetesen én nem endem fel az egeret, ez biztos, Ha csak egyszer kétszer lenne, a 12-be belefér, de sorozatban, ez már sok. Állandóan frissítek, ki-belépek, hátha úgy jobb, de megint ugyanaz. Tegnap is hasonló volt. Másnál is előfordul? Vilmos05 13647886
     
  3. szivarvany20000

    szivarvany20000 Haladó

  4. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    A szörnyvadászat, egy nagyon rossz, sokaknak teljesíthetetlen event volt. Letermeltem gyorsítókkal, bonuszokkal kb. 300 malomtermékhez a növényt, felröpit. De minek? Nem gondoltam, hogy ennyivel nem érek a végére...
    Az ember kedvét teljesen elveszik a játéktól, ez már lassan rabszolga munka, nem pedig játék!!!
     
    -gyöngy-581 és Sali~*.* kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Morgolódni jöttem... Ez a szintlépés mérce nagyon nem jó...
    Én kis átlagos szürke egér... akarom mondani online paraszt... vajon mi a bánatot keres a Top 10-es lista alatt 2 szinttel? úgy hogy az idei évbe simán belefér még egy szintlépés? Mire lesz jó hogy a rengeteg öreg gazda egy szinten toporog? nincs az ég adta világon semmi értelme a 230 feletti szinteknek... - ha lenne hozzárendelt feladatsor akkor oké... de nincs...
    Minek jönnek új növények? Sehova nem kellenek... max a szezon kéri őket...

    No mindegy... haladok előre... Kár, hogy a csúcstartók már nem tűnnek elérhetetlennek... Ja ja tudom... még sok sok milliárd Tp... s itt max az lesz a játék ki lesz aki előbb lép a következő szintre, vagy ki áll félre és adja át a helyét a következőnek mert ő kilépett... De ez nem tetszik...
     
  6. Dana64

    Dana64 Aktív író

    Sziasztok !
    Jó lenne ha a léggömbgyárat a házi kedvenc futtatóban lehetne fejleszteni ! Nem kellene mindig lebontani-áthelyezni-fejleszteni-ismét lebontani-újra át(vissza)helyezni !
     
  7. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Dana64, -Holdfeny-. és Kuzdern kedveli ezt.
  8. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    Sziasztok! Azért egy kicsit furcsa, hogy viking üzletből kivettem Piccoló ládát és bónúszládát is levonta.:(-.->:(:mad::oops::wuerg:
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha hibás működést tapasztalsz, kérlek egy Segítségkérő topikba írd meg a Fórum közepe táján!
    A Panaszkönyv a "gőz kieresztésére" szolgál, ritka itt a moderátori jelenlét.
    Kérlek hozz farmnevet és ID-számot is, valamelyik Segítségkérő topikba pl. ide, katt:
    Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

    És kicsit fejtsd ki jobban a problémát, hogy mi történt a bónuszládával?
    Honnan vonta le a játék?
    (Nem lehetséges, hogy egyszerűen csak nem volt elegendő mindkettő kiváltására a Csillagos érméd és ezért kiszürkült a Bónuszláda kiválthatóságának a gombja? Ha gyűjtesz elég érmét, újra bezöldül és kiváltható lesz...)
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kicsit késői válasz, mivel a Panaszkönyv nem Csevegő és nem Segítségkérő topik, de aktuális lehet még a válaszom.
    Amit leírtál, más is tapasztalta, de én is.
    Az egered meghibásodott, vagy elöregedett.
    Duplát kattint akkor is, amikor mi azt gondoljuk, hogy csak egyet kattintottunk.
    A másodikat mi nem érzékeljük.
    Cserélj egeret.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  11. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok!
    Érdekes, a Focis event végét kitolták 22 óráig, a szörnyvadászós eventet, amire nagyon sok játékos panaszkodott, azt bezzeg nem voltak képesek meghosszabbítani >:(>:(>:(
    Valószínű, hogy sajnálták azt a nyomorult FA fát, amit úgy még pár játékos megszerezhetett volna, többek között én is!!!
    Szégyen.....
     
