Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Visszaállítani nem tudjuk sajnos, az nem lehetséges.
    Várakoznod kell, amíg a rendszer kb.5 óra múlva ismét ad 5 db térképet, amivel a malomban tudsz megint keverni magadnak eventnövényhez való magot.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  2. Tutus81

    Tutus81 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm gyors válaszod.
     
    Enike** kedveli ezt.
  3. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    A prémium tagságomnál figyelmetlen voltam és a 23 nap 30 percet elnéztem és azt hittem, hogy 23 perc van hátra és megvásároltam a következő 30 napra.Ilyenkor amikor lejár a 23 nap, utána indul a most megvásárolt 3o napos időszak, vagy elveszik a vásárlásom? Köszönöm ha választ kapok.
    ID számom 5338636
     
  4. cicus95

    cicus95 Utánpótlás-írogató

    itt legyen szives meg nézni ,hogy hova tünt el az ajándék köszönöm
     
  5. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek, menj be a farmodon a banki oldalra, mintha vásárolni szeretnél valamit...
    Ott a felső részben van egy olyan, hogy Állapot és megrendelés:

    upload_2023-1-27_15-33-9.png

    Ha rákattintasz, felhozza az előfizetés(eke)t, majd ott látod a lejárati dátumot is.
     
  6. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ma már kérdeztél egy másik segítségkérő- topikban. Itt: https://board-hu.farmerama.com/thre...-Ól-fa-dekor-elem.19461/page-104#post-1305437

    Válaszomban kértem, hogy adj meg pontosabb adatokat. Mit keressünk, mire kérsz ellenőrzést?

    Milyen ajándékot keresel? Miből jön? Ajándékkód? Melyik ajándékkódot szeretted volna beváltani?

    Ha azt a "választ" kapod a rendszertől, hogy a kódot már felhasználtad, akkor meg kellett kapjad a kód általbiztosított ajándékokat is.
    Legyél szíves konkrétan jelezni, mit keressünk, mit ellenőrizzünk.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  7. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Sziasztok!
    Én is kis segítséget szeretnék kérni, dekor ügyben. Nem találom az Aú! és a Ritmus és tánc dekorokat, átnéztem minden területet és felhőt (még olyan sok nincs belőle). Lehet ezeket meg sem szereztem?
    A Hóangyalkát biztos, hogy nem szereztem meg, hisz csak februárban kezdtem játszani, s így gondolom, hogy a Jégtábla, hopp sem került be a farmomra.
    Köszönöm segítségeteket,
    stb_farmer, ID: 56924781
     
  8. cicus95

    cicus95 Utánpótlás-írogató

    nem kaptam meg a Boldog Születésnapi meglepetés + kodott kerestem de nem találom azt válat kaptam,
    hogy már felhasználtam én pedig nem használtam fel.azID 10498783.
     
  9. pisti537

    pisti537 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! Mikor lesz iránytű, és üres üveg?
     
  10. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek, járj el az általam az eventismertetőben is leírtak szerint:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/hajótörés.23234/#post-1305076

    AZ eventablakba be kell lépni, hogy hozzá tudjatok kezdeni az eventhez. Kiválasztani az eventnövényt, amelyikkel kezdeni szeretnétek, majd a malomban lekeverni a magokat hozzá.
     
    stb_farmer és Sali~*.* kedveli ezt.
  11. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia ismét!

    A farmnevet megírnád ehhez az ID-hez?
    Tehát kérek farmnevet is és ID-t is, amik egybetartoznak. Valamint pontos listát az általad keresett dolgokról, hogy mit hiányolsz a farmodról?
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  12. Ildea

    Ildea Járnitanuló

    Sziasztok ! Megnéznéd,hogy vásárlás bónuszként mit rejtett a dzsin,mert előbb léptem és nem láttam.Köszönöm .
    Ildea ID: 4598583
     
  13. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A mai 2023. január 27-én 14:00:48 órai ajándékod a Dzsinn ládájából 2 db 48 órás farmmunkás kupon volt.
    Mellette a vásárlási jutalom:
    425 szupertáp
    3 db bónuszláda
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  14. Ildea

    Ildea Járnitanuló

    Kööszönöm szépen
     
    mamarygen kedveli ezt.
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönöm a türelmedet!

    Megnéztem a dekorokat a farmod logjában.
    Egyik sincs a készletben, melyeket jelezted, keresést kérsz rájuk. Nem szerezted meg ezeket.

    Volt már olyan akció a farmáruda kínálatában, melynél néhány előző évi Rackós dekor is szerepelt.
    Talán, ezekre a tárgyakra is sor kerülhet.
     
    Sali~*.* és stb_farmer kedveli ezt.
  16. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Köszönöm szépen a segítségedet, akkor nem kutatok tovább :) És figyelem majd a farmárudát, hátha bekerülnek :)
     
    Kuzdern, Sali~*.* és mamarygen kedveli ezt.
  17. ..Sarah9..

    ..Sarah9.. Junior szaki

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni A Gyopárosnál nem tudom a kész termékeket leszedni, illetve nem tudok fát előállítani sem a műhelyekben, így ültetni sem. Mi lehet az oka? ID 45541551
     
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Jártál már a Raktár épületében a Gyopárvölgyben ma?

    Minden bal oldali tároló egységet nézz át kérlek.

    Az anyagok előállítása részleg terjedelme okozhat gondot. A helyek felszabadítása segíthet abban a részben.

    Az Alpesi fatermések tároló kapacitása ha telítődik, nem lehet learatni a fákat.

    Érdemes nyomon követni a fatuskók mennyiségét is.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  19. ..Sarah9..

    ..Sarah9.. Junior szaki

    Szia! Ma még nem voltam bent csak most, de itt már tegnap elakadtam. Igen, látom a problémát, csak nem tudom hogyan tudnám megoldani. Mit kellene előállítanom és miből.? Barackfát akartam, de a szerszámkészletet nem tudom hozzá kiszedni. Hogyan tovább?
     
  20. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Ahogy BA kollégám irta, fel kell szabadítsál helyet, hogy tovább tudjál lépni.
    Ennek az a legegyszerűbb módja, hogy ha felhasználod a fatuskókat átalakításra, így rögtön felszabadul jó pár helyed, utána már tudod folytatni a játékot!
     
    stb_farmer kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.