Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A Tölgyön csak akkor váltható ki egy rúna, ha az előte lévő(k) is ki van(nak) váltva. Vagyis csak a "Kerge kert tapasztalat" rúna kiváltása után válik kiválthatóvá a Gyopárvölgy rúnája.
    A Napraforgódomb pedig akkor nyílik meg, ha eléred a Gyopárvölgyben a 25. szintet. Vagyis nem előfeltétele a Gyopárnak, hanem egy ott szerezhető jutalom.
     
  2. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Szia! Többet pörgettem, csak amikor írtam, akkor éppen ott tartottam:)
     
    alex0824 kedveli ezt.
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Áthoztam kérdésedet ebbe a topikba, mert nem oda tartozott, ahova írtad. Megértésedet köszönöm.

    Ellenőrzésem alapján jelenleg nincs meg a 2500 csillagod.
    Másrészt a Bölcs tölgy tetején, ahol a Gyopárvölgy rúnája megtalálható (kékkel jelölve), még több rúna kiváltása nem történt meg. Ezeket pirossal jelöltem. Piros nyíl mutat a Gyopárvölgy rúnájához. A két hiányzóból egy-egy szintet kell kiváltanod ahhoz, hogy a Gyopáros rúnát elérd.
    upload_2023-9-17_20-17-55.png
    A többi kérdésre pedig Toma játékostársadtól már kaptál választ.
    Sikeres csillaggyűjtögetést kívánok.
     
    alex0824 kedveli ezt.
  4. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    Szia!segitseget szeretnék kérni,a gyoporos völgybe a 3x learattt fát nem tudom kivagni hogy újat ültessek üdv bakosagi54 id:18559029
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    megtelt a tárolód, azért nem tudod kivágni a fákat. Használj fel előbb a fatuskókból (pl. készíts új fát), utána menni fog.
    A közelgő telítettséget jelzi a raktárban a harang is.
    upload_2023-9-18_8-45-45.png
     
    alex0824 kedveli ezt.
  6. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    köszönöm a segitséget
     
    Dolphin kedveli ezt.
  7. piricsk69

    piricsk69 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Kérdésedet továbbítottam, a válaszig kis türelmedet kérem!
    Most a teljes területed bevetett állapotban van, 2 óra 10 perc múlva fog a növényed beérni. Eventnövényt már nem is kellen termelni, mert az elegendő az 5 hiányzó gesztenyeleveshez, ami van a pajtában, inkább hosszú érésűt növényt ültess, hogy legyen elegendő gesztenyéd a Gesztenyeleves készítéshez!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.9.23
  8. piricsk69

    piricsk69 Utánpótlás-írogató

    Ó köszönöm a tippet!!! Erre most hirtelen nem is gondoltam! :inlove:
     
    smoldering kedveli ezt.
  9. JaniKlari

    JaniKlari Utánpótlás-írogató

    Szi!
    a ! Elnézést kérek, de szeretnék repülő szőnyeget termelni, csak nem tudom, hogy melyik állatnál kell keresni. Köszönöm előre is
     
  10. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Kuzdern és Dolphin kedveli ezt.
  11. KatonaA

    KatonaA Járnitanuló

    Sziasztok !
    Nem tudok sem bank kártyával ,sem paypal-al vásárolni .... kb. 2 hónapja kínlódok .Jeleztem a Bigpoint felé email-ben de semmi változás nem történt !
    Tudna valaki valami értelmeset javasolni ebben az ügyben ?
    Köszi
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a bankkártyás vásárlási probléma esetén érdemes a Bankodnál is érdeklődni, hogy ők mit látnak a tranzakciókról. Mi itt a fórumon ebben a kérdésben nem tudunk segíteni, a Support felé tudod jelezni a fennálló problémát (min. 140 karakterben fejtsd ki részletesen, mikor próbáltál vásárolni, mikor volt az utolsó sikeres tranzakciód, esetleg megjelenő hibaüzenet, stb.)

