Kérdések a Farmerama épületeivel kapcsolatosan(kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. KovácsMF

KovácsMF Utánpótlás-írogató

Othep kedveli ezt.
  2. Theeme

Theeme Törekvő

Kérdezném,hogy rémítő vadaskertet csak a -- rémítő vadaskert feladattal tudom megszerezni?-ha igen-hány ilyen feladatsor van ebből amúgy?

3. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    2 feladat van.
    A rémítő vadaskert feladat, 5. és 6. gyémánt részében van 1-1 rémítő vadaskert. Ennyi a maximum jelenleg a játékban.
    A 6.gyémánt feladat teljesítésével egy újabb vadaskert feladat, a rémítő vadaskert II nyílik meg.
    De ebben nincs vadaskert. A korábban megszerzett vadaskertek fejlesztéséhez ad építési terveket.

Az alábbi linkekre kattintva olvashatsz részletes ismertetőt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/teliholdas-raktárházak-rémítő-füvészkert.15801/#post-789336
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Új-rémítő-vadaskert.17819/
    https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/page-7#post-789882

4. interlala

interlala Haladó

Jó reggelt
    egy kérdés, mért szűnik meg a mostani plas fajer adoba? Mért nem mehet tovább? Mért nem lehet előfizetni? Nem értem az egészet, és annyi még hogy nem érdekli a szervezőket hogy sokan abba hagyják a farmozást, Sok sok kérdésem lenne még

5. PZoli64

PZoli64 Aktív író

Szia!
    A kérdésed nem jó helyen tetted fel, de megpróbálok válaszolni.
    Anno, ha jól emlékszem 2017-ben az Adobe úgy döntött, hogy 2020. december 31-ig tartja életben az egyre inkább sebezhetővé vált Flash Playert. Ettől kezdve nincs mese, idézem:
    "Az Adobe hivatalos End-of-life tájékoztatása alapján az EOL (=End of life) dátumig továbbra is az eddig megszokott támogatást fogja biztosítani. Az EOL dátum után viszont semmilyen biztonsági frissítést vagy támogatást nem biztosít. Az Adobe azt javasolja, hogy még az EOL dátum előtt mindenki törölje le a számítógépéről a Flash minden verzióját, amiről minden felhasználó akinek telepítve van, értesítést fog kapni. A Flash technológiát használó tartalmak működését és lejátszását blokkolni fogja az Adobe Flash Player."
    Tehát, nem a játék készítői, nem a moderátorok..... tehetnek arról, hogy váltani KELL.

Utoljára szerkesztett: 4.1.21
  6. interlala

interlala Haladó

Szia köszönöm a válaszod és meg értettem. Megpróbálom elfogadni és tovább lépni

7. Sziszi20080104

Sziszi20080104 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem. Van Makitomboló és egyes szintű fejlesztése és nincs rá szükségem. Eltudom adni vagy a műhelyben szét lehet bontatni?
    Köszi a segítséget előre is.

8. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Csere napon kevés CSP-ért cserébe el tudod adni.
    Egyéb más felhasználási lehetősége nincs.

9. Gazdasszony

Gazdasszony Fórum ismerője

Szia Kérlek segíts a Kedvenc farmerünk felhösor 1 és 2 es kitevöit nem találom 1-es nél a Mindent elkoptató bohocnadrág hiányzik a 2-es néla Titkzatos segéd Csapdugó és hordó Zsákolj ha tudsz Érzelmes piknik Hegyi százszorszép Ha nem találod légyszíves ird meg hogy hol vehetem meg már az kitevöt átnéztem fáradozásod köszönöm ID 33224951 Gazdasszony

10. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia Gazdasszony!
    12 dekornak a felére kérsz keresést.
    Kérlek próbáld meg legalább ennek a felét megkeresni, mert ez igen sok, és a másik felét meg megkeressük később.
    Kerge kert, Kúria, Világítótorony, Kincses sziget, Hajótöröttek partja és felhők jöhetnek számításba, ha netán nincsen a menüben.
    Egy "nagy aratás" alkalmával csinálhatod azt is, hogy törlöd őket, és akkor vagy előjönnek, vagy nem, attól függően, hogy nem kerültek-e föl a felhőre, vagy ha egyáltalán megszerezted őket.
    Ha valamelyiket nem szerezted meg, akkor az időnként megújuló Farmáruda kínálatnál esélyes, hogy valamelyiket beteszik, és akkor FP-ért megvehető.

