Visszajelzés Viking saga IX. event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 5.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Ezennel megnyílik a "Viking saga IX." event csevegője

    [​IMG]
    Az event kezdete (várhatóan): 2020. május 6. (szerda) 14:00 óra
    Az event vége (várhatóan): 2020. május 12. (kedd) 14:00 óra


    Az event jellege: növénytermesztős, felröppenő gyűjtős, malomterméket készítő,
    minijáték típusa: baltadobálós

    Eventnövény:
    illatos varjúháj
    Az eventhez tartozó felröppenő: ivókürt
    Az event malomterméke: viking erőleves


    Az eventhez szükséges szint: 3.

    Az event a farmos területen játszódik.
    Termelési és felröppenő hely: főfarm

    Az event elérhető az eventórából, a Hírek felületéről és az event bejáratából:

    [​IMG]


    Az event ismertetőjét <<ITT>> találjátok.

    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet

    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Nulla percezés
    Páncél Panni


    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topicokban kérhettek választ, tanácsot
    - szükséges a farmnév és az ID-szám is a pontos kérdés megfogalmazása mellett-:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok

    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!
    Erre külön topicok állnak rendelkezésre!


    Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje

    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topic áll rendelkezésére
    Panaszkönyv


    A topicra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani!
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!

    További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend



    .
    Copyright © 2010-2020 - Magyar FARMERAMA csapat
    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    ljanika6, stellácska26, Kuzdern és 15 más kedveli ezt.
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok, Eventezők!

    Visszatér Ingrid, hogy ismét eddzen az új erőpróbára!

    Vagyis az előző évi vikinges mechanika ismerős lesz számunkra.

    Most is csak a főfarm kap eventes szereplési lehetőséget, így minden más területen szabadon dolgozhatunk kedvünk, igényeink szerint.
    Ez azért problémás is lehet, mert a feltételek kialakításához tervezni, számolni kell. (egy területre kell koncentrálnunk!)

    Helyt adunk a teljesítés terveinek, gazdaságos és célirányos útmutatóknak ebben a posztban most is!

    Köszönjük!
    Imi* Játékostársunk számítása: #5

    Fontos kérés: amennyiben elírást tapasztaltok, hibát leltek az ismertetőben, kérjük, az adott hozzászólás "jelentés" gombján keresztül írjátok meg az észrevételeteket. Hathatós és gyors reagálással elkerülhetjük a felesleges, ismétléses írásokat.


    Bízunk abban, hogy minden eventre vállalkozó Játékostársunk sikeresen veszi az akadályokat!
    Eredményes játékot kívánunk!
     
    Utoljára szerkesztett: 5.5.20
    ljanika6, stellácska26, magdi06 és 22 más kedveli ezt.
  3. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    Sziasztok, nekem ez az egyik kedvencem!! Hurrá!! Imádok baltát dobálni:D:music:
     
    magdi06, Kuzdern, Éva0315 és 7 más kedveli ezt.
  4. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    20 játék 8200 növényt és 380 felröppenőt kíván.
    Egy játékot kapunk próbaképpen.
    Lehet tovább is dobálózni, úgy gondolom.
    A felhőig 6970 növény és 323 felröppenő kell, de ez ne vigasztaljon senkit, mert a harmadik kitehető a 21. játéknál érhető el.
     
  5. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Összesen 8.200 db illatos varjúhájat és 380 db ivókürtöt kell összegyűjtenünk a 20 minijátékhoz, mivel egyet induláskor ajándékként megkapunk. Ne tévesszen meg senkit, hogy a felhősor a 18. nyeremény. A 21. (nyereményre) dekorációra is szükségünk lesz a felhősorra.
    Mindezt 1 területen a főfarmon kell véghezvinnünk.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.5.20
    ikivid, vm68, ljanika6 és 51 más kedveli ezt.
  6. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Na, ez az első vikinges eventem, ing ujj felgyűrve holnapra, és aztán hajrá.
     
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Ha nem csak az üres felhő kell, muszály vagy 21 játékot játszani. Ahhoz 20*410 =8200 gaz és 20*19=380 felröpi kell, mert 1 játékot ajándékba kapunk.:)
     
    Marika312, Kuzdern, -W-595- és 14 más kedveli ezt.
  8. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Már befejeztem a gondolatot, amit a rohanásban félig megírva küldtem el.
    Köszönöm.
     
