Szezon eventek csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 28.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én bízom benne...:music:
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok .

    Amit kijön a szeptemberi eventnaptár , azonnal meglesem , hogy ekkor lesz e a telihold ! :D


    Neve
    .....................
    Képe
    .................................
    Szükséges
    szint
    Érési idő
    (óra)
    TP/BTP kihelyezéstől függőenPlusz ajándék 2022.09.28. 14:00 - 2022.10.05. 14:00 közöttA tárgy méreteKihelyezhető
    Gyümölcs szuvenír[​IMG]2.23:00200010 szupertrágya +1 termés fákból 1 órán keresztül1x1Minden területre.
    (A teliholdas területeket kivéve.)
     
    stb_farmer és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ezek a dekorok igazán szuperek lennének ha maradandóak lennének:music: a +-os tulajdonságukkal...8)
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem az is elég volna , ha 10 évente egyszer , 1 percig , éjjel 3 kor . :D
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :eek:o_O Nem igazán értem a gondolat meneted....
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha állandó lenne az nem lenne izgalmas . Vagy pont az lenne az izgalmas ?
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    10 évente érő dekor.... még felhőből is vicc kategória;)
     
    Fätum és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Miért is fogok szezonozni?

    38.1980333401 Szezonkehely fejlesztés
    1 szezonzseton
    1 „Piccolo” titokzatos láda
    1 TP betakarítási bónusz L
    baha szint x 9.120 BTP
    2 Az élet forrása
    2 „Cink” talányos fa
    1 „Piccolo” titokzatos láda
    39.2430357701 Matrica
    1 gyümölcs szuvenír
    1 Hegyeslevelű liliomfa
    1 Felszereléses láda IV
    farm szint x 5.100 CSP
    15 szupertáp
    1 Fabevételi bónusz (100%)
    1 Pudlimolylak
    Kiemeltem kékkel a számomra fontos tétételeket.

    És természetesen a zsetonokért is. Nem tudom, hogy láttátok-e a zsetonok újra a "régi áron" válthatók be (bár a növényesre nem emlékszem pontosan, hogy ennyi volt-e, soha sem használtam:

    [​IMG]
     
    stb_farmer, Tavirózsa, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  9. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Szia!

    Igen, 9 szezonzseton volt a +1 növény:)
    Én elkövettem egy baklövést, megvettem a szezönös felhőt. Sajnos üres marad, nincs meg rá egyetlenegy kitehetőm se. És elköltöttem feleslegesen 750 farmpengőt:(
     
    stb_farmer, Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Talán, reménykedjél benne, hogy egyszer majd beteszik valahová megvásárolhatóra.
    Sajnálom, hogy nem lett tele a felhőd, de ezentúl gondolom figyelni fogsz majd rá :)
     
    Tavirózsa, zsani_apja és HéricsBáró kedveli ezt.
  11. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Az előzőt is kihagytam. Sajnos... Idén az elsőt... Nem gondoltam végig, hogy érdemes lenne és amúgy is fogytán voltak a hoszú érésű növényeim, gondoltam a következő szezonig kicsit összekapom magam. De a mostanit csinálni fogom, mert 2 piccolo és egy molylepke is lesz a jutalmak között.
     
    Domos52, stb_farmer, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  12. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! A Prémium matrica tud valamit, vagy megy az albumba?
     
  13. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    stb_farmer és Lenczy kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Kigyűjtöttem , kategorizáltam , összesítettem .

    Szupertrágya

    3. >>Fagyos szezon<< 2020. január : 10 szupertrágya, 5%-kal növeli a szupertrágya hatékonyságát 6 órán át
    9. >>Perec szezon<< 2020. szeptember : 10 farmarany, + 5%-kal növeli szupertrágya hatékonyságát 6 órán át
    14. >>Színes tojás szezon<< 2021. március : 1 farmpengő, + 5%-kal megnövelt szupertrágya hatékonyság 6 órán át
    20. >>Bőségszaru szezon<< 2021. november : 2 Farmarany, + 5%-kal hatékonyabb a szupertrágya 6 órán keresztül
    26. >>Pihenős szezon<< 2022. július : 2 FA + 5%-kal hatékonyabb szupertrágya 6 órán keresztül

