Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Két napja már feltetted azt a kérdést, hogy az elefántjaid száma nem nő a pajtádban, és ennek mi az oka. Ha rákattintasz az előző zöld mondatra, látszik is.
    Meg is válaszoltam neked, a saját farmodon készített képpel.
    Akkor is látszott, hogy van kihelyezve mogyorótaposó, be is linkeltem neked, hogyan működik, mi szükséges hozzá. nem csak elefánttáp, hanem 2 db elefánt állat is!

    A mogyorótaposó mellett volt kreatív kókuszkopasztó műhely is kihelyezve. Az is hasonlóképpen működik, tehát nem csak majomtáp szükséges az indításához, hanem 2 db majom állat is.

    Itt olvashatod el a szükséges információkat:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-3#post-860760

    Ha több állatot adó ólat tennél ki a bahamára, akkor nem csak csökkenne az állataid száma, hanem esetleg növekedni is tudna. Vagy pedig töröld a két műhelyt, amikor learatod őket legközelebb, és akkor sem fognak elhasználódni az állataid a pajtából.

    Köszönöm, ha elolvasod a mellékelt linkeken az információkat.
     
    Mici-farmer és stb_farmer kedveli ezt.
  2. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Milyen tápot nem tudsz készíteni, melyik állathoz tartozik?
    Kérlek, ellenőrizd le a malomban, ahol a keverést indítanád, hogy minden hozzávalóval rendelkezel -e hozzá a pajtádban (növény, gyümölcs, állat, termény), kiváltottad-e a szentélyben a növényt vagy fát vagy állatot, ha például bahamás állat tápjáról van szó.
     
    Mici-farmer és stb_farmer kedveli ezt.
  3. w-edit

    w-edit Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Köszönöm a segítséget, már értem.Nem figyeletem, hogy állat is kell a mogyorótaposohoz. :D
     
  4. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Minden terményt adó műhelyhez kell állat, csak a táp önmagában kevés. Sok sikert a továbbiakban! :)
     
    Mici-farmer és stb_farmer kedveli ezt.
  5. Nórikanna

    Nórikanna Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Abba kérném a segítségeteket, hogy melyik gazdaköriben találok ólbevételi bónuszt!
    Előre is köszönet!
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nincs erről nyilvántartásunk.
    Ezen a linken át tudod nézni a gazdaköri feladatokat: https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/

    Ha megnyitod a linket és használod a CTRL+ F billentyűkombinációt, akkor megnyílik egy keresősáv.
    Ha beírod, hogy Ólbevételi bónusz, beszínezi az oldalakon a találatot.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  7. Nórikanna

    Nórikanna Utánpótlás-írogató

    Köszönöm, de ez nem volt segítség.
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sajnos úgy tűnik, a behelyezett táblázatokon valóban nem működik a CTRL+F, csak közvetlenül a Fórum felületén.
    Akkor kénytelen vagy átnézni a küldetéseket.
    Más mód nincsen.
    Mi is csak ezt tudnánk tenni.
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Itt van az összes gazdaköri. 12 oldal, nem vészes. Próbáltam végigfutni rajtuk.
    Gazdakör keresőjébe írd be a feladat nevét és mutatni foglya.
    Fess majmok, Új hobbi, Királyi virágok, Átkozott majmok, Leküzdeni a rossz időt, A múlt vihara, Manta-man, A macsek közbelép, Megrázó álom, Mosómedvék pácban
     
    stb_farmer és Othep kedveli ezt.
  10. pisti0731

    pisti0731 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Három napja nem indul el a játék, csak forog! pisti0731 ID: 9264477
     
  11. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A router kikapcsolását, bekapcsolását is kipróbáltad? Az internetsebességet ellenőrizted? (magas feltöltési sebesség, és alacsony ping (késleltetés) az optimális).
    Ha nem megfelelő a neted, térjél át wifi-ről kábelre, legalább a játék idejére. Zárjál be minden felesleges ablakot a böngészőn, ha böngészős verzióval játszol.
    Esetleg váltsál másik böngészőre./Chrome,Firefox,Edge/ Ha klienssel játszol, végső megoldásként töröld és telepítsd újra a klienst. Ha ezt a megoldást választod, mindenképp távolítsd el a Programok közül, a letöltés mappából, esetleg a Lomtárból is a régi programot.

