Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Akkor erről szigorú hírzárlat van, mert egyetlen jós sem szólt róla...
    Nincs még egy icipici hírmorzsa sem arról amiket vársz.
    Egyedül Merilin szavaiban bízhatsz, aztán majd meglátjuk...
    Akciók természetesen jöhetnek, hiszen ahhoz nem kell pletyi.... , de nem tudom... majd kiderül előbb utóbb.
    Én hitetlen vagyok ebben az ügyben.
     
    SzabóSzilárd1 és HéricsBáró kedveli ezt.
  2. gyuszti0000

    gyuszti0000 Törekvő

    Tényleg jöhetne már lassan valami kis "leak" mert szinte 2 hete volt az utolsó...
     
    -Holdfeny-. és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Merilin szavai miatt gondolom...:music: de lehet jó mélyen járok az erdőbe...:oops:

    Majd kiderül mit tartogat számunkraa játék;)
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jó reggelt mindenkinek,

    Aki most jön vásárolni, a következőt fogja találni:
    [​IMG]
    Tudod mi lehet ez?
    *********************************************************************************
    Számomra teliholdas raktárháznak tűnik, de persze ebben nem vagyok biztos, de lehet találgatni vajon mi lehet?
    Az én tippem teliholdas manu.. és a tiéd? (olyan mintha bosziház lenne :D)
     
    maszilva, rozo52, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Lehet , hogy a legújabb szezondekor tároló .
    Habár , mindig csak egy van , de ez nem feltéttlen hátrány a BP-nek .
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!

    Itt van az eventnaptár a képnek megfelelő részlete:

    6.A múlt kincseiÚj raktárház
    PS: A színei alapján szerintem rémes lesz, és ha rémes akkor manu lenne jó, ha végre lenne. Már nagyon hiányzik a játékból.

    PS/2. Ha pedig rémes lesz akkor jön hozzá egy gazdaköri feladatsor is.. ami megint csak jó lenne, felszívná a felesleges terményeket és állatokat.
    Már érthetővé vált Merilin jóslata is "Érkezik valami nagyobb útmutató, és kirakót is látok körülötte..." :)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.24
    Merilin, rozo52, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Izgalmasan hangzik . Mennyire lesz új ? Mit vagy kit lehet beletenni ? :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Majd kiderül legkésőbb 5.-én az ismertetőből :)
     
    Swartsch és HéricsBáró kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Holnapután ? :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Cuki kis házikó;) Jobban örültem volna más fajta tárolónak, de ezért is meg fogok dolgozni;) Talán múzeum lesz;)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.24
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Múzeum már van a teliholdas területen, és az másképp néz ki:
    upload_2024-6-3_14-19-22.gif
     
    maszilva, rozo52, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ohh köszönöm!

    Akkor manufaktúra jön...:music: Bízom benne ingyenesen megszerezhető, némi teliholdas kertben termett ezért azért;)
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem ebből kettő is van, kizártnak tartom hogy jönne még egy harmadik is hozzá.
    De kérdeznék valamit, ha lehet: Szerinted mi nem volt eléggé érthető, esetleg félre érthető voltam ebben az írásban?
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálamis kettő van kitéve a múzeumból... csak elfelejtettem...:music:
    Jó lesz az a manufaktúra is....8) Tetszik, nem tetszik nem kapunk mást:D
     
  15. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Első ránézésre azt hittem, hogy Merilin kapott lakáskiutalást a tanácstól.
    A házikó szembetűnő volt. Viszont azt nem értettem, Merilin, hogyan lett fejvesztett, de azért az árnyékán jól kivehető a hiányzó testrész, tehát van, létezik. Ezek után az animációra nagyon kíváncsi leszek, mert a kép, ebben a formában sok részletet nem árul el. Ha tetszetős lesz, akkor funkciótól függetlenül, lehet én is szerzek egyet magamnak.
    :)
     
    zsoxxya, rozo52 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Alex!
    A rémes gazdakörik általában kettőt adnak, ha végig viszed őket :)
    Hogy őszinte legyek én nem tudtam kivenni semmit sem a ház előtt álló figurából, ahhoz az én szemüvegem túl gyenge, nagyító kéne hozzá. De miután annyira örültem ennek a hírnek, hogy hozhatom, hogy nem figyeltem rá :)
    A rém manura már nagyon nagy szükség van a játékban, annyi rémállatnak van terménye, hogy nem is győzzük másképpen a termények gyártását.
    Szóval animáció ide, animáció oda nekem kell belőle két darab, a mozgását úgysem látom, mert ki van kapcsolva nálam az animáció :D
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.24
    rozo52 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Húúú de rég volt amikor az animáció miatt tartottam kint bármit is...:wuerg:
    Régi szép idők:inlove:

    Fejvesztett dekor elem... érdekesen hangzik;)
    Vajon a gyár típusú dekor is rémes lesz?
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.24
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia Gyöngy!
    Nem értem a kérdésedet. Sem azt, hogy miért kérdezed, sem azt, hogy miért tőlem kérdezed. Így csak annyit tudok írni, hogy én nem értettem félre semmit.

    Ami a manufaktúrát illeti: jöjjön, megszerzem, de nem érzem úgy, hogy valami égető vágyamat elégítették ki. A termények szerepe a játékban szerintem marginális. Azt a néhány 100 darabot, amit a gazdakör kérhet, meg legyártunk tartalékba, hogy legyen, ha egy eventbe hirtelen kellene; pár terményes óllal, szupertáppal és néhány teliholdas betakarításnövelővel "pillanatok alatt" elő lehet állítani. A vadaskerteket az ólas nullázással tették gyakorlatilag értéktelenné; régen nincs kint belőlük egy sem egyik területen sem. Manufaktúra is csak azért van kint, mert fel akarom tornászni a terményeim számát. De ez csak egyéni pótcselekvés, a játék nem igényli.
     
    jucus100, SzabóSzilárd1, zsoxxya és 2 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A kérdést nem neked szánta.... :music:
    Csak engem nem szeret idézésbe tenni...8)

    Egyéni pótcselekvés minden elérhető újdonság beszerzése részemről is...:music: Lehet le kellene róla szoknom:D
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igen, a termények vonatkozásában azt hiszem igazad van..

    Elnézést a kérdésért, de azt hiszem akárki/bárki lehetett volna itt akkor őt kérdezem, no ez voltál ma Te. :) Néha úgy érzem, hogy teljesen feleslegesen írok bármit is, úgysem olvassa el még az sem aki itt topiklakónak érzi magát...

    Azt hiszem a raktárházzal jövő gazdaköri is amolyan pótcselekvés lesz, villámgyorsan pipa kerül rá, aztán jó napot...
    A kriptáim holnap lesznek arathatóak, pont jó az időzítés a feladatsornak, ha valami esetleg mégiscsak hiányozna, vagy akár a pótlásokra hadba fogható lesz mindkét terület :)

    Raktárházak: nálam is a múzeumok dolgoznak inkább, annak jobban örültem volna én is, ha azt hoznak be a játékba, de ezt kaptuk meg és ebben is van előny is... Lefoglal pár órára és a beadások hiányának a pótlása talán egy napra is..
     
    SzabóSzilárd1 és -BombadilToma- kedveli ezt.