    A közvetlen bankkártyás fizetés mellett van más opció is a vásárlásra, többen használják ezeket a Játékosok közül - nézz körül, hátha vmelyik megoldás lehet átmenetileg számodra is:
    - az egyik a Paysafecard (PSC), amit Postákon, illetve bizonyos benzinkutakon lehet beszerezni, itt találsz egy térképes keresőt:
    https://www.paysafecard.com/hu/ertekesitesi-pont-megtalalasa-1/
    Érdemes az oldalon az általános tudnivalókat is elolvasni róla.
    Itt találsz információt a PSC-vel történő fizetés menetéről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/paysafecard.2301/
    - a másik megoldás a PayPal-lel történő fizetés lehet (itt is bankkártyával fizetsz, csak közvetetten), ezen megoldásról itt olvashatsz, ha nem ismered még: https://www.paypal.com/
     
    alex0824 kedveli ezt.
  13. KatonaA

    KatonaA Járnitanuló


    Szia !

    Köszi a válaszod !
    A bank kártyás fizetés nem is fog menni ,letilt a rendszer a bankban mert potenciális veszélyforrás ahonnan vásárolunk ...
    A paypal vásárlást is elengedtem már ... én úgy szerettem ezt a játékot ,hosszú évek óta játszom de semmi sem működik már jól !
    Még a paysafecard-ot megpróbálom , ha úgy sem megy sajna elengedem az egészet úgy ahogy van !
    De azért nagyon köszi mégegyszer !
     
  14. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Valaki világosítson már fel a felhőknél szerezhető jutalmakkal kapcsolatosan, hogy miért van az az őrült nagy különbség a farmos és a trópusi tapasztalatpont között. Azért sem értem, mert a farmon , annak ellenére, hogy naponta többször is fenn vagyok, kell egy félév, hogy egy szintet lépjek, míg a bahamán már egy féléve elértem a maximumot. ( Persze, örülök, ha szintbővítés lesz, akkor már lesz bőven pluszban tp-m, de jó lenne, ha a sima farmon is gyorsabban lehetne haladni, mert így sokszor a nincs is kedvem a játékhoz. ) Köszönöm előre is.
     
    Böbebaba60 kedveli ezt.
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    azt, hogy egy felhő milyen tulajdonságokkal rendelkezik a Központ határozza meg, az ő döntésük. Néha megpróbálunk javaslatokat tenni számukra, ez azonban nem garancia arra, hogy el is fogadják.
    Megértésedet köszönöm
     
    szemike50 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Köszönöm.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  17. Gyöngyasszony

    Gyöngyasszony Járnitanuló

    Szia! Ma este, ahogy beléptem a farmra, farmaranyat vettem, amit meg is kaptam. Ezután felugrott egy ablak, hogy a prémium tagságom lejár 2023. 10.5-én. Evvel az ID számmal : S176044439 . Míg a farmom ID száma: ID: 57226127. Farmernevem : Gyöngyasszony Kérdésem , a fent leírt ID szám is a farmomhoz tartozik vagy valaki velem szeretne tagság hosszabbítást vásároltatni? Válaszodat köszönöm előre is.
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Prémium csomag előfizetésednek van egy azonosítója (ez nem játékos ID szám, ami S-sel kezdődik), amit ellenőrizni tudsz, ha bemész a Városban a Bankba, és ott az Üzlet gombra kattintva feljövő ablak jobb felső részén az Állapot és felmondás menüre mész. Ezt csak Te tudod ellenőrizni.
    Itt a X-szel jelölt helyen lesz az adat, illetve látni fogod a lejáratot is, ami valóban
    upload_2023-9-24_14-16-35.png
    Ha nem egyezik a fenti azonosítóval, akkor keresd fel a problémával a Supportot (Általános témakört válasz, és minimum 140 karakterben írd meg a tapasztalt problémát), itt a fórumon ennél többet nem tudunk segíteni.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  19. rojo57

    rojo57 Járnitanuló

    szia.szeretném megkérdezni hogy miért nem lehet paypal fizetni. csak forog az átirányitás és nem tölt be.
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ezzel a problémával a PayPal ügyfélszolgálathoz fordulj kérlek, ebben nem tudunk segíteni.
    Internetes hálózatban nincs akadozás esetleg?
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.