Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nemisnagyapofája

    nemisnagyapofája Junior szaki

    Előre is köszönöm
    nemisnagyapofája
    ID 7658814
     
  2. Marcsi56

    Marcsi56 Fórum-zöldfülű

    Nekem is ez a problémám!
    napkelte
    ID12127098
     
  3. zsuska13

    zsuska13 Utánpótlás-írogató

    Nálam is ez a probléma.
    Zsuska13
    ID: 1988865
     
  4. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Sziasztok!
    Kérjük, ki-be lépést követően nyissátok meg az event ablakát (van akinél automatikusan el fog indulni egy mini-játék, erre ügyeljetek, készüljetek arra hogy három darab tortát fog azonnal mutatni a játék).
     
  5. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Szia!
    Kérjük, ki-be lépést követően nyisd meg az event ablakát (automatikusan el fog indulni egy mini-játék, három darab tortát fog azonnal mutatni a játék).
     
  6. nemisnagyapofája

    nemisnagyapofája Junior szaki

    Köszönöm szépen nálam is rendben van...
    Szép napot mindenkinek...
     
  7. szemike50

    szemike50 Fórumfelvigyázó

    Köszönöm.
     
  8. gumifa1

    gumifa1 Utánpótlás-írogató

    A Bölcs tölgynél már 2x próbáltam a víztartályt 150 -ről 200-ra növelni. Mindkétszer levonta a 45 csillagot. de a tartály nem növekedett.
    Tudnátok segíteni? Köszi
    ID 2145841
    gumifa1
     
  9. Marika101

    Marika101 Utánpótlás-írogató

    Tortás minijáték nem működik! Csak pörög a virág a kliensen sem működik többször ki be léptem!!!!Kérem a segítséget maradok tisztelettel! Gazda Marika101 ID 4803099
     
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az ellenőrző panelen nem volt a víztartálynál semmiféle befizetés a mostani időszakban, a közeli időszakban.
    2022-06-09-én 14:02:43 órakor egy 1 páncél-jitsu teknősért fizettél csillagokkal.

    Ez az állapot most, ami a képen is látható:
    gumifa víztartály.png

    Kérlek, mielőtt újra az "aktiválás" gombot próbálnád használni, az ezt megelőző két rúna egyikét váltsd ki.

    Ha ott lesz kiváltás, akkor a víztartály is bővíthetővé válik.
     
    gumifa1 kedveli ezt.
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek, lépj ki a kliens felületéről.
    1 perc után lépj vissza a farmodra.

    Ezt követően már fogsz tudni tortákat díszíteni, az üzletben vásárolni.
    Előfordulhat, hogy azonnal a tortadíszítés látszik, készülj elő a kép rögzítéséhez, a sikeres kreációk előállításához.
     
  12. narancsvirag72

    narancsvirag72 Fórum ismerője

    Szia Kedves Admin!
    Szeretnék segítséget kérni A tortasütős eventet nem tudom befejezni, már csak 1 db tortát kellene sütnöm. Csak a virág forog. Ugyanez a gond a paszulynál is és a malomnál is.Köszönöm előre is ha megnézed!
    Köszönettel: Narancsvirag72
    Farmod pontos neve? Narancsvirag72
    - User ID számod ?Gazda: narancsvirag72ID: 21072809
     
  13. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek, most lépj ki a játékból feltétlenül.
    Egy percet követően térj vissza a farmra, az event felületére.

    Készenlétben legyél, hátha a tortakészítés indítását látod, tudj jegyzetelni, fényképezni a sikeres díszítős feladványért.

    Remélhetően a javítási műveletben minden helyreállt a szokott működésre a malomban, a paszulynál is, amit tapasztaltál.
     
  14. narancsvirag72

    narancsvirag72 Fórum ismerője

    Szia Kedves Admin!
    Szeretnék segítséget kérni az egyik eltűntnek vélt tárgyammal kapcsolatban. Nem találom a menüben, sem kitéve. Köszönöm előre is ha megnézed!
    Köszönettel: Narancsvirag72
    Farmod pontos neve? Narancsvirag72
    - User ID számod ?Gazda: narancsvirag72ID: 21072809
    - Pontosan mit hiányolsz a farmodról, a tárgy pontos neve? piskótadeco
    - Mikor szerezted ezt a tárgyat, és hol, milyen módon? (Vásárlás, építés, nyeremény, stb.) Mennyei sütik event
    - Mennyi állt ebből a tárgyból rendelkezésedre korábban? 1 db

    Elvileg befejeztem az eventet és a felhősorra pakoláskor azt írja, hogy sajnos nincs meg ez az elem.
     
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Megszerezted az eventben, természetesen, hisz azon a feladaton már túl is volt teljesítésed. :)

    A keresése alkalmával nem szabad elfelejtkezni az új dekor tároló raktárházról.
    A kerge kertben kukkants be a Múzeumba. Ott megtalálod.
     
  16. Babuci1954x

    Babuci1954x Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Nem tudom az érméimet beváltani, mert tegnap óta nem tölti be rendesen az eventet. Mindjárt vége az eventnek mit lehet tenni? Köszönöm ha időben válaszolsz!
     
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az event boltjába nem tudsz belépni?
    Forognak a betöltő virágok?
    Vagy más problémád van?
    Ha igen, akkor jelezd azt részletesen.
    Segíteni nem tudunk, ha nincs a farm azonosító adata a jelzést készítő játékos hozzászólásában.
    Pótold, legyél szíves!
     
  18. vargamarika

    vargamarika Aktív író

    Sziasztok!Szeretném kérni,hogy nézzétek meg a farmomon,hogy miért nem jelent meg a Tortás felhősorom? A felhősorig megcsináltam az eventet , a kitevők is meg vannak! Biztosan az én hibám, de most már tudni szeretném,mit rontottam el? Nagyon szépen megköszönöm ha megnézitek!Tanulnom kell belőle !!!!!!!!!!!!
    ID Sz: 15784539 vargamarika További szép napot kívánok.:)
     
  19. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A "Mennyei sütik" eventben teljesítettél 2355 pontot a torták díszítésével. (ellenőrző panel adatai ezek)
    Ám a teljes megoldáshoz, a felhősor és az utolsó dekor (Apróságok) megszerzéséhez 2775 pontra lett volna szükség.

    Itt láthatod az eventes haladás kívánalmait:

    Haladási sáv (haladási pont) nyereményei
    [​IMG]

    Érdemes a megoldások teljesítését folyamatosan ellenőrizni, hogy ne maradjon ki semmi a célokból.
    A fő haladási sáv jutalmai a teljesítés esetén kipipáltakká válnak.
    Nálad ez hiányzott a két utolsó doboznál.
     
  20. vargamarika

    vargamarika Aktív író

    Köszönöm szépen!Az utolsó 2 tortát nem készítettem el,bár meg volt hozzá mindenem! Ez van legközelebb jobban kell figyelnem!! Még egyszer köszönöm a gyors választ és további szép napot kívánok.:).:)
     
    mamarygen kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.