Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Goldros kedveli ezt.
  2. mami531953

    mami531953 Aktív író

    A Jack boltjaban kivalthato.
     
    Goldros kedveli ezt.
  3. Goldros

    Goldros Törzsjátékos

  4. -kata1939-

    -kata1939- Fórumszaki

    -kata1939-vagyok ID:44223616 Kedves moderátorok legyetek szivesek megnézni a telihold főldemet . El ültettem nagykockákba a 10 növényt és a föld eltünt. a növény föld nélkül van . Nem tudom mit tegyek. Hogy aratom majd le? Előre is köszönöm.
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam egy ki- és belépés megoldotta (a böngészőt is lezártam, nem csak a játékot). A böngészőm automatikusan törli a sütiket ilyenkor; ha Nálad nem, akkor egy sütitörlést is javaslok.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. -kata1939-

    -kata1939- Fórumszaki

    -kata1939-vagyok rendben lett minden. Köszönöm -BombadilToma-
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  7. gaboca1955

    gaboca1955 Törekvő

    Szia! A raktárban A-Z-ig van beállítva az elhasználódó menüsor, de újabban össze van keverve, nem abc sorrendbe van! Sajnos a raktárba is az utolsó helyre kerültek a titokzatos fák és ólak.
     
  8. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Állitsd vissza a keresőt ABC sorrendre, magától nem keveredik össze!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. linda0422

    linda0422 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Azt lenne a problémám hogy reggel elindítottam a "Jack ajándéka" +2db a növényekre hatása miatt de sajnos most nem mutatja hogy hozzá adná a +2 darabot,az előző szedéseknél még láttam de most már nem.A bónusz idő nem járt még le,többször frissítettem is.Arra kérnélek titeket hogy utána tudnátok nézni mi lehet a gond? Segítségeteket előre is köszönöm..
    ID:8148220
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Répás-almás csatnid nem járt le esetleg?
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. linda0422

    linda0422 Utánpótlás-írogató

    Igazad van,bocsánat a figyelmetlenségemért..köszönöm a gyors válaszod :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.10.22
    -ágianyu33- és Othep kedveli ezt.
  12. VörösIstvánné_[Kati]

    VörösIstvánné_[Kati] Utánpótlás-írogató

    Sziasztok...226/500 szinten vagyok.A raktáramban van néhány Ambarella növény.Sajnos ilyen fám nincs,és nem is találok rá módot,hogy hol lehet ilyet venni!!!!Merre keressem???
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az Ambarella fát nem tudod kiváltani, megvenni, mert az akcióban került a játékba.
    A Cserenapon hozzájuthatsz esetleg.
    Bahamás fa, és a gyümölcsét megvásárolhatod a Piacon.

    1.[​IMG]Ambarella fa20:00 óra
    215 BTP
    --ambarella gyümölcs315Fás válogatás 2019. október
    Fás válogatás 2022. április

    Ezen a linken olvashatsz a játékban található fákról (felsorolásuk, tulajdonságuk): https://board-hu.farmerama.com/threads/fák-a-játékban.17269/

    Általánosságban Faterméseket a Piacon is vásárolhatsz, illetve egyes ládák is adhatnak.

    A Ládák ismertetője: https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/
     
  14. csibegazda2014

    csibegazda2014 Haladó

    sziasztok, melyik gk feladat ahol a komodoi sárkányt kell beadni, sehol nem találom üdv csibegazda2014
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Én nem találtam ilyen gazdakörit.
    Mivel a Komodói sárkány 2022. májusában került a játékba, ezért onnantól belinkelem számodra a gazdaköri feladatokat.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/page-12#post-1264672

    Kérlek, nézd át Te is a listát, hátha csak én vagyok a vaksi! :)
     
  16. VörösIstvánné_[Kati]

    VörösIstvánné_[Kati] Utánpótlás-írogató

    Nagyon szépen köszönöm.
     
    Othep kedveli ezt.
  17. Magdi1954

    Magdi1954 Junior szaki

    szeretném megkérdezni mi a neve annak a kitehetőnek ami 3órás farmunkást ad (régi)
     
  18. markovicstomi75

    markovicstomi75 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Tiki-totemet hogyan lehet termelni köszi a segítséget
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem ilyen kitehető nincs. Van viszont a Játékóra felhősor, az ad hetente egy darab 3 órás kupont: https://board-hu.farmerama.com/threads/az-égig-érő-paszuly.592/#post-1949

    Szia!
    A tiki totemet a tukán terményes ólja adja. Itt találod róla az infót: https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-5#post-861434
    Most a cserenapon próbálhatsz ilyen műhelyt beszerezni.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. damien

    damien Aktív író

    Sziasztok!
    Ugyan az a problémám, mint a #4089 hozzászólásban. Megjött a válasz a supporttól, de attól nem lettem okosabb. A plusz órákat megkaptam, de az 1790 Foritot nem vonták le. Mi a módja a fizetésnek? Kérlek ne írjátok, hogy írjak a supportnak, mert nincs újra 4 napom, egy semmitmondó válaszra. Hogy lehet a játékon belüli fizetéssel rendezni ezt az összeget? Köszönöm!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.