Visszajelzés Tavaszi kertészkedés - tenyésztős event 2024. április - panaszláda

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 10.4.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Ez itt az event panaszládája!

    Ide várjuk a panaszaitokat az eventtel kapcsolatban!



    Kedves Játékosok!

    Érkezik hozzánk a következő tenyésztős event, amely nem más, mint a


    Tavaszi kertészkedés



    [​IMG]


    Az event kezdete várhatóan: 2024. április 11. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2024. április 16. (kedd) 22:00 óra


    Az event jellege:
    tenyésztős, beadós, gazdaköris.
    Az event növénye:
    NINCS
    Az eventhez tartozó felröppenő: Tenyésztésekből a cseresznyefavirág - felröppenők
    Az event malomterméke:
    NINCS
    Különleges kellék: NINCS
    Az event indításához szükséges szint: 21.
    Az event besorolása: közepes / nehéz

    Az event a hírek felületéről valamint az event óráról érhető el.



    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok a jelvények miatt!

    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.

    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.

    Az event csevegője >> ITT << érhető el.




    [​IMG]
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és .dina1. kedveli ezt.
  2. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Ne feledjétek, ide kizárólag az eventtel kapcsolatos panaszaitokat várjuk.
    Az event csevegőjében várjuk a taktikai, segítő hozzászólásokat.
    A panaszláda kizárólag az eventtel kapcsolatos panaszokra van fenntartva!


    Sikeres játékot kívánunk!
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és .dina1. kedveli ezt.
  3. sadrika97

    sadrika97 Fórum hercege

    Boldogabb lennék ha a bal és jobb oldal 100-100 sora nem képként lenne beillesztve hanem szövegesen ki tudnám másolni bárhová. Egyetlen eventre emlékszem pár éve ahol másolhatók voltak a táblázatok.
     
  4. szalexandra27

    szalexandra27 Fórum-zöldfülű

    Na szóval az elöző végre könnyebb és jobb event után visszatértünk a semmire. Ha eggyenként nézem a sorokat azaz a beadandót meg a kapott cuccot érte ez az event kész ráfizetés.
    Azért titkon reménykedem benne hogy sokan csinálják majd a fanok, mert akkor nézem a piacot és lehet majd akkor szerezni jó kis csengőpengőket. Csak, hogy valami jót is írjak az eventről.
     
  5. papirocska

    papirocska Törzsjátékos

    El tűnt a szavazat táblázat ?
     
  6. ReneeSmith

    ReneeSmith Utánpótlás-írogató

    seprugondok és aida2330 kedveli ezt.
  7. seprugondok

    seprugondok Utánpótlás-írogató

    Szia!
    500 tenyésztett állatot számoltam + 970 sima állat ,kis farmnak ez lehetetlen ,marad a piac hátha jön egy kis pénz a házhoz.
     
    sutimami57 és jutka190226 kedveli ezt.
  8. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Most először 14 év után én is elgondolkodtam ezen a lehetőségen. Persze nem itt a nagyon hanem a kicsiken. Itt nem tudok mit kezdeni a csp-vel, de a kicsiken hasznos lesz majd, ha megéri egy event. Ez ugye panaszláda és indokolhatom miért kapott 1-est. Nos maga az elgondolás jó lenne, de nem ezekért a nyereményekért. Túl sokat kér semmiért. Nem szokásom kihagyni eventeket, mert élvezem a kihívást. A kicsiken más ott addig jutok ameddig ez nem gond. Mammutokért meg esetleges hasznos nyereményekért ott is küzdeni szoktam, de a semmiért nem áldozok. Lehetett volna egy olyan változat is, hogy mindenki maga dönti el mit szeretne kivenni és ahhoz képest termel, áldoz. De így, hogy előbb adjak be egy csomó értékes dolgot a haszontalanért ez nem jó.
     
    seprugondok, PalMa, gyökértelen és 4 más kedveli ezt.
  9. teppike772

    teppike772 Fórum-zöldfülű

    Kedvesek!
    Nem vagyok egy csevegős típus, de ezt sajnos nem állom meg szó nélkül! Nagyon elkeseredtem amikor rádöbbentem, hogy csak azért nem tudok mindent teljesíteni, mert nem volt még akkora mázlim, hogy nyerjek egy párducmacska ólat. Beszerezni természetesen nem lehet. Ha valamiért nem sikerült az adott eventen elérned, hogy legyen, akkor viszlát barát! Később is látod a kárát! Már nem is szeretem elkezdeni az eventeket, mert némelyiket csak úgy tudod teljesíteni, ha előtte is teljesítettél néhányat! Ráadásul még pénzért vagy aranyért sem tudsz beszerezni egy-egy ólat vagy fát. Nem igazán értem ez mire jó! Szóval feladom az eventeket egy időre. MEGINT elvették tőle a kedvemet! :( Szóval ültetgetek, gyűjtögetek, tenyésztgetek csak nyugisan. Jó játékot mindenkinek!
     
