Visszajelzés Tavaszi kertészkedés - tenyésztős event 2024. április - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 10.4.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszik az event? Kérjük értékeld!

Szavazás lezárva: 17.4.24.
  1. 1

    84 szavazat
    26.1%
  2. 2

    16 szavazat
    5.0%
  3. 3

    20 szavazat
    6.2%
  4. 4

    15 szavazat
    4.7%
  5. 5

    17 szavazat
    5.3%
  6. 6

    14 szavazat
    4.3%
  7. 7

    12 szavazat
    3.7%
  8. 8

    22 szavazat
    6.8%
  9. 9

    28 szavazat
    8.7%
  10. 10

    94 szavazat
    29.2%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Ezennel megnyílik a

    Tavaszi kertészkedés

    eventcsevegője!

    [​IMG]


    Az event kezdete várhatóan: 2024. április 11. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2024. április 16. (kedd) 22:00 óra


    Az event jellege:
    tenyésztős, beadós, gazdaköris.
    Az event növénye:
    NINCS
    Az eventhez tartozó felröppenő: Tenyésztésekből a cseresznyefavirág - felröppenők
    Az event malomterméke:
    NINCS
    Különleges kellék: NINCS
    Az event indításához szükséges szint: 21.
    Az event besorolása: közepes / nehéz

    Az event a hírek felületéről valamint az event óráról érhető el.



    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok a jelvények miatt!

    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.

    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.


    Az event panaszládája >> ITT << érhető el.



    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend



    [​IMG]
     
    maszilva, marcsi152, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  2. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!


    Egyszerű tenyésztős, beadogatós event érkezik.

    Bármilyen kategóriában, bármilyen állat tenyészhető, célszerű megnézni a pajtát (esetleg a piaci kínálatot), és a feladatsor igényeihez igazítva tenyésztenünk.

    A farmaranyért történő azonnali teljesítésre kell odafigyelni, utólag nem visszavonható, és csak az adott feladatsor adott feladatát lehet vele kiváltani.

    Sok szerencsét, nagy ugrásokat Mindenkinek a tenyésztésekhez!
     
    maszilva, marcsi152, ildiko44 és 9 más kedveli ezt.
  3. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Annyira a nyeremények elsőre nem nyűgöztek le, de sok kicsi sokra megy, az event egy részét pedig pajtából valószínűleg meg lehet oldani. :) Mindenkinek sok sikert, aki belekezd. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.4.24
    achmed1122, ildiko44, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szeretnék valamit kérdezni: A középső sorban a tábláblázatban szerepel az a kategória, hogy minijáték. Ez a tenyésztést és beadogatást jelenti, vagy tényleg kapunk hozzá valami minijátékot?
    Az oké, hogy tenyésztünk meg van belőle felröpi és azokat beadogatjuk. De tényleg mi a mini játék?
    Lehet, hogy valamit félre értek, de "Összesen 200 feladat vár ránk a két feladatsorból, amelyek megoldásával a középső haladási sávban is egyre előrébb juthatunk további jutalmakért cserébe." Ez a mondat nem azt tükrözi, hogy a tenyésztéseket számolná a középső sáv, hanem, hogy a két szélső sáv befolyásolja azt. (?)
     
    PZoli64, marcsi152, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  5. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    A bal és a jobb oldali teljesített feladatok száma határozza meg a középső haladási sávot. Tehát a két szélső sáv befolyásolja.
    A "mini-játékot" nem tudjuk lecserélni a táblázatban, mivel az központi.
    Ismertetőt kiegészítettük az információval.

    Köszönjük a jelzésedet!
     
    PZoli64, zsani_apja, Swartsch és 9 más kedveli ezt.
  6. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    Mivel az event elengedhetetlen kelléke a cseresznyefavirág, így nem lehet csak a pajtából megoldani! Tenyészteni kell hozzá!
    • Felröppenhet: Kizárólag tenyésztésekből röppen fel.
    • Jajj, bocsánat! - elfelejtettem, hogy farmarannyal is megoldható a beszállítás, így lehetséges csak a pajta és FA kombinációval is sikeresen teljesíteni;)
    Én is elkezdem, mert szeretem az ilyen eventeket. A felhő kell, mert mindegyik kell;):inlove:.

