Visszajelzés Pizzaparti - 2023. november - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 8.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Visszatér a "Pizzaparti - 2021. június" eventben bemutatott pizzasütős kártyás mechanika!


    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2023. november 9. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2023. november 15. (szerda) 14:00 óra

    Event jellege:
    Ültetős, felröppenős, malomban keverős, mini-játékos
    Eventnövények: Csodás paradicsom, Mozzarella golyó
    Az event felreppenője: Pizzalapát
    Malomtermékek: Forró pizza
    Event elkezdéséhez szükséges feltételek: 3. farmos szint, maximális teljesítéshez a 14. farmos szint szükséges
    Az event nehézségi fokozata: közepes / nehéz

    Az event a főfarmon és a szédült szántón zajlik.

    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    valamint a főfarmon és a szédült szántón megjelenő eventbejáratból érhető el.

    [​IMG]

    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok (a felröppenő miatt) és ne ültessétek el az eventnövényt!

    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.


    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.


    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend




    Copyright © 2010-2023 - Magyar FARMERAMA csapat
    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.11.23
    maszilva, alex0824, Gio és 5 más kedveli ezt.
  2. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!


    Megszokott eventmechanika érkezik.

    A csodás paradicsomot és a mozzarella golyót a főfarmon ás a szédült szántón tudjuk termeszteni.
    A csodás paradicsom 4 órás, a mozzarella golyó pedig 8 órás érési idővel rendelkezik: fontos, hogy jól megszervezzük az aratásokat.
    A pizzalapát a főfarmon és a szédült szántón érkezik, itt is fontos a tervezés.

    A minijáték bonyolult, de biztatunk mindenkit, hogy az eventismertetőt akár pontokként elemezzük át, ezzel is segítve a minijáték a megértését.

    Link a minijátékhoz:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/pizzaparti-2023-november.24195/#post-1353531

    Törekedjünk mindegyik minijáték alatt arra, hogy egy pizzára 3 különböző feltét kerüljön, és egyszerre több pizzát arassunk be. Ezzel a feltétbónuszt és a kombinációs bónuszt is elérjük bizonyos szinten.

    Sok sikert kívánunk mindenkinek!
     
    maszilva, -kesudió-, vihence és 13 más kedveli ezt.
  3. GreekYogurt

    GreekYogurt Aktív író

    Sziasztok!

    Lehet figyelmetlen vagyok de az erdei tisztást is írja az ismertető de nem találom, hogy mi a szerepe az event alatt.
     
    Éva0315, mamszi5107, farmeres53 és 7 más kedveli ezt.
  4. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Sziasztok, szép napot!
    Felhősor nincs, piccolo nincs. A két nasi fejlesztésért csinálom, de egyébként elengedném.
    Az 56 játékhoz szükséges (55-el számoltam, mert 1 db-ot ajándékba kapunk):
    15.125 db csodás paradicsom
    7.260 db mozzarella golyó
    2.200 db búza
    DE! Az 56 db lejátszott minijátékkal a jobb oldal teljesítése 260 pontos átlagot feltételez.
    Ez nekem biztos nem lesz meg, emiatt számoltam 73 minijátékkal, ami 200 átlagpontot jelent.
    Így a szükséges hozzávalók:
    19.800 db csodás paradicsom
    9.504 db mozzarella golyó
    2.880 db búza
    Ezeknél a mennyiségeknél már elgondolkozom, hogy csináljam-e egyáltalán.
    Sikeres eventet kívánok!
     
    Luca_511, 9Csillag, Éva0315 és 24 más kedveli ezt.
  5. csernigy

    csernigy Aktív író

    Sziasztok!
    Nekem is ez tűnt fel. Se az ültetésnél, se a felröppenőnél nincs feltüntetve! A másik dolog, hogy mire kell a pizzalapát?
     
    Éva0315 és alex0824 kedveli ezt.
  6. Macska48

    Macska48 Utánpótlás-írogató

    A felbukkanó csempe ablakok cseréjéhez.
     
    Éva0315, inanna11, alex0824 és 2 más kedveli ezt.
  7. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Már javítva van az ismertető. Nem lesz szükség az erdei tisztásra.
     
    Éva0315, Enike**, alex0824 és 6 más kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagy örömmel látom, hogy szert tehetünk 2x3 méretű dekorra - kellett már ez a játékba, mint egy falat kenyér... Feltételezem, hogy betehető a múzeumba, de megköszönném, ha ezt letesztelnétek. Területre már nálam sem fér ki, pedig nem vagyok tele Virágos dallamokkal és társaival; de a múzeumba betéve még talán lenne értelme.
     
    zsu34a, maya, Éva0315 és 43 más kedveli ezt.
  9. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Meglehet, hogy a cseréhez kell, viszont még az eventes felületen sincs másik felröppenő, csak a pizzalapát,
    ami a malomtermékhez kell.
     
