Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Értem. Amíg vártam a válaszodra, elvittem ellenőrzésre is a problémát.
    Amikor lesz ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban, hozom a választ.
    Szíves türelmedet kérem. :)
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  2. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Nemkell vele foglalkozni. Köszönöm a munkádat!
     
    Othep kedveli ezt.
  3. moric67

    moric67 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Mikor lehet már Végre kikapcsolni a téli képet?!
     
  4. csillaglili55

    csillaglili55 Fórum hercege

    Köszönöm szépen, közben megoldódott, egy almáért ugyanarra a táblára mentem és visszaadta a képet abban a szakaszban, ahogy elvette.

    BOLDOG KARÁCSONYT! - jó munkát a farmon! :inlove:
     
    Sylja kedveli ezt.
  5. kelemeny

    kelemeny Fórumgróf

    Sziasztok !
    Hozzávetőleg mikorra várható, hogy a téli effektet normálisan ki lehessen kapcsolni ??
     
  6. Sylja

    Sylja Fórum ezredese


    Szia!!
    Elméletileg már ki lehet kapcsolni, itt a hivatalos róla: Hibajavítások - 2025.12.22.
    Nálam csak akkor kapcsol ki, ha a Nincs téma lehetőséget választom, egyébként visszakapcsol.
    Pedig takarítottam...
     
    Utoljára szerkesztett: 22.12.25
    farmerSS kedveli ezt.
  7. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Nyugaton a helyzet változatlanxD
    Kliensben hála az égnek semmit se rontott el a fejlesztő gárda! Igaz, nem is javított semmitxD
    Ugyanúgy működik, ahogy eddig: nincs témára katt.,lent mentés, megyek a gyopira majd vissza és hull a hó, fehér a város.xD
     
    macimami1958, Swartsch és Sylja kedveli ezt.
  8. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Firefoxban működik, nem kapcsol vissza. Most próbáltam Gyopárra és vissza.
     
    macimami1958, Swartsch és farmerSS kedveli ezt.
  9. taktor

    taktor Aktív író

    sziasztok, hol a raktárház? az a feladatom hogy takarits be egy raktárházat!
     
  10. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Swartsch és taktor kedveli ezt.
  11. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    Akármilyen módosítás, javítás történik, kliensben mindig később történik meg: a frissítések kiküldése több időbe telik.
    Változatlan ezen gyakorlat.
    Pár óra múlva majd ott is megtörténik a hibajavítás alkalmazása.
     
    macimami1958, Swartsch és farmerSS kedveli ezt.
  12. _LiNi_86

    _LiNi_86 Járnitanuló

    Sziasztok!

    Ezt esetleg meg tudtátok nézni?
    Reggel megint próbáltam 2x, mindkét alkalommal ahogy az első puzzle darabot ráhúztam a táblára, kidobott a játék. Így már 5 állatos ládától estem el.
    Most próbáltam újra, most működik.
    Köszi
     
    -Sudden- kedveli ezt.
  13. kelemeny

    kelemeny Fórumgróf

    Szia
    Már nálam is működik.
    Én is Firefoxot használok .
     
    Sylja kedveli ezt.
  14. Enikő65

    Enikő65 Fórum ismerője

  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    macimami1958 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. Enikő65

    Enikő65 Fórum ismerője

    Köszönöm ,kicsit bamba voltam .
     
    macimami1958 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  17. -nyanya55-

    -nyanya55- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni almát hol tudok szerezni az eszményi télhez , mivel így nem tudom folytatni egyik játékot sem . Előre is köszönöm a választ . -nyanya55- ID:29417820
     
  18. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    A Hegyalján juthatsz hozzá 3 aratható bónuszmezőből (6. 16. 26.):
    A hegyalja feladatai
    [​IMG]
    [​IMG]

    Aratható bónuszmezők
    6. mező: 10 óránként 1x Cukormázas alma
    10. mező: 20 óránként 1x Ezüstkulcs
    16. mező: 10 óránként 1x Cukormázas alma
    20. mező: 20 óránként 1x Ezüstkulcs
    26. mező: 10 óránként 1x Cukormázas alma
    30. mező: 20 óránként 1x Ezüstkulcs
     
  19. -dusmáta53-

    -dusmáta53- Járnitanuló

    Sziasztok ! Elnézést kérek de sajnos nem tudom mihez gyűjtsem a sütiket mivel hiába van nem tudom hol használjam ,Köszönöm előre is a segítséget Az eszményi tél feladatban.
     
  20. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Az Ünnepi sütivel tudod feloldani a bónuszt adó órás mezőket. Épp az előtted levő válaszba másoltam ki az Ismertetőből azt a részt, ami segít abban eligazodni, hogy hol vannak ezek a mezők (dobozok) a hegyen.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.12.25
    macimami1958, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.