Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Borka68

    Borka68 Haladó

    Sziasztok, esetleg lehet megint technikai hiba van, mert írtó lassú a játék, valamint az égigérő paszulyt nem sikerül sehogy sem learatni. Mit csinálhatok? A ki-be lépést, már 10x megcsináltam.
     
  2. Margó284

    Margó284 Járnitanuló

    Sziasztok! Kérdésem az hogy a szomszédom tévedésből két enyvesnyelvű békát küldött és most szeretném neki az egyiket visszaküldeni, de a dekorok köszt nem találom hogy eltudjam neki küldeni. Mi ennek az oka? Válaszodat előre is köszönöm. Margó284 ID: 7876503
     
  3. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Az Enyves nyelvű béka, a "Szomszéd ajándékozás" alkalmával volt küldhető és mint ilyen dekor, nem ajándékozható, nem cserélhető!
    Itt olvashatsz bővebben az Ajándékozás és csere eventről:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/ajándékozási-és-kereskedési-nap-cserenap.2741/#post-8493
     
  4. csi48

    csi48 Fórummogul

    Dolphin, -BombadilToma- Köszönöm szépen.
     
    Dolphin és -BombadilToma- kedveli ezt.
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Emlékeim szerint nem játszottam tegnap, írásod idején.
    Viszont nem olvastam más hasonló panaszt most.
    Ezért egy kiegészítő javaslatot tennék:
    A lassulás, fagyás oka lehet az is, hogy lassú az internetkapcsolata egy játékosnak.
    A vezetéknélküli internetkapcsolat is ludas lehet.
    Válts esetleg vezetékes netre ilyenkor.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Anika_9_

    Anika_9_ Fórumelemző

    sziasztok.

    Nagyon régóta játszom. Viszont a játék használhatatlan. Klienset 10x töltöttem le, nem engedi telepíteni újra error folyamatosan, elötte ezzel játszottam, de letöröltem, mert nem engedett belépni, és azóta se tudom visszatenni.
    Chromen belül kezdtem játszani, ott is a manóba felirat..hibakódok ezerrel, cookikat töröltem, újrainditottam, folyamatosan tegnap óta omlik összefelé a játék.

    Eddig nem szóltam, türelmes voltam, kivártam mindent szépen, de ez a 2 nap kriminális.
    Reggel 8 óta most tudtam értelmesen belépni.
    Mi történik?? Valaki tud mondani valamit?
    Azért nekem elég értékes ez a játék ahhoz h abba hagyjam, rengeteg időm, energiám és pénzem van benne.
    Valahogy nem lehet orvosolni ezt a problémát?

    Ha azt írja valaki csináld ezt azt amazt, már mindenen is többször vagyok túl. Emiatt is vagyok mostmár mérges.
    A laptopom sem elavult.. win 11et használok, tehát nem a technika, de megőszülik itt most már.
    Evenjeim elúszva.. mind1 hihetetlen.
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Sokat segítene, ha hoznád a hibaüzeneteket, hibakódokat.
    Mit értesz összeomlás alatt?
    Ezt, hogy hibakódokat kapsz? Vagy mi a jelenség?
    Illetve megadnád a farmneved és az ID-d.

    Amit ezek nélkül írni tudok:

    Ami gond szokott lenni mostanában az, hogy bizonyos időszakokban nem érhető el a játék, de stabil, nem omlik össze.
    Nem vagyok informatikus, azt javaslom mutasd meg szakembernek, vagy számítástechnikában jártasabb ismerősödnek, családtagodnak.
    Amit esetleg Te megtehetnél, az, hogy ellenőrizd, nincs-e többször telepítve a gépedre a kliens.
    Magát a programot elvileg akárhányszor letöltheted a gépedre, de felesleges, mert csak a helyet foglalja.
    Viszont a Klienst is és bármilyen programot gépre telepíteni csak egyetlenegyszer szabad.

    A telepítés helyes módja:
    - Töröljük a régi klienst a Programok közül, a Letöltés mappából és a Lomtárból is. Vagyis eltávolítjuk teljesen a gépünkről.
    - Javasoljuk ezután a CCleaner-t használni,
    - Letöltjük az újat,
    - És csak ezután telepítjük újra.

    Sajnos, maga a Chrome böngésző elég energiaigényes, és ha most tele a géped esetleg felesleges telepítésekkel, akkor az rátesz egy lapáttal a hibás működésre.
    Ha teheted, próbáld ki a Mozilla Firefox-ot.
    Eredetileg is arra optimalizálták a játékot.

