Piac - mit, miért érdemes venni, eladni | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    Sziasztok. 10-es piacon keresek 240 szintig bezárólag növényeket. Szívesen fizetnék akár arany vagy gyémánt szintű állatokkal. Amennyiben segítesz elérni a célomat és kizárólagosan megegyezünk úgy 10-15 népszerű szintszorzós dekor is a tiéd lehet cserenapon fizetségként a piaci vásárlásaim vagy cseréink mellett. Ez csak nagyobb siker esetén érvényes (sok-sok növény). btgabi
     
  2. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Sziasztok! Mi történt a piacon az állatokkal? A 10-es piacon vagyok, és nagyon sok állat mellett 0 van megjelenítve! Lemaradtam volna vmiről?
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Csak 1 tippem van : dobálják be a Völgybe . :inlove:
     
    stb_farmer, zsani_apja és Domos52 kedveli ezt.
  4. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Én is erre gondoltam, de nem voltam biztos a dologban. Minden esetre meglepett a sok nulla!!
     
    stb_farmer és zsani_apja kedveli ezt.
  5. zolix93

    zolix93 Junior szaki

    Sziasztok!

    32-es piacon vagyok, és szeretném növelni csengőpengő készletemet. Van valami tippetek hogy melyek azok az áruk amikre nagyobb a kereslet, és az eladó szemszögéből jó árban mennek? (inkább a szántóföldi növényekre gondolok, esetleg fákra, normál és bahás részleg egyaránt érdekel, állatokkal eléggé le vagyok még maradva, kisebbként :) ) Köszi előre is.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem a tápok hozzávalóival érdemes próbálkozni. Bahán a keserű gyömbér, a kurkuma és a szent bazsalikom kell a szitakötő és a mantarája tápjába. A 800. szinten bejövő gazdaköri horror mennyiségű mangót kér.
    A farmon most jöttek be új gazdakörik, ezek ipari mennyiségben igényelnek 90-97. szint közötti növényeket. A rövid érésűek mindig jól mennek (búza, répa, széna).

    Általánosságban pedig nézz szét a piacodon, mi mennyire kelendő. Időnként kisfarmokon látom, hogy egész mások az egyes piacok, ami az egyiken jól megy, az a másikon nem. A sajátodat kell kiismerned.
     
  7. zolix93

    zolix93 Junior szaki

    Köszönöm a tippeket :)
     
  8. zsigaimola

    zsigaimola Utánpótlás-írogató

    sziasztok
    honnan lehet tudni hanyas picon vagy
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Itt a zöld LINK- re kattints és megtudod a piacod számát, ha beírod a sárga mezőbe az ID számod. :)
     
    stb_farmer és inanna11 kedveli ezt.
  10. ayala66

    ayala66 Junior szaki

    Sziasztok! A 22-es piacon vennék dodótápot. Elköltöttem a banánjaimat, így még nem tudom kiváltani a táp összetevőit :(
     
  11. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Megjelenik nálad a piacodon a Dodó táp ? mert szerintem, ha nem váltottad ki a hozzávalókat, nem tudsz tápot sem venni
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  12. ayala66

    ayala66 Junior szaki

    Szia! Igen, megjelenik,de szürke. Biztos keresett,vagy még nem nagyon ment fel az ára. Szerintem, ha az állatot kiváltotta valaki, akkor tud tápot venni.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Akkor elég kiváltani magát, az állatot a táphoz.
    Nálam 657 CSP a dodótáp
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nyugodjatok meg, mindenki őrizze meg a hidegvérét.:);)
    Ha egy állathoz megvan a hozzáférésetek akár farmos akár bahás a piacon tudtok hozzá tápot venni akkor is, ha a tápösszetevők még nem elérhetőek.
    Erre a legjobb példa a sok(bahás) titokállat aminek magasan van a tápösszetevője, de a tápot kaphatunk hozzá a piacon. Ha megjelenik -még ha szürke- is, akkor az azt jelenti, hogy elérhető és megvehető az áru, feltéve, ha lesz belőle kínálat.
     
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A 24-es piacra keresek, 25 db bőgőmajmot :)
     
  16. -Angyal26-

    -Angyal26- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! valaki segítene nekem, a teleholdason kezdtem el a játékot de nem tudom a 2. kulcsot megszerezni. Mit kellene tennem? Már alig látok annyit bajlódok vele.
     
  17. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Szia, ez a kérdésed egy Segítségkérő topicban jobb helyen lenne, mint itt a Piaci csevegőben :) Kattintsd végig az összes lila dobozt, ellenőrizd, hol nem adtál be mindent, és meg fogod találni a kulcsot (a "Polip" szerű alak feletti kisdobozban rejtőzik a kulcs) :) Hajrá!
    Ha mégsem sikerülne, akkor IDE írj majd, s add meg a Farm ID-t és a farmos nevedet is.
     
    quidy22, Kuzdern, juliannakoczkas és 3 más kedveli ezt.
  18. WCinas

    WCinas Járnitanuló

    Nálam a babérlevél nagyon megy a piacon. Kérdésem, hogy ha kinemesítem hozzá a különféle érésgyorsítókat akkor lehet vele nullázni?
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem lehet, mert nincsen meg a 20 %-os szupertrágya imádat bónusza.
    A nullázás feltételei:
    Nemesítési bónusz szupertrágyaimádat,
    szupertrágyára ható felhő indítása
    szupertrágya
    szupertrágyára ható termékek a nullázás előtt a rekeszbe téve: karácsonyi süti, fehér ártatlanság
     
  20. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Vajon mit kell legközelebb tenyészteni? Köszi
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.