Visszajelzés Szerelemmel teli levegő - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 9.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Kiírták ITT és ITT. Igaz, hogy nem nagy betűkkel, de elég jól kiemelték...
    Aki nem látta, annak biztosan nagy csalódás, de ezért kár mérgelődni, van 1 heted, hogy pótolj állatokat, némi szupertápot.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.2.23
    Sali~*.*, stb_farmer, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem teljesen világos, hogy ezt miért nekem írtad. Nekem kellett volna kiírnom nagy betűkkel? Kiírtam a csevegőbe. És én sem valamiféle BP-s manóktól kaptam súgást, hanem az ismertetőből szereztem az infót. És Enike is kiírta; nem csak az ismertetőben, hanem a csevegő elején is - igaz, nem nagy betűkkel, csak aláhúzva...

    Nem állítom, hogy az én logikám és a játéké mindig találkozik, de azért azt kell mondanom, ez így logikus. Mert ha mindent letermelhetünk egyetlen hétvégén (sőt, akár pár perc alatt), akkor mi értelme van három hétvégére elnyújtani a beadásokat? Három hétvégi gazdakör eleve feltételez három hétvégi termelést. (Tudom, hogy korlátozottan lehetett előre termelni/gyűjtögetni korábban hasonló eventekkor, de az inkább hat egymást követő nap esetén volt, két napig ugyanazzal az eventgazzal. Volt felröpi is, ami csak az adott napokon jött, és nem váltották vissza. Persze ott inkább technikai akadálya van a visszaváltásnak, hiszen folyamatos az event. De soha nem lehetett első nap letudni mindent, aztán hat napig csak beadogatni.)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.2.23
    maszilva, Goran, Ni0na és 14 más kedveli ezt.
  3. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Sajnos lemaradtam az első hétvégéről és lehet nem láttam jól, de mintha az első hétvége kitehetője nem lehetne megszerezhető később. Szerintem nem érdemes most már elkezdenem... De hajrá mindenkinek.
     
  4. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!


    Változás történt a gazdaköri feladathoz tartozó táblázatban 2023. 02.14-én délután!

    A múlt hétvégén, tehát az 1.küldetés teljesítése közben néhány játékos nem sorrendben szállított be a a feladatba. Emiatt nem tudták volna befejezni az 5.feladatuk gyémántszintét, hogy megkapják a dekort, ami majd az event sikeres teljesítése után, a 3.hétvégén megnyerhető tematikus felhősorhoz szükséges lehet.

    A játék készítői ezért úgy döntöttek, hogy megváltoztatják a következő hétvégék teljesítési feladatkörét és az általuk kapható nyereményeket.


    Kérjük, fokozott figyelemmel legyetek a módosult táblázatban foglalt feladatok teljesíthetőségére, és haladjatok sorrendben a feladatokba történő beszállításokkal.



    2. küldetés
    [​IMG]

    A küldetés kezdete (várhatóan): 2023. február 17. (péntek) 10:00 óra
    A küldetés vége (várhatóan): 2023. február 19. (vasárnap) 22:00 óra



    Szerelemmel teli levegő 2. küldetés feladatsora**

    [​IMG]
    **

    [​IMG]

    [​IMG]


    3. küldetés

    [​IMG]

    A küldetés kezdete (várhatóan): 2023. február 24. (péntek) 10:00 óra
    A küldetés vége (várhatóan): 2023. február 26. (vasárnap) 22:00 óra



    Szerelemmel teli levegő 3. küldetés feladatsora**

    [​IMG]

    **
    [​IMG]
    [​IMG]

    Az event tervezésekor érdemes újrakalkulálni a szükséges jelvényeket a megadott kategóriákból, illetve azt is figyelembe venni, hogy a 2. hétvége után is visszaváltásra kerülnek a jelvények, nem csak az event legvégén azaz a 3.hétvége után.

    Kérjük tehát, hogy figyeljetek a helyes kategória és a darabszám megválasztására, és a gazdaköri feladat teljesítésekor tartsátok be a sorrendet!


    Sok sikert Mindenkinek a további feladatteljesítésekhez is!
     
    maszilva, Sali~*.*, .dina1. és 8 más kedveli ezt.
  5. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Ha jól emlékszem, ki volt írva pirossal az előző ismertetőben. Én sem értem, ez miért jó, de minden event végén minden cuccot vissza szoktak váltani.

    Kérdés: Várhatok-e 1tápost ezen a hétvégén?
    A múlt héten bespájzoltam a kupoldába amit erre a hétre kellett, de a jövő hétre jó lenne hasonlóan, 1 tápokkal.
     
  6. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    even lezarva. vagyis a 2 resz/ esetleg vki tudja lesz 1 tapos akcio?
     
  7. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Én szeretnék segítséget kérni, mert ha jól értem, akkor alahogy megszerezhető lenne az első hétvége dekorja és csak én nem látom...? :oops:
     
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az idézet tartalma, amiről kérdezel, nem erről szól.

