Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. NagyG1950

    NagyG1950 Törzsjátékos

    Ki lett törölve a régi kártya adatai, bevíve újra az új TeleKóddal, de akkor is sikertelen.
     
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Tamás válaszát itt olvastátok?
    https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-egyéb-kérdés-ide.19464/page-120#post-1160156
     
  3. Shark29

    Shark29 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.Azt szeretném megkérdezni,hogy mióta az unityvel játszom nem működik a ctrl gomb és csak egyesével lehet mindent lerakni.Ez javításra kerül vagy vagy már máshogy kell csinálni?Köszönöm.
     
  4. GIN47

    GIN47 Junior szaki

  5. Földmérő41

    Földmérő41 Utánpótlás-írogató

    Érdeklődöm, hogy az égigérő paszuly tetején található keresés mire szolgál, én ugyanis nem tudtam kitalálni, bár próbálkoztam.
     
  6. Ildiko.07

    Ildiko.07 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Engem igazából az érdekelne,ki hogyan oldja meg a sok ól meg fa kihelyezést 3 területen(szédült szántó,erdei tisztás,fő farm)?
    Sok ólam van bent a pajtában,mert nincs hely ahová ki tudnám tenni.
    Hasonló észrevételem van eventtel kapcsolatban is:amikor pl.erdei tisztáson kellene ültetni,de nálam az a terület tele van óllal meg fával.
    Ugyanez pl.a kerge kert,ahová csak dekorációkat lehet kihelyezni.Sok tp-t adó dekorom pihen,mert nincs helyem kitenni.
    Ki hogyan orvosolja ezeket a problémákat?
    Köszönöm a válaszokat :)
     
  7. GIN47

    GIN47 Junior szaki

    Rakok ide egy screenshotot is.
    Nem "funkcional" a "Premium villa gomb" nem csinal semmit a gomb hiaba nyomkodjuk,. nem lep tovabb. El sem jutunk az elofizeteshez, vagy annak adataihoz.
    upload_2021-1-3_10-48-56.png
     

    Csatolt fájlok:

  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Működik a CTRL, de minden lerakás után újra meg kell nyomni; vagyis a nyomva tartás nem működik.
    Szia!
    Felhősor megkeresésére szolgál.
     
  9. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Szia, nekem ugyanez a problémám. A kártya el van mentve, hogy lehet újra felvinni? Nem lehet kitörölni a mentettet. Próbáltam a hitelkártyámmal, amit újként vittem fel, azt sem fogadta el. Akkor ezentúl nem fogok vásárolni?! Az akció meg éppen lejárt.
     
  10. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Ildiko.07!

    Én állandóan pakolászok. Szerintem másként nem megy. Tematikusan veszem elő a dolgokat (pl, hogy melyik gazdakörit csinálom, vagy milyen eventre készülök, ami még csak lesz). A dekorokat csak dekoros területen tartom, ha kell, elcserélem vagy elajándékozom. Nem ragaszkodom mindig mindenhez. Ha pajtakészletre gyúrok, akkor is hasonló a rendszer: bizonyos elért darabszám után beveszem a fákat vagy ólakat és más kerül ki. Nálam nincs olyan, hogy valami állandóan ugyanott van, eventfüggően változtatok. Egyetlen eset kivétel. Ha a területre csak 2x2-eseket raksz ki, marad egy csomó 1x1-es helyed a széleken. Nekem ott mindig fák vannak, olyanok, amiből kevesebb van, vagy amiből azt szeretném, hogy állandóan teremjen (pl. japán akác). Ezeket a fákat sosem bontom le. max cserélgetem, de többnyire ezek a területek fákkal "állandóak" nálam, minden más változik.

    Remélem tudtam segíteni!

    Kívánok neked és szeretteidnek áldott új esztendőt!

    mandityalexandra


     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ez a kérdés nem ide való.

    Kérlek, tekintsd át a Fórumot.
    A Törzsasztalon találsz számtalan csevegőtopikot.
    Biztosan bármelyikben szívesen fogadnak.
    Eventek esetében pedig érdemes az aktuális event csevegőjét felkeresni, és ott beszélgetni.
    Pl. Karácsonyi bankett - eventcsevegő
     
  12. hofeher

    hofeher Fórum ismerője

    fel kell engedni és újra lenyomni akkor működik nálam
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kártyaadatok cseréje:

    - A banki felület fejlécén kattints az Állapot és felmondás kapcsolóra.
    - A megnyíló ablakban töröld a régi bankkártyához tartozó mentett adatokat.
    - Nagyon fontos! Ezután lépj ki a játékból, hogy a törlést biztosan érzékelje a rendszer.
    - Visszalépve a játékba már kezdeményezheted a vásárlást, megadva újra a kártyaadatokat.

    Próbálj meg úgy vásárolni, hogy ezúttal nem mented el, ahogy Tamás tanácsolta.
    A hibákat meg gondolom, javítják mielőbb.
     
  14. Zuhi

    Zuhi Fórumlakó

    Sziasztok!
    A "nem elmentéssel" és törléssel sikerült ahogy Tamás és Oteph írta. OTP
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Valóban nekünk sem működik, de lépj be rendesen a bankba (mint ha FA-t akarnál venni) és onnan is van Állapot és felmondás.

    Korábban pedig erre a válaszra utaltam:
    "Szia!

    Mentett adatok esetén hiányos a megrendelő oldal. Jeleztük már a központnak, de vasárnap van sajnos....
    Próbáld meg azt, hogy felviszed újként, nem mented el. (munkásnál úgyis mind1, hogy mentett, vagy sem)"


    Az általam adott link odavitt.
    Talán csak elkeveredtél, mert már elég sok válasz volt ott addigra, de ez most nem is lényeges...:)
    Ez a lényeges:
    "...lépj be rendesen a bankba (mint ha FA-t akarnál venni) és onnan is van Állapot és felmondás...."
     
  16. gödimamu

    gödimamu Járnitanuló

    Ó azt én már nem tudom, kérlek ne foglalkozzál vele, nem éri meg.Jó munkát!
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Azt találtuk, hogy 2020-11-15 07:08:14 a bérletes szezonból bontottál egy gekkót.
    Másiknak nyomát nem találtuk a játék naplójában.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. Aranylány

    Aranylány Utánpótlás-írogató

    Aranylány a farm nevem. ID.53766359 Kérem a segitséget a Karácsonyi bankett --dekor --megtalálására. Lebontottam mindent, és nincsen meg. Mikor készen lettem ,és beadtam az utolsó virágot is, felvilllant a ,,jutalom,, abban a pillanatban eltünt a ,,farm,, fél óra múlva tudtam csak belépni. Most vettem észre mikor ki szerettem volna tenni a Paszulyra. Kérem hogy segitsenek megtalálni.. Köszönöm.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.1.21
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám a Tavaszváró felhősoron találta meg a dekorodat.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  20. zsuzska1973

    zsuzska1973 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok,Segítséget szeretnék kérni,regggelre eltűnt a Fecske Ferko pontjaimbol vagy 2000??
    Lehetséges ez?

    zsuzska1973
    8145855
    köszi ha ránéztek
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.