Visszajelzés Született deszkás - tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 16.3.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    jutka190226, ljanika6, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  2. -ujcivis-

    -ujcivis- Járnitanuló

    Nagyon örülök, hogy büntetve vagyunk a korai kezdésért! Felháborít a hozzáállás!
    Az adott kompenzáció nem egyenértékű az elmaradott Cuki ládák tartalmával.
    Tudom én, hogy nagy fáradtság lett volna ellenőrizni, hogy ki mikor, mit csinált!
    De erre nem is volt szükség, hiszen a hiba idő intervalluma ismert volt. Kiírásból ismerem én is.
    Tehát, csak azt kellett volna adni, amit a teljesítésért kapott minden később kezdő.
    A többit boldogan elengedtük volna!
    Szégyen a BP hozzáállása! A 2x-i Szint x TP-t érdekes módon megkaptuk.
    Logikus lett volna, ha a Cuki ládákat is megadják!
    A BP vásárlási kiírásaihoz való hozzáálláson majd mi is erőteljesen változtatunk!
     
    Utoljára szerkesztett: 21.3.22
    nolina1965, Nagyii58, jutka190226 és 10 más kedveli ezt.
  3. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Nem értem az elégedetlenkedést. Nem vagyunk kevesebbek , hogy 2 cuki láda nincs a birtokunkban, ha összejött volna a pénteki hibajavítás, az jó lett volna. De nem így történt, nem hiszem , hogy ettől kéne rosszul érezni magunkat a játékban. Sok szép napot kívánok mindenkinek, jó játékot, és egy kis mosolyt, mert ha ilyen apróságokon bosszankodnánk a magunk életét keserítjük meg.:sleepy::sleepy::sleepy: 4 teknős volt a ládában+ a tápok.
     
    PZoli64, marcsi152, anci091551 és 17 más kedveli ezt.
  4. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Alapvetően igazad van, DEeee, mivel ez a sokadik hiba, és olyan hiba, aminek nem kellett volna megtörténnie, a régi gazdák ilyenkor újra élik minden korábbi fájdalmukat is. A másik, hogy ha gond szokott lenni az eventtel, akkor szoktak adni valami kompenzálást. ÉÉsss, ha a szkript futtatásával azok a gazdák kapták meg a cuccost, akiknek még nem volt meg, akkor az is belefért volna, hogy pl. mindegyikük kap mellé 1 cuki ládát. Akkor nem lett volna keserű szájíze senkinek.
     
    marcsi152, Kuzdern, -kaktuszable- és 15 más kedveli ezt.
  5. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    HÁÁÁT azt hiszem, ebben igazad van!
     
    nolina1965, marcsi152, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia, sziasztok :)

    Alapvetően annyit tisztázzunk, hogy ez az üzenet még véletlenül sem a modiknak szól, hanem rajtuk keresztül a BP-nek.
    Annyira jelentéktelen, semmilyen bevételüket nem befolyásoló döntés lett volna 2 láda "visszajuttatása", de nem tették.
    Valljuk be, ez a 2 láda, illetve annak hiánya semmilyen hátrányt nem jelent nekünk. A gesztus elmaradása viszont okozhat csalódást...

    Valamiért szeretjük ezt a játékot, és nem tud (egyelőre) annyit hibázni a BP, hogy "letegyük a kapát". Én mondjuk örülnék, ha nem bosszankodnánk ilyeneken, hanem örülnénk valami jó kis "kompenzációnak" :)
    Talán lesz majd ilyen is 8)
     
    marcsi152, ulmo12, anci091551 és 26 más kedveli ezt.
  7. mnjudit

    mnjudit Junior szaki

    Sziasztok!

    Másnak is van gondja a vásárlással? Eddig még sosem tortént ilyen, de még a banki adatok megadásához sem jutok el, mert ERROR hibauzenetet kapok, meg egy hosszú hibakódot :eek:
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Még mindig toporognak a teknőseim.. a kupi előtt... :music:
    Pedig akkor sem küldöm be őket egy tápos boom nélkül;)
     
    fakír1020, DevilMókus, Rizstej és 2 más kedveli ezt.
  9. SnéDóri

    SnéDóri Fórum hercege

    Én is arra várok, csak cápákkal :)
     
  10. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Szia. Elismerem, hogy igazad van neked is, de annyi mindenen lehet bosszankodni, amivel a saját közérzetünket tudjuk rombolni, hogy egyszerűen nem éri meg a saját játékom örömét lenulláznom. De ez csak rám vonatkozik, mindenki úgy csinálja, ahogyan ő szeretné. Nekem nem hiányzik az a + 1 láda, de ha a játékosok végül is mindent szó nélkül hagynának akkor később más hátrány is előfordulhatna. :)
     
    jutka190226, nolina1965, marcsi152 és 3 más kedveli ezt.
  11. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!