    Részemről ez nem szaktanács!
    Nem vagyok informatikus!
    Csak azt javaslom, amit magam is megtennék játékosként.
     
    Anika_9_ kedveli ezt.
  8. katica063

    katica063 Haladó

    Nekem is állandóan lefagy!!!!
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Jelen pillanatban nem tapasztalok ilyesmit.
    Chrome böngészővel játszom.
    Reggel, mielőtt jöttem modizni egy CCleaner-t is lefuttattam.
    Nem száguldozik, de jól játszható a játék még a gyopáron is.
    Te mivel játszol?
    Böngészővel? Klienssel?
    Milyen műveletek közben fagy?
    Internetkapcsolatod rendben, nincs ott lassulás, esetleg?
     
  10. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Sziasztok.
    Öt perce böngiben és kliensben is áll a játék.

    An error occurred while processing your request.
    Reference #97.27c5dd58.1696673188.b32e6c2

    Innen írtam mert benn vagyok de nem merek semmit se csinálni, más farmokról nem lehet belépni.
     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Mikor írtál, én még a farmon voltam...
    De kiléptem, és valóban.
    Úgy látszik ismét szünetet kell tartanunk. :(
    Annál többet nem tudok tenni, mint hogy jelzem a kollégáknak.
    Csak a türelmes kivárás marad.
    Nem hivatalosan mondom, hogy a német fórumon láttam, hogy már jelezték a hibát a Központnak.
    Megértéseteket köszönöm.
     
    lovardatanya, Anika_9_ és melcsi67 kedveli ezt.
  12. melcsi67

    melcsi67 Haladó

    Sziasztok! Ebben már semmi meglepi nincs sajnos,viszont megint úsznak a bónuszok!( 100% bevételi,csatni,farmmunkás,fehér ártatlanság,to bónuszok és még lehet sorolni!!!!) Vicc ami itt folyik!!
     
    -MacKay- kedveli ezt.
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Elvileg néhány perce ismét van játék. (Chrome-mal játszom.)
    Próbáld meg Te is, és ne idegeskedj! :)
     
    iboly70 kedveli ezt.
  14. -MacKay-

    -MacKay- Utánpótlás-írogató

    Majd jön a "nagy" kárpótlási csomag, lesz benne pár db kacsakata, szupertrágya és el lesz intézve. Érdekes, de én nem emlékszem rá. hogy kaptunk volna bevételi bónuszt, pedig sok mindenkinek elúszott az ilyen hibák miatt.
     
  15. puszedlik

    puszedlik Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, nálam is ugyanez a helyzet. Már reggel 8-kor is ez fogadott, abbahagytam a játékot. Most leültem, ismét... annyira lassú, hogy semmit sem tudok csinálni :(
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Mivel írásod kérdést és segítségkérést nem tartalmaz, kérlek, elégedetlenséged kifejezésével legközelebb a Panaszkönyvet keresd fel:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/panaszkönyv.15520/
    Már jeleztük a Központnak, hogy elégedetlenek vagytok a kárpótlásokkal, ennél többet nem tudunk tenni.

    Viszont azt szeretném megelőzni, hogy a Segítségkérő topik Panaszkönyvvé változzon, és elvesszenek benne olyan írások, amelyeknél valóban segíteni tudunk moderátorként.
    Megértésedet köszönöm.
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvileg volt most egy rövid leállás, de ennek már vége, remélhetőleg.
    Általában a lassulást okozhatja az internetkapcsolat nem megfelelő sebessége is.
    Ellenőrizd olyankor az internetkapcsolatodat.
    Válts esetleg vezetékes kapcsolatra wi-fi helyett.
    Válts másik böngészőre, vagy kliensre.

    Ezek részemről csak javaslatok.
    Azt fogadsz meg belőle, amit jónak látsz.
     
  18. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Most megy minden.:)
     
    Othep kedveli ezt.
  19. kincsembogaram67

    kincsembogaram67 Fórum mestere

    Sziasztok. Hogy tudom kitenni, hogy mennyi és milyen kirakósom van. Leírni túl hosszú lenne. Mivel csere nap van tudnának választani a gazda társaim. Előre is köszönöm a választ.
     
  20. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Küldök egy szivárványost, ne bajlódjál a kirakósok kiírásával.
     
    kincsembogaram67 és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.