    Éva0315, alex0824, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia Gabi!
    Pizzalapát nem kell a malomtermékbe; a kétféle eventgaz mellett búza kell hozzá.
     
    Éva0315, HéricsBáró, magdi06 és 7 más kedveli ezt.
  11. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Szia Gabi!
    Hol olvasod, hogy kell a malomtermékhez? - már Toma is írt. :)
     
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Ahh, nem kell a lapát, benéztem, csak a 2 féle gaz.
    Viszont akkor valószínű átsiklottam felette, hogy hova is kell a pizzalapát? Gondolom a cseréhez, csak nem láttam leírva sehol.
    Inkább megyek vissza a konyhába:)
     
    Éva0315, -kesudió-, jutka190226 és 9 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Szia Gabi.
    3. Itt láthatjuk a felső és alsó csempeadagolót. Ezekben az adagolókban jelennek meg a csempe-összeállítások, amelyet el kell helyeznünk. Amennyiben nem vagyunk megelégedve a kapott csempe-összeállítással, lehetőségünk van azt újrakeverni 3 felröppenőért vagy 6 farmaranyért cserébe.

    Nem ájultam el a nyereményektől, csak a bal oldalt csinálom és addig érek a jobb oldalon, ameddig érek.
     
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!
    A felreppenő pizzalapát a cseréhez szükséges, itt találtok róla információt - event ablak alatti részen.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/pizzaparti-2023-november.24195/#post-1353531
    Idézek az ismertetőből:
    "3. Itt láthatjuk a felső és alsó csempeadagolót. Ezekben az adagolókban jelennek meg a csempe-összeállítások, amelyet el kell helyeznünk. Amennyiben nem vagyunk megelégedve a kapott csempe-összeállítással, lehetőségünk van azt újrakeverni 3 felröppenőért vagy 6 farmaranyért cserébe."
     
    bactriaanus, PZoli64, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Toma.:D:D Remélem csak egy elírás, nem szeretnék 2x3-s dekorokat látni.
     
    bactriaanus, Éva0315, Kukackukac és 7 más kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnos ezt nem nagyon lehet elírni. Az ismertetőkben szereplő hibák jelentős része az előző ismertetőből maradt ott a másolás során. De 2x3-as dekor még nem volt, így az nem maradhatott benne. Persze szerepelhetett rosszul a központi anyagban is, de valószínűtlen. Ez azért szemet szúr, mert olyan, ami még nem volt.
    Másrészt a fejlesztett dekor (a TP-től eltekintve) napi 2-szer gyakorlatilag másfél Páncél Pannival ér fel, ha kitesszük; így akinek kevés a Pannija, azoknak ez egy értékes dekor lehet. Az értékhez pedig dukál valamilyen hátrány is, nem? ;)xD
     
    bactriaanus, Éva0315, maszilva és 18 más kedveli ezt.
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Ezt én is olvastam, csak a pizzalapátnál, mint felröppenő nem olvastam, hogy mire is kell.
    OK. gondolom, hogy a cseréhez, csakhogy nincs leírva, vagy én vagyok ma kicsit szétszórt:music:
    A nyereményektől én sem estem hasra, még a fejlesztett dekor is csak nevetséges TP ad, na meg növeli a felröpi esélyétxD
     
  18. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Halihó!!!!
    Azt hiszem, a játékmester megérdemel 1 piros pontot. ;)
    Sikerült olyan eventet terveznie, megalkotnia, aminek a nyereményei kicsit sem ( konkrétabban hangyányit sem... :D) motiválnak, hogy végigcsináljam.
    Szép teljesítmény!!!! Nem is tudom, mikor volt ilyen utoljára.....
    Kicsi farmokon meg teljesen felejtős ez az event....
    Lesz időm a cinegével foglalkozni mindenhol. :D
     
    bactriaanus, Éva0315, maszilva és 20 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D Nekem is gyanús, hogy nem elírás, mert 400x Tp-t ad. Ekkora dekort már csak a fejemre tudok rakni. :D
    3 felreppenőért (pizzalapát) tudsz cserélni. Az igaz, hogy a felreppenőnél nem írták.
     
    bactriaanus, Éva0315, Kukackukac és 10 más kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Na, megnézném a tarajodon billegő High-tech pizzasütőt. Nagyobb, mint a tankod; az csak 2x2-esnek tűnik... xD
     
    bactriaanus, Éva0315, maszilva és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.