    Szupertáp
    8. >>Betakarítási szezon<< 2020. augusztus : 1 luxus bájital,+ 5%-kal növeli szupertáp hatékonyságát az ólak etetésekor 6 órán át
    13. >>Romantikus szezon<< 2021. február : 10 szupertrágya, + 5%-kal megnövelt szupertáp hatékonyság 6 órán át
    18. >>Szezonális gyümölcs szezon<< 2021. szeptember : 1 KK szupertrágya, + 5%-kal hatékonyabb szupertáp 6 órán keresztül
    24. >>Tavasz ünneplő szezon<< 2022. május : 1 luxusbájital + 5%-kal hatékonyabb szupertáp 6 órán keresztül


    Terményes ólak
    19. >>Poltergeist szezon<< 2021.október : 2 Luxus bájital,+ 10%-kal gyorsabb érés "Terményes ólak" esetén 6 órán keresztül
    25. >>Bűvész szezon<< 2022. június : 1 KK szupertrágya + 10%-kal gyorsabb termelés terményes ólak esetén 6 órán keresztül
    minden területen



    Állatok
    2. >>Téli szezon<< 2019. december : +2 állat az állatos ólakból 23 órán át
    4. >>Velencei szezon<< 2020. február : 1 szupertáp,+1 állat az állatos ólakból 1 órán át
    10. >>Kísértet szezon<< 2020. október : 1 party pörgetés, + 1 állat az állatos ólak aratásakor 1 órán át
    16. >>Virágzás szezon<< 2021. június : 1 Party pörgetés, +1 termés állatokból 6 órán keresztül
    22. >>Calavera szezon<< 2022. február : 1 farmpengő és +1 termés állatokból 6 órán keresztül


    Fák
    5. >>Tavaszi szezon<< 2020. április : 1 Kacsa Kata szupertrágyája, +1 termés a fákról 1 órán át
    15. >>Zümmögő méh szezon<< 2021. április : 1 KK turbótrágya, +1 termés fákból 1 órán keresztül
    21. >>Születésnapi szezon<< 2022. január : 10 Szupertrágya + +1 termés fákról 1 órán keresztül
    27. >>Gyümölcs szezon<< 2022. szeptember: 10 szupertrágya +1 termés fákból 1 órán keresztül


    Terményes ólak
    6. >>Ősi kert szezon<< 2020. május : 1 farmpengő, +1 termés a terményes ólakból 1 órán át
    11. >>Ajándékozó szezon<< 2020. december : 1 szupertáp, + 1 termény a terményes ólak aratásakor 1 órán át
    17. >>Szörf szezon<< 2021. július : 1 szupertáp,+1 termés terményes ólakból 1 órán keresztül
    23. >>Cseresznyefa-virágzás szezon<< 2022. március : 1 KK turbótrágya és +1 termés terményes ólakból 1 órán keresztül


    Kacsa kata turbótrágya
    7. >>Strand szezon<< 2020. június : 1 Kacsa Kata turbótrágyája,+ 5%-kal növeli a Kacsa Kata turbótrágya hatékonyságát 6 órán át
    12. >>Fagyos szezon<< 2021. január:1 Kacsa Kata szupertrágyája,+ 5%-kal megnövelt Kacsa Kata turbótrágya hatékonyság 6 órán át



    1. >>Halloween szezon<< 2019. október
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.22
    zsu34a, Domos52, ulmo12 és 9 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ki hol tart ? Én itt tartok . :inlove:

    [​IMG]
     
    Mici-farmer, stb_farmer és zsani_apja kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Így fotóztam, ahogy te. ;)
    [​IMG]
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Remélem még beleférek az időbe . :D Kell a fára ható bónusz dekor . :inlove:

    [​IMG]
     
    Mici-farmer kedveli ezt.
  18. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    Tuti beleférsz - hajrá! - én ebben a szezonban elértem a végére, újabb körbe nem kezdek bele :)
    [​IMG]
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Csak azt nem tudom , hogy az a rengeteg dolog amit bedobáltam , hogy a teliholdra fogjon hatni , remélem megtérül . :D:inlove:
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jancsika;) Itt minden elem építi a játékot;)
    Meg aztán az a rengeteg rémséggel mit fogsz csinálni?:music:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.