    seprugondok, Döbi65, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  10. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Sajnálom, hogy ilyen apróság vette el a kedvedet. Cserenapkor írj rám küldök szívesen. Nekem minden megvan a teljesítéshez csak motívációm nincs. A kedves szomszédaimnak hála elértem a kitűzött célt, megvan a matrica. Itt be is fejezem bár ha ilyen ütemben kapom a felreppenőket talán még néhány dolgot beadok. Ha azt is számításba veszem, hogy a saját kedvemre szeretek tenyészteni lehet rá kell csapnom a kezemre nehogy tovább adogassak be. Ha jól emlékszem a párducmacskát nyithatod titokólból is nekem 55 van abból a fajtából a menübe "Buran" Egy próbát megér. Inkább a szivárványos pisztráng lehet sok gazdatársnak gond, nekem is csak 2 van az volt talán event nyeremény nagyon régen. További kellemes hétvégét kívánok.
     
    teppike772 és PalMa kedveli ezt.
  11. afranya1945

    afranya1945 Fórummogul

    hello! Szivárványos pisztrángot hol tudok szerezni?
     
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy régebbi event nyereménye volt.
    Esetleg cserenapon be tudod szerezni. Bár ez nem a panaszládához tartozik.

    Szivárványospisztráng-medence
    Gazdaboltban nem megvehető.
    Szükséges szint: 3. szint a farmon
    Tárgy mérete: 2x2

    Kép
    ............................
    NévTulajdonságokÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]Szivárványospisztráng-medenceTermény: 1 szivárványos pisztráng
    Érési idő: 8 óra
    Tapasztalatpont: 80 TP
    Trágya mennyisége: 2db
    -2021. Vadon állatai XV. event idején eventnyereményként-
     
    GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  13. PBerti

    PBerti Aktív író

    Egy darabig csinálom,aztán majd ráunok. Végig biztos nem viszem. Sajnálom,nagyon várom mindig a tenyésztős eventeket, de ez egy nagyon drága event. Nem tudom mikor volt ilyen utoljára. Rengeteget kell beadni,cserébe meg értéktelen vackokat vágnak hozzánk.
     
  14. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Sziasztok!
    Ólakat valóban nem könnyű utólag szerezni, de nem is lehetetlen, a cserenapokon van rá lehetőség.
    Az állatok viszont piacképesek, azaz meg lehet venni a piacon akkor is, ha nincs ólunk belőle.
    Piaconként változó, hogy mennyiért, de valahogy biztosan össze tudjátok gyűjteni a rávalót az event végéig.
    Drukkolok, hogy sikerüljön!
     
    PalMa, GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. Patrícia793

    Patrícia793 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Drága event, de én szeretek tenyészteni, viszont szerintem nem ér teliholdas állatokat betenni, ráadosul 30 (!) pókot...nekem nincs ilyenem, nem kedvelem annyira a teliholdas dolgokat, nem váltottam még ki, emiatt most tényleg nem tudom végigvinni az eventet? És nem is piacképes, persze.
     
  16. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    A pók farmos állat, nem teliholdas, piacon valószinű hogy be tudod szerezni. Én a 2. piacon vagyok, ott pl. több mint 100 pókot is árulnak. Nézzél körül a piacodon.
     
  17. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Nehéz lesz de megpróbálok úgy írni, hogy ne sértsem meg a játék készítőit!
    Hogy jöttek ezek a farmarany kiváltási árak? Ez az event 52,466 farmarannyal is teljesíthető, azaz körülbelül 286,000 Forinttal. Vegyük úgy, hogy most írtam erre valami nagyon csúnyát arról aki ezt így kitalálta!
    8 szupertrágya értéke: 1206 Fa
    2 farmpengő értéke : 1389 Fa
    6 csillag értéke : 1061 Fa
    4 csillag értéke: 1329 Fa
    24,000csp értéke : 1167 Fa
    4 farmpengő értéke : 2983 Fa
    2 XXXL barkácscucc értéke: 1983 Fa
    3 talányos tenyészet értéke: 1005 Fa
    4 talányos fa értéke 1200 Fa
    és sorolhatnám!
    Az érték képzésében, vagy nevezzük kiváltási árban semmi logika nincs, és a valós játékbeli eladási értékektől és áraktól is fényévre vannak. Egyáltalán ki merte ezt így kiadni a kezéből? És aki ellenőrizte, az nem lát? Most ennyire hülyének nézik a játékosokat, vagy ennyire carnak a munkájukba és csak írnak valamit, hogy legyenek túl rajta? Komolyan, mi a franc van a központba? Ha ezek az árak egy Holland kávézóba születtek meg, akkor megértem miért elszálltak, de elvileg ezeket teljesen normális emberek csinálták elvileg cselekvőképességük teljes tudatában a központban. Vagy nem?
     
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én láttam, amit írtál, mielőtt kiradíroztad. :D
     
  19. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum hercege

    Én a hiénával voltam bajban. Kong a piac...
    jha, és a pocok darabja 258ezer!
     
  20. Sebsike

    Sebsike Járnitanuló

    A sok titok ólból, meg titok fából egy sem lett olyan amit szerettem volna, nyilván olyan lett, ami már van néhány. De a fákkal is így jártam. Szóval megcsináltam, beleáldoztam sokat, de minek is? A piccoló sem ad már csak nevetséges dolgokat. Eléggé lehangoló a játék mostanában. Ez számomra annyira szomorú!
     
    seprugondok, jutka190226 és ^^Ayumi^^ kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.