    A történet így értendő:

    Akik az első küldetés teljesítését úgy végezték, hogy csak a feladatok ezüst szintjén haladtak a végső feladatrészhez, majd a szív alakú kulcsokat csak az utolsó feladatnál adták be, ők elrontották a saját munkájukat.

    Ezt a típusú küldetéses eventet sorban, lépésről lépésre, az adott sorszámú feladat mindhárom szintjét - ezüst, arany majd gyémánt - teljesítve lehetett korrekten és biztonságosan teljesíteni.

    Többen voltak, akik a "részleges" leadásokkal próbálkoztak, ami miatt az utolsó feladat dekoros része teljesíthetetlenné vált.
    Számukra volt lehetőség a korrigálásra, ha jelezték a hétvégén egy adott segítségkérő topikban az azonosító adatokkal a gondjukat.

    Akik a múlt hét végén a küldetést, az első küldetést nem teljesítették más egyéni okok miatt, azok lemaradtak a nyereményről, az event felhősorához szükséges első dekor megszerzéséről.(az a tárgy csak az első hétvégén volt megszerezhető)

    Ismertető az eventről
    Köszönöm, ha végig gondolod a leírást.
     
  9. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Köszönöm, elolvastam a leírást... De ettől még a leírtakkal ellentétben a nyeremények nem változtak. o_O Na mindegy, azért köszönöm a választ.
     
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A nyeremények nem változtak.
    De a hozzájutást elrontották, akik a "részleges" feladatmegoldást választották.
    Már most is vannak ilyen gazdák, akik segítséget kérnek a mostani, második küldetés megoldásához.
    Nem következetesen haladtak, nem feladatról feladatra ... benne a szintek egymásutáni teljesítésével.

    Te az első küldetés dekorját keresed. Az a feladatsor már nem elérhető.
    Azt nem tudjuk visszahozni számodra.
     
  11. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    2. forduló is kész, kék jelvényből maradt - majd beváltják :)
    Voltak szép ugrások is az eredményben, a farmpengőn szupertápot vettem :) Egyelőre nem pakoltam be a kupit, hátha felbukkan még egy tápos akció :)
     
  12. 1süni

    1süni Haladó

    Sziasztok!A feladatban begyűjtöttem 3db kulcsot de csak 2-őt írt fel,és így nem tudok haladni!Mit csináljak??
     
  13. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Valamit nagyon nem jól "csináltál" a beszállításokkal.

    Lehet, hogy nem sorrendben végezted a feladatokat szintek szerint folyamatában?

    Keress egy help, segítségkérő topikot, ahol leírod, mely konkrét feladattal nem boldogulsz, hol adtál le már anyagokat, mely feladatok lennének még hátra számodra.
    De!
    Farmazonosító adataid legyenek a posztban. (farmnév és ID-szám)

    Utánajárunk, megnézzük, mit lehet tenni a megoldás érdekében.

    Itt a csevegőben nincs mód a megoldás megkeresésére.
     
    stb_farmer és Sali~*.* kedveli ezt.
  14. 1süni

    1süni Haladó

    Köszi,megvan nem sorrendbe adtam be!!Akkor ugrott a felhő??
     
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem biztos.

    Ehhez utána kellene nézni.

    Emiatt írtam, fáradj el egy segítségkérő topikba. Hozz adatokat, információt.

    Ha menthető a helyzet, lesz segítség is.
     
    vihence és Sali~*.* kedveli ezt.
  16. 1süni

    1süni Haladó

    Köszönöm szépen!
     
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Eventet már letudtam. Event után még egy próbálkozás, ami szerintem jól sikerült.
    [​IMG]
    Sok sikert kívánok mindenkinek!;)
     
    maszilva, Goran, quidy22 és 5 más kedveli ezt.
  18. Csak1

    Csak1 Haladó

    Sziasztok!
    Ahogy olvasgatom a hozzászólásokat látom másokat is érdekelne, van e esetleg infó egytáposról? Eddig nem látok rá választ, s azt nem tudom, hogy információ hiány mitt nincs, vagy én vagyok nagyon vaksi!
    Kellemes hétvégét Kívánok mindenkinek!
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Szuper akciós napot, mint minden más eventet 1-2 nappal a kezdete előtt meghirdetjük, a fórum Központ / Eventek részen.
    Most nincs erről szóló hirdetmény a többi között, tehát nem lesz. :)
     
    Goran, Lenczy, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  20. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Sziasztok.

    Az eventet még pénteken befejeztem.
    Tegnap este raktam ki a titokólakat, ilyen szerencsém rég volt. A 10 ólból összejött 2 Tűzhaltavacska és 1 Párducmacskalak. :D
    Sok sikert a még eventezőknek, akik tenyésztenek azoknak nagy ugrásokat !
    ( Az ékszerteknősös titokólból nem merek venni, majd ismételgetem a szezon utolsó részét, hátha összejön 1 teki...idővel majd az is lesz. :))
     
    Utoljára szerkesztett: 20.2.23
    maszilva, vihence, Feca29 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.