    PapaMangó, vicuska1955, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  12. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    Én a party-pörgetések miatt írok! Az utóbbi időben egyre ritkábbak a bónuszok! Elvétve akad 1-1 db +1 db-os, de 100 v. 200 %-os megszerzéséhez van olyan, hogy kétszázat is kell pörgetni! Bezzeg a birkanyíró állomások azok jönnek, most pl. kb. 80 pörgetésből 8 db sárga és narancssárga jutott. 672 db sárga, és 17 db narancssárga porosodik a menümben. Ez bizony botrányos! Hogy akarják, hogy party-pörgetést vásároljunk, ha ilyen h.lyeségek jönnek hasznos dolgok helyett?
     
    vízöntő, soresne, ördög0 és 4 más kedveli ezt.
  13. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Jöttem panaszkodni : A focis eventnél csatnit használok,összejön egy rúgásra való növény,de a felröpiböl nem.Elég gyatrán adja a felröpit,nagyon lekorlátozták :(
     
    Utoljára szerkesztett: 17.11.22
    vízöntő kedveli ezt.
  14. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Nem tudom, miért nem sikerül a labdát elrúgni? Már mindenhogy többször próbáltam, de semmi.
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az eventismertetőből hozom számodra a kezdőrúgás leírását:

    A saját csapatunk tagjait kékkel jelezték, az ellenfél játékosait pirossal:
    [​IMG]
    A képen a kezdőrúgás látható, a saját kapunktól indulva (piros nyíl).
    Kékkel a majd ezután következő passz lehetőségét jelöltük meg.
    Az egérrel kell rámutatnunk a pályán legközelebb álló másik játékosunkra.

    A szaggatott vonalnak össze kell kötnie a játékosoknak, hogy rúgni tudj.

    Amennyiben a passzolás lehetséges, a kis labdás kurzor zöldre vált.
    Egérkattintásra elindul a labda és a kép is elmozdul ahogyan haladunk előre a pályán.
    Így kell sorban vezetnünk a labdát az ellenfél kapujáig és lehetőleg gólt szerezni.

    Kérlek, tanulmányozd át a teljes játékmenet leírását is.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fociláz-2022.23000/#post-1286657

    Nem tudom, eddig mit próbáltál, miért nem sikerült.
    De remélem, a leírás segít.

    Kérlek, ha bármi gondod, problémád, kérdésed van, azt ne a Panaszkönyvbe írd, hanem a Fórum kezdőoldalának közepén lévő egyik Segítségkérő topikba, pl. ide:
    Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

    Nagyobb eséllyel kapsz hamar segítséget, ha ide írsz.
    Köszönöm.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Most már itt válaszolok, hogy ne legyen kettő bejegyzés. Nem vált zöldre sajnos. vicuska1955 ID: 7869502

    Bocsánat, de most jöttem rá, hogy kell csinálni. Köszönöm.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.11.22
    stb_farmer és Othep kedveli ezt.
  17. moncsiárpi

    moncsiárpi Aktív író

    semmi,érteme---ezek játékoknák----semmi nem mükődik---nincs---rőpi-nincs semmi normális-megoldás-------------vége----elmegzek pihenni.
     
  18. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Sziasztok!
    Nem akarok panaszkodni,csupán elhoztam egy kedves gazda,kedves szavait,mert árulni merek a piacon és eléje pakoltam az árukat
    xD


    Szia.

    A levelet eltávolítottam, mert a levéltitok a Farmpostán is levéltitok.
    Megértésed köszönöm. (Othep)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.12.22
    Sali~*.* és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Segítségedre van alul a letiltás gomb. Kijelölöd és letiltás, slussz ;)
    Nálam is van 5 "kedves" letiltott játékos ;)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.12.22
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kérlek, keresd fel a játék supportját.
    Csatold eme "kedves" levelet is.

    Itt találod őket:


    [​IMG]

    Az Általános kérdések tárgyat válaszd.
    Legalább 140 karakterrel részletezd a problémádat.

    A regisztrációs e-mail-címedre várd a választ, vagy olyan e-mail-címet adj meg, ahol a support válaszát majd fogadni tudod.
    Kérlek, a velük folytatott levelezésedből már semmit ne hozz a fórumra, mert levéltitoknak minősül.

    A magyar support általában 2-3 órán belül válaszol, de lehet, hogy a hétvége miatt ez kicsit több időbe kerül.

    Türelmedet kérjük.

    Itt olvashatsz a Supportról: https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.