    Mindenkinek sok sikert a tenyésztésekhez is!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.4.24
    nolina1965, Éva0315, marcsi152 és 10 más kedveli ezt.
  7. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Úgy gondolom, hogy a 200 mini játék a középső beadási sávnál, az a bal és a jobb oldalon található 100-100 feladat megoldását jelenti.
    Persze lehet, hogy tévedek!
    :)
     
    maszilva, Éva0315, levi5 és 14 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én az eventet biztos, hogy végig szeretném vinni. A nyeremények jók, a felhő is. Tenyészteni meg szeretek. Lesz pár 4. szintű terményesem mire összeszedem a kellő mennyiségű cserivirágot :)

    PS: Egy félreérthető mondatot töröltem a hozzászólásomból.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.4.24
    Éva0315, PZoli64, ildiko44 és 6 más kedveli ezt.
  9. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    2*100 tételsoros feladatot kell teljesíteni a full eventhez.
    (Nem olyan típusú, hogy a bal oldal teljesítésével telítődik a jobb oldal is, már ameddig, azaz egy darabig...)
    Ez annyit jelent, hogy mind a bal, mind a jobb oldal kipipálásához 250 + 250 [db] cseresznyevirág felröppenőt kell produkálnunk a tenyésztésekből.

    Vagyis 500 db tenyésztést kell indítanunk hozzá. Előny: kategória független tenyésztéseket választhatunk.
    Sok egyéb alap és tenyésztett állat kell az eventbe, ezért azokat nem is gyűjtöttem ki.
    Mindenki saját maga nézze meg, hogy a beadandók közül mi van meg, mi hiányzik esetleg, mert akkor azt kell tenyészteni ;). Jó lenne tudni, hogy lesz-e egytápos tenyésztés a hétvégén?
    A nyeremények tetszetősek, úgyhogy hajrá!
    Sikeres tenyésztéseket és jó játékot kívánok mindenkinek! :D:inlove:
     
    maszilva, .dina1., Éva0315 és 26 más kedveli ezt.
  10. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    A felhő? Nekem annyira azért nem tetszik! Ezek a ládák a kezdőknek jók, meg akik sokat tenyésztenek eventeken kívül többnyire már leharcolt, régi állatokat, meg max ha jön ilyen event. Nekem az ilyen ládákból mindig Dunát lehet rekeszteni.
    Jobban örültem volna hogyha legalább az egyik láda a tenyésztési kellékek ládája. Az legalább adhatna szupertápot, luxus bájitalt.
    :)
    Eléggé drága event, ez egytápos nélkül alap 1000 szupertáp. Nem számoltam pontosan, de talán olyan 120db körüli szupertápot ad vissza az event. Ha lesz egytápos, akkor olyan 370-380 szupertáp kellene csak a felröpikhez. De ahhoz ki is kellene várni az egytápost, ami jelenleg vagy lesz, vagy nem lesz.
    :)
     
    maszilva, Éva0315, Szirák és 17 más kedveli ezt.
  11. kabocatanya

    kabocatanya Járnitanuló

    Sziasztok!
    Kérdés mi a jobboldali 27. sor 40???
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    mindjárt ellenőrizzük és javítjuk.
    Kérlek, az ilyen jellegű hibajelzéseket az ismertetőben a Jelentés gombbal légy kedves jelezni a jövőben, azzal gyorsabban célba ér
    Köszönöm!
     
    Swartsch, vihence és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem lesz, hiszen már régen volt és minden tenyésztő eventnél szokott lenni vasárnap. Csak legyen igaza a megérzésemnek :D

    A felhőben igazad van, összekavartam a másik event felhőjével.. ami tényleg jó. (Ez az event a felhő miatt nem fog tőlem magas számú értékelést kapni...)
    Azt hiszem azok a ládák és a BTP-s láda sorsára fognak jutni, csak gyűlik, gyűlik a számuk aztán amikor megunom egyben nyitom ki az összeset. De a kisebb farmoknak ez is segítség lehet az ilyen jellegű eventeknél.
     
    nolina1965, Éva0315, Swartsch és 4 más kedveli ezt.
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    40 db Szivárványos pisztráng beadása lesz ott a feladat, a táblázat javítása folyamatban van
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch, vihence, nagymami2 és 2 más kedveli ezt.
  15. Écy30

    Écy30 Járnitanuló

    Sziasztok! A bal és jobboldali nyereményeket nem látom. Ki van írva hogy jobb oldali nyeremény de hogy mi azt nem látom.
     
    genka53 kedveli ezt.
  16. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia!
    Türelem, a táblázatok korrigálás alatt vannak.
     
    Kuzdern, Swartsch, vihence és 7 más kedveli ezt.
  17. Écy30

    Écy30 Járnitanuló

    Köszönöm :)
     
    genka53 kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Swartsch, vihence, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  19. csacsi007

    csacsi007 Fórum-zöldfülű

    Kedves Dolphin! A módosított táblázatoknál most a jobb és bal oldali teléjesen azonos. Valószínűleg továbbra is valami zavar lehet. :)
     
  20. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Rendben, leírom még egyszer: egy részét!!! Például: vannak olyan tenyészállataim, amiket be kell adni, de nem kell fajspecifikusan tenyészteni, tehát más taktikával kell tenyészteni mint mikor jelvényesen tenyésztünk (tudom, ez is "hitvita" kérdése).
    Tudom, hogy tenyészteni is kell, a leírás is egyértelműen fogalmaz erről :)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.