    Ez egy csevegő topic, kérlek máskor ha lesz ilyen jellegű kérdésed, valamelyik segítségkérő topicban tedd fel.

    Kérlek, írj ez ügyben a Supportnak, amennyiben még továbbra is fennáll a vásárlással kapcsolatos problémád, és ott add meg a a farmneved, ID azonosítót, valamint a probléma leírását min.140 karakterben. Ne a Probléma a megrendeléssel tárgyat válaszd majd, hanem az Általános kérdések tárgyat. Amennyiben a Supporttól kapsz választ, abból ne hozz majd ide a Fórumra semmit, hiszen az levéltitoknak minősül. Olyan e-mail címet adj meg, ahol a Support válaszát fogadni tudod.

    A Support ismertetője az alábbi linken található:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

    Köszönöm.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Csak kérni kell és megadatik. Tádááám :D
     
    jutka190226, Mica67, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ha , egy icipicit vártál volna , akkor 2 táp helyett 1 tápba került volna a tenyésztés .
    Melyik a rosszabb : 3 Cuki állatok ládájanak a hiánya , vagy több száz szupertáppal többel tenyésztettél ?

    Itt van a hírecske : Szuper akciós nap!
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    No akkor a rózsa terményes lesz a cél;)
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm, Rizstej és 3 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez volt a tervem, hiszen találtam két farmot, ahol megakartam csinálni az eventet holnap. Legalább a rózsa ólig, de lehet összejött volna az egész. Viszont előbb néztem, hogy az event 14:00- ig van. Még jó, hogy most vettem észre, így holnap nem leszek ideges, amikor haza érek fél 5- kor. :D
     
  16. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Bocs,nem tudom, mire gondolsz. Én is azok közt voltam, aki "sietett", mert szerdán ráértem, boom volt és nem tudtam, mi lesz a hét végén a programom. Most hiába lesz egytápos, 10-14-ig, az event végén, pont dolgozom. Este 8 után ugyan a "nagy" farmnál ki tudom használni kupitelerakásra, de ezt a tenyésztést egy kisebb farmon is meg szerettem volna csinálni. Nem fog menni. Ott kevés a sztáp - sokszor hetekig nem tudok belépni időhiány miatt -, vártam vele, na, és mi lett? Nem tudom megcsinálni.
    Ahogy mások is mondták, az ELV-ről van szó: BP szokott kompenzálni, ha hibázik, ezért vártuk. NEM azért az 1-2 ládáért, csak a keserű szájízért. És... ha sose szólunk semmiért, akkor a nagyobb hibákat is "lenyeletik" velünk.
    Igen, egyetértek, Természetesen NEM a Modiknak szólt a sirám, hisz NEM Ők tehetnek róla. Legfeljebb továbbítani tudják, amit titkon remélünk...
     
  17. borderland57

    borderland57 Fórumszaki

    Azért az icipici várakozás túlzás, majdnem az event végére berakni az egy tápos tenyésztést jó nagy kicseszés, mert szerintem a 90 százaléka a gazdáknak nem tudta kivárni.
     
    jutka190226 és durnieva kedveli ezt.
  18. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Szia!
    Tudod vannak közöttünk olyan játékosok, akiknek előre be van táblázva a hetük/hónapjuk, mert esetleg dolgoznak, ne adj isten több műszakban. Ők azok, akik nem tudnak minden eventet a munkájuk miatt teljesíteni, esetleg kivárni az akciós tenyésztést, ezért ha van idejük akkor gyorsan "letudják", csupán azért, mert mindenről azért ők sem szeretnének lemaradni.
    Nem mindenki tud itt ülni napokon keresztül és kivárni a "talán"-t.
    Nem tudom ez érthető-e számodra?
     
  19. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Nem bírtam magammal, nullára redukáltam a szupertápjaim számát o_O
    Majd halálra keresem magam a pizza és energiaital beváltással xDxD
     
  20. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!
    A Született deszkás tenyésztős event véget ért!

    A csevegő is bezárul.

    Találkozunk a következő event csevegőjében!


    Eredményben gazdag, sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.