    Idézem egyik játékosunk javaslatát, hátha hasznos lehet neked is:

    "Nekem sem ment Chrommal a farm, azt javasolták, hogy az oldal jobb felén a 3 pöttyre kattintani (a Goggle Chrome személyre szabása, és beálltásai) → Beállítások → Rendszer → Hardveres gyorsítás alkalmazása lehetőség szerint, itt a "csúszkát" kikapcsolni → Újraindítás gombra rányomni. Ekkor újra tölti a Chromot, és megy vele a Farmerama. Legalább is nekem megy."

    Kérjük,jelezz vissza sikerült-e?
     
  12. pisti0731

    pisti0731 Fórum-zöldfülű

    Ok! Köszönöm elindult!
     
    smoldering és Othep kedveli ezt.
  13. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzésedet, örülünk, hogy sikerült!
     
  14. -mascara-

    -mascara- Utánpótlás-írogató

    Jó estét, és előre köszönom, ha választ kapok:
    hol tudnám megnézni a 231. szint feletti gazdaköri feladatokat ?
     
  15. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ezen a linken vannak összegyűjtve azok a gazdaköri feladatok, amelyek eddig bevezetésre kerültek a játékba:

    GYIK - Küldetések a gazdakörben | Farmerama HU
     
  16. szivarvany20000

    szivarvany20000 Haladó

    Tisztelt Moderátorok!
    Szeretném megkérni egyikőjüket, hogy azt a 30 db ládát nyissák meg helyettem, mivel nekem a 2-4db után állandóan kifagy az oldaluk Olyan hosszú videót nincs hova töltenem. A reggelt már átszenvedtem, érdekelne a tapasztalatuk, tisztelettel
    Gazda: szivarvany20000 ID: 19473108
     
  17. margitraknepataki48

    margitraknepataki48 Utánpótlás-írogató

    Tisztelt Moderátorok!
    Megcsináltam a 7-dik oszlopot most be léptem és az utolsó kettő kocka hiányzik de a növényt nem kaptam vissza, nézzétek meg mi történt, mert így is nagyon nehéz megcsinálni a feladatott. Köszönöm a választ előre is.

    Gazda: margitraknepataki48 ID: 10994358
     
  18. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kollegám, az ellenőrző panel információit használva, a következőker állapította meg:

    Ma délelőtt értél a 7. feladathoz, 11:41:32 órakor teljesítetted ott az első részletet, majd 11:42:18 órára kész volt a két oszlopból 3-3 beadás. A képen is látszik.
    upload_2022-9-6_16-12-24.png

    A folytatáshoz malomtermék kell mindkét oszlop építésénél, de nincsen hozzá felröppenőd, elegendő a Narancs papírlámpából.
    Ezt kell gyűjtened.
    A rendszer nem nyel el semmit a megtermelt dolgokból, a beszállításokat mi magunk, játékosok kattintjuk!
     
  19. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Sziasztok. Kedves Moderátor, nem tudom, hogy ki van most. Segítséget szeretnék kérni. Kb. fél órája vettem egy csomagot amiben FA, supertrágy, Kacskata van, 179.- ft-ért. Nem találom, hogy hova kell belépnem. Kérem, hogy segítsetek. Köszönöm előre is.
    Már próbáltam az akcióknál is keresni.
     
  20. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Ha egy egyéni ajánlatot megvásároltál, akkor a vásárlásról kapsz egy visszaigazoló e-mailt.

    A csomag tartalma minden esetben ott látszik, ahová tartozik, ahová besorolható.
    Pl: a farmarany vásárlással a FA-készleted nő ... ugyanígy a szupertrágya és a többi elem is.
    Nem lehet visszanézni a kínálatot, mert azt már kattintottad. Csak a tartalma követhető, ott lehet látni, mennyivel egészült ki a készleted.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.