Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem Baba hanem Baha. Valamelyik Bahás területen a Váza ikon alatt találod.
     
    vihence kedveli ezt.
  2. Menitala

    Menitala Fórum nagymestere

    Bahás területen a váza ikon alatt 399 FA - erre gondolsz?
     
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem. Onnan tudod kitenni, ahonnan bármelyik dekorodat is: Doboz -> Váza.
    A piros kosár alatt 399 FA-ért tudsz vásárolni egy másodikat is.
     
    vihence kedveli ezt.
  4. Menitala

    Menitala Fórum nagymestere

    Nagyon szépen köszönöm a segítséged, megtaláltam!!! üdv.
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  5. szivarvany20000

    szivarvany20000 Törzsjátékos

    Megvan.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.11.23
    Kuzdern kedveli ezt.
  6. afranya1945

    afranya1945 Fórum nagymestere

    Érdeklödöm l, hogy alap nasitanyát mikor lehet szerezni!
     
  7. hzoli041464

    hzoli041464 Junior szaki

    sziasztok,szeretnék érdeklődni,hogy van farmaranyam és hogy tudnám elkölteni,mikre,mire,előre is köszönöm.
     
  8. Enci-Jozsi

    Enci-Jozsi Junior szaki

    Szeretném kérdezni.
    Mért nem tudom a Gyopárvölgybe a alpesi sárgabarackfát be takarítani meg hogy kell bővíteni hogy el férjen.
     
  9. varga1234

    varga1234 Fórum bárója

    Sok fatönk van a raktárodban?Nézd meg
     
  10. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Sali~*.* kedveli ezt.
  11. afranya1945

    afranya1945 Fórum nagymestere

    Köszönöm választ, közben megtaláltam és véletlenül letöröltem , de nem kaptam vissza. Ez elveszett?
     
  12. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    A törlést követően bekerül a (dekoros) menübe. Ott keresd, ott kell lennie.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  13. Enci-Jozsi

    Enci-Jozsi Junior szaki

    Köszönöm a válaszát de ezt eddig is tudtam.Én azt szeretném tudni hogy tudok tovább menni a játékba
     
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A fa termését azért nem tudod betakarítani, mert megtelt az Alpesi fatermések tárolási kapacitása.
    Ha bemégy a Raktárba, ott lehúzod a csuszkát, a legvégén az Alpesi fatermések van. Arra katt és látod mennyire van telve.
    A fatermést fel tudod használni ha Arborista jelvényeket készítesz, vagy kiszolgálod a megrendelőket, esetleg beadod az UH-ba.
    Ha az egered a Kapacitás növelése fölé viszed megmutatja, hogy tudod-e növelni.
    Bővebben itt: Ismertető
     
    Kuzdern és Sylja kedveli ezt.
  15. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Egy fa betakarításához elegendő hellyel kell rendelkezned a Raktárban a Fatermések részben, a kivágásához pedig a Fatuskók és a Zöld üzemanyag.
    Ha kevés a helyed, nem végzi el a műveletet addig, amíg nem szabadítottál fel annyi helyet, hogy beférjen.
    A hely felszabadításához használj fel valamennyit az Átalakítóban; az Újrahasznosítás részbe pl. a felröppenők kivételével mindent beadhatsz ATP-ért (Alpesi TP) cserébe. Ha végképp nem tudod felhasználni, végső esetben törölni is lehet, amiből túl sok van (a jobb alsó sarok, piros kuka ikonnal).
     
  16. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönjük türelmedet, a kérdésed elbújt.
    Ellenőrzésem alapján úgy látom, hogy időközben sikerült a felhőt beüzemelned, így nem tudom megmondani mi lehetett a gond, csak gyanakodni tudok, hogy nem volt a dobozodban 2x2-es dekorod.
    upload_2023-11-19_10-10-50.png

    További jó játékot kívánok!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ha a Játékostársaidtól kapott válaszok nem segítettek a kérdésedben, akkor kérlek, hozz Farm nevet és Farm ID-t, mert ezek nélkül nem tudunk segíteni, hogy mi okozza a problémát Nálad.
    Megértésedet köszönöm.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    Farmaranyat sok mindenre lehet elkölteni a játékban :)
    Teljesség igénye nélkül pár dolog:
    - nézz be a Városban a Gazdaboltba, vehetsz pl. szupertápot, szupertrágyát, Kacsa Kata szuper- és turbótrágyát, barkácscuccot
    - vehetsz hozzávalókat és recepteket a Mesterségek völgyéhez
    - vehetsz belőle segítő munkásokat
    - piros kosárban kiválthatsz Vadaskertet, Füvészkertet, Manufaktúrát, Múzeumot
    - piros kosárban vehetsz olyan ólakat, fákat, amelyek titokólak/titokfák formában kerültek játékba
    - vehetsz narancs ólfejlesztéseket (erre szokott egyet fizet, kettőt vihet akció is lenni)
    - vehetsz belőle XXL fafejlesztéseket (erre is szokott akciós ajánlat lenni)
    - a Kalózok barlangjában akciós ajánlatokra költhetsz Farmaranyat (pl. dekorok)
    Nézz körül, s biztos Te is találsz olyan hasznos dolgot, amire érdemes FA-t költened a játékodhoz.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  19. Enci-Jozsi

    Enci-Jozsi Junior szaki

    Sziasztok:
    Gazda.Enci-Jozsi6324774
    Ide kérek magyarázatott a Gyopárvölgyhöz
    Elöállióhely elóször nem tudok betakaritani.
    Átalakitó másodszor ott se tudok betakaritani némelyik helyen
     
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.