Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. magyarilona

    magyarilona Utánpótlás-írogató

    sziasztok tudom nem ide kellene irnom de sajnos nem tudom hova irjak. nekem a vetőmag nem jelenik meg 0 ir ki ki be léptem frisitettem és semmi. a másik kérdésem hogy dobozhalat honnan tudok beadni a szafari játékba. Köszönöm ha valaki válaszol
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Kaptál egy Ősi kulcs-ot.
    Döntsd el, melyik területrészen kezdenéd el az eventet: farmos (zöld), Bahás (sárga) vagy teliholdas (lila). Az eventablakban a kiválasztott színnek megfelelő spirál közepe a kiinduló mező, ide adhatod be az Ősi kulcsot. Ekkor kapod meg a tinktúrát, és keverheted le a malomban a kezdő magokat.
    Javaslom, hogy tanulmányozd át az ismertetőt is...

    A dobozhal titokállat a farmon, a piacon megveheted (ha van kínálat). Nem tenyészállat!

    És valóban nem ide kellett volna írnod. Vagy a csevegőbe, vagy egy segítségkérő topikba, pl. IDE. Utóbbi esetben mindig add meg a farmneved és az ID-számod.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.11.21
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nagyon remélem, hogy lesz :)
    Szia Jancsika :)
    Picit izgultam és reménykedtem a Flamingólakban. De majd a legközelebbibe már mi is látjuk azokat az új nyereményeket amiket Máriusz látott a teleszkópjában. :inlove::inlove:
    Szerintem abba is hagyom a zsetongyűjtést, mert elég sok mindenre kell figyelni most amúgy is. Majd, ha lesz értelme akkor folytatom tovább a játékot. (nem nulláról indulok :D)
    PS:
    Az event első ládabontása, mert nem én nyitottam ki :D

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 3.11.21
    zsani_apja kedveli ezt.
  4. magyarilona

    magyarilona Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a válaszod
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Most már tudjuk azt , amit eddig nem tudtunk ? Mikor tudjuk meg , amit nem tudunk ?
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én tudom azt amit Te nem tudsz, de azt nem tudom, hogy Máriusz mit szeretne a tudásával kezdeni. Szerintem neki kéne lezárnia játékot, ahogyan ő gondolja :):D:inlove:
    PS: Türelem Máriuszt terem :)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.11.21
    nagymami2 és HéricsBáró kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Azért, mert a farmon ő a gyepmester. :D ;)
     
    Namiamano kedveli ezt.
  8. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Na! Mi a manó!
    Valaki kitalálta?
    Valóban a várható szuper akciós napok plakátját láthattuk, többszörösen eltorzított verzióban.

    :D
    Gratulálok! Abból a kicentrifugázott pacából nem lehetett egyszerű.
    De mi egyszerűsítsük le a dolgot azzal, hogy jelentésben elküldöd nekem a farmneved. Oké?
    ......................................

    A többieknek akik tippeltek, nekik pedig köszönöm a részvételt és a fantáziadús ötleteket.
    :):inlove:
     
    ljanika6, nagymami2, maszilva és 14 más kedveli ezt.
  9. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Köszönöm szépen!

    A titok a pozitív hullámokban van.
    Egész nap szépen gondoltam a Szuper akciós napokra, így nem lehetett probléma.

    Ha mégsem találtam volna el, akkor is lett volna bennem még hit, mint a Kelly Hősei Csodabogárjában és a csapatában!



    Üdv: Nami.
     
    szaszipanni, rencsike982, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is reménykedem benne, de tartok tőle, hogy nem változik meg. Már pedig, ha nem változik meg -a szemöldököm épségét féltve-, nem fogom megvenni a felhőt, mert nem vagyok gyűjtő, csak azért, hogy elmondhassam hogy van X+1 felhőm nem török malacperselyt :) És ezzel rosszul jár a játék is, mert nem lesz bevétele.
    Ettől függetlenül kíváncsi leszek rá, hogy mit fog adni, ha még szöget sem? :D
    PS: Majd legkésőbb 10.-én kiderül a hivatalosból :)
     
    HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  11. buci001

    buci001 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Látni már mit lesz érdemes ültetni az egy szupertápos napon?
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Na , mik a hírek ? :inlove:
     
    -gyöngy-581 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. brumika8844

    brumika8844 Utánpótlás-írogató

    Szia :)
    Talán kukoricát érdemes, mert a 7-esen egész drága, sőt a széna ára is a csillagokban van.
     
    nagymami2 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mikor lesz meg a 700. felhő ? Lesz egyáltalán jubileumi , esetleg 1.000 felhő ?
    Megtippeljük , hogy mit fog adni az ezredik felhő ?
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jancsika ha Te sem tudod.... Akkor senki;)
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem esernyőt :) Eddig sem számolták a felhőket és nem volt jubileumi felhőünnepség az 500.-nál sem, sőt azt sem tudtuk melyik lett a kerek számú felhő, mivel egyszerre több is jött a játékba. Ezután sem lesz, bár nem szeretnék ünneprontó lenni és az álmaidba bezavarni, álmodozz csak nyugodtan tovább. Mellesleg halvány fogalmam sincsen hány felhő van a játékban, de talán számold meg a Enciben, ha kíváncsi vagy rá .
    ****
    PS: Ma reggel kinyitottam a maradék piccolo ládáimat is, volt négy darab:
    Az eredményének örültem, bár nem felhőtlenül, de nem lett rossz: 1 Jack ajándéka, 1 Varázskalap, egy Végtelen kincskeresés és ennek igen csak örültem mert hasznos, lett még egy Gyepek ura dekor is :)

    Körbefutottam, minden fórumon a decemberi tenyésztést találgatják Máriusz jóslata alapján . Mi ezt már tudjuk, hiszen elég régen volt róla szó itt. Tehát semmi új hír nincsen.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.11.21
    HéricsBáró kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Januári hírekről esetleg ? A naaaagy szülinapi event ? :inlove::cry::inlove:

    Pedig jó lenne , ha az ezredik felhőt akkor kapnánk meg , ha több van , mint 999 db felhő .
    És akkor mindenki akkor kapná meg , amikor eléri a bűvős számot .
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.11.21
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Te ismered a naptárt? november5. van. Mit akarsz még a januártól?xD
    Nekem volna pár közelebbi kérdésem is:
    Mi lesz a Szüreti eventben? Mit lehet bedobálni a TOP-ba? Milyen sávokban kapjuk a nyereményt? Ez mindjárt itt van a nyakunkban és még nem tudjuk :)
    A Nublonos event lesz az ami a naptárban jelenleg így szerepel: Takarító típusú event?
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ismerem a naptárt , sőt , azt is tudjuk , mit tenyésztünk decemberben .
    Gondoltam ha jön a mikulás és a karácsony event , akkor készüljünk a januárra .
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha a rutin győz akkor egyszer megvásárolható csomagok lesznek..:music:
    A fák meg a következő titokfás akcióból lesznek az újdonságok;)
    Sajnos ebben semmi meglepő nincs!:wuerg:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.