    Éva0315, DevilMókus, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  9. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Nekem is egyik kedvenc eventem a "Királynő" után.
     
    he1951, Kuzdern, Éva0315 és 9 más kedveli ezt.
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Az egyik kedvenc eventem, nincs kérdés mindenképp játszom.:)
    A kincskeresös láda remélem jó lesz.:)
    Kívételesen fákkal várom(szerencsére a többi területen maradhatnak a fák):)
    jó játékot sok telitalálatot mindenkinek.:)
     
    he1951, szekulagábor, Kuzdern és 13 más kedveli ezt.
  11. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) ha még nem játszottál ezzel az eventtel, akkor >>itt<< egy kis segítség hozzá :)
     
    Gio, Kuzdern, Éva0315 és 8 más kedveli ezt.
  12. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia !
    Mindenképpen a lehető lehosszabb érésű növénnyel várd a holnapi kezdést,a felröppenők miatt!!!/csak a FŐFARMON !/
    Nekem mindig "ez jön be", a fák és az ólak nem adnak annyi felröppenőt, mint a növények .
    Sok sikert az eventhez, drukkolok neked ! ;)
     
    szekulagábor, Koppi, Gio és 14 más kedveli ezt.
  13. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Én nem szeretem Ingridet, és a vikingeket
    De tudom, hogy holnap már itt áll a hátam mögött egy pisztolyos alak és kényszerít az event elkezdésére
    ::))
     
    Utoljára szerkesztett: 5.5.20
    55nagyi55, Atali, Kulturegér és 27 más kedveli ezt.
  14. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Ágikám, picit erősebb zölddel írj, mert a második szemüveg felvétele után sem látom az írásod ! :D
    Sajnos az "öregasszonyok" már csak ilyen gyengénlátoak :);):pxD
    A"netpuszim" üldözzön mindenhol! :)
    Én szeretem a Vikingeseket ! :D
     
  15. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Valahogy igy vagyok en is ezzel... De megcsinalom, mert a tp mindig jol jon es a plusz nyeremenyek is.
     
    DevilMókus, Gio, -Fülemüle-70 és 7 más kedveli ezt.
  16. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen. Szeretek ide bejönni, annyi segítőkész játékostársam van. Nálam még a szegfű a leghosszabb, de , még nem igazán panaszkodtam a röpikre, pedig, még nem fullos a legenda a tölgyön.
     
    ljanika6, szekulagábor, ildiko44 és 9 más kedveli ezt.
  17. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Köszi a számolást, MózesBotond és Imi :).
    Tetszik az event és hortenziával várom :).
    A kincskeresős ládikában is jó ajándékok vannak :).

    Jó játékot, sok telitalálatos balta dobálást kívánok Mindenkinek!
     
    Éva0315, eviii_mee, DevilMókus és 11 más kedveli ezt.
  18. Szaby200342

    Szaby200342 Junior szaki

    Eventeztem már vikinges eventen. Tetszik a mechanika. Elég sokat termeltem az elmúlt szűk hónapban, vártam már a tenyésztős eventet. A felhő nagyon nem izgat, de a party pörgetések jól jönnek. Mindenképpen elkezdem, de nem rakok bele semmit. A tenyésztős event sokkalta jobban izgat. De aki ez mellett rakja le a voksát vagy éppen mindkettőt csinálja egyszerre annak jó eventezést!
    Sok telitalálatot! :D
     
    Éva0315, he1951, nyuszi63 és 8 más kedveli ezt.
  19. princesz.

    princesz. Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Nekem is ez az első vikinges eventem, csak egy hónapja játszom újra. Az elmúlt eventekből sajnos egyet sem sikerült befejezni, mert mindig vagy későn jöttem rá, hogy már elkezdődött egy újabb, vagy elcsúsztam a vetéssel-aratással... Tegnap nagyon zavart, hogy a népmesék event szép dekorjaiból csak az elsőt tudtam megszerezni, így úgy döntöttem, a következő eventre felkészülök és belefektetem az összes energiámat :D
    A számításaim alapján az első napon 3-szor fogok aratni, mindháromszor szupertrágyával, egyszer KK-t és két töklekvárt felhasználva (estére komfortföldön fogom hagyni őket az első este). A további napokon reggel 7-től este 11-ig négyszer fogok aratni, itt már csak vizet és töklekvárt felhasználva. Kedden egy utolsó vetés-aratás és készen leszek, ha nem jön közbe semmi egyik napon sem. Huh, kicsit ijesztő :D
    Sajnos semmiféle felhőm vagy bármi más bónuszom sincs, az almás-répás chutney nagyon drága, így csak 24 töklekvárt vásároltam be.
    Ezt azért írtam le, hátha van valaki más is, aki ennyire szenved az eventekkel, hogy erőt kapjon belőle :D
    Persze az event végéig megpróbálok még sok szupertrágyát összegyűjteni, arra az esetre, ha valahol elcsúsznék, mert nagyon szeretném, ha ez összejönne.
    Sok sikert mindenkinek és imádkozzatok értem, nehogy az egyik napon elaludjak.
     
    Kulturegér, Éva0315, he1951 és 9 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Kiraktam 5 füvészkertet teljesen felfejlesztve , bele pettyesfűzeket .
    A maradék helyre petyesfűzeket tettem és kecskefűzfát raktam .

    Kincsvadászat ládákra fel . :inlove:
     
    Éva0315, nyuszi63, szekulagábor és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.