11. Gazdasszony

Szia Köszönöm szépen nem gondoltam hogy a Felhösoron keressem köszönöm szépen

12. Havasi_Gyopár

Szia, a "nem tematikus" felhősorra felrakhatók, ezért ha nem voltál kellően éber, hogy azt nem szabad feltenni, akkor előfordulhat, hogy felkerülhetett valamelyik keresett dekeorod.

13. Havasi_Gyopár

Szia Gazdasszony!
    Örömmel láttuk, hogy egy dekort már sikerült megtalálnod.
    A kollégám megkereste a még hiányzó dekoraidat, és az alábbi helyeken találod:
    A titkos segéd és a Csap, dugó ... A vízisís látványosság felhősor 1-en megtalálható.
    A zsákolj .... és az érzelmes piknik a Vízmánia felhősor 2-n van.
    A "Hopp százszorszép!" dekor a Farm divatshow felhősor 1-en keresendő.

Gazdasszony és Kuzdern kedveli ezt.
  14. Gazdasszony

Szia még egyszer köszönöm a segítséget ID33224951
    Gazdasszo

Kuzdern kedveli ezt.
  15. Gazdasszony

Szia Köszönöm szépen a sok fáradozást máskor jobban figyelek ID 33224951 Gazdasszony

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  16. Csak1

Csak1 Junior szaki

Sziasztok!
    Remélem jó helyen érdeklődöm!
    Arra lennék kíváncsi, hogy a növény nemesítés során a növények alatti nemesített vagy nemesítésre váró ikonok mi módon mutatják meg azt, hogy valójában mit tesznek a növénnyel? Azért kérdem mert hiába húzom rá az egeret (egér mutatással beállítás van most) illetve hiába kattintok rá nem mutat semmit. Azt nem tudom van e ilyen funkció egyáltalán, de gondolom van , s valószínűsítem, hogy nálam lehet valami beállítási probléma.
    Válaszotokat előre is köszönöm!

17. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Igen, van ilyen funkció.

Rá kell húzni arra a bónuszra az egeret, amire kíváncsi vagy.

upload_2021-1-9_11-37-25.png

Ha az egérkurzoros rámutatás be van kapcsolva, elvileg mutatnia kellene.

De ha a bónuszrekeszekből kattintasz a kiválasztásra, akkor ott látnod kell, mit ad a bónusz az adott növénynél.
    Még akkor is ha az a bónusz szürke, mert még nincs megszerezve. Flash-ben próbáljad ki.
    De Unity-ben is működik. Megnéztük.

Ha valami nagyon nem akar működni, én böngészőt szoktam váltani.

-ágianyu33-, Csak1 és Kuzdern kedveli ezt.
  18. Csak1

Csak1 Junior szaki

Szia!
    Először is köszönöm a segítségedet!
    Folyamatosan a Flash-t használom még. Nálam sajna nem működik ID: 55792084 Gyanítom valami beállítást ronthattam el. Mondjuk a haladási sávon sem látom valójában TP/TTP állapotom valamint a szintem és annak neve hol tart (nem jön fel a buborék).
    Egyszerűen fogalmam nincs mit állítottam el... Próbáltam Chrome- ban, Firefox-ban, Opera-val de nem változott semmi. Csak reménykedem, hogy nem a védelmi rendszerem kavar be, de azt lekapcsolni nem igazán szeretném.....
    Esetleg létezik olyan táblázat (s persze ha igen akkor azt hol találom) amiben esetleg minden növénynél ott van a nemesítési leírás...?
    Válaszodat előre is köszönöm s remélem nem okoztam sok plusz munkát neked így hétvégén!

19. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Nézd meg a Beállításokban, hogy az "Eszköztippek mutatása" opció be van-e kapcsolva (További beállítások fül --> bal oszlop legalja).

Csak1, genka53, Othep és még 1 ember kedveli ezt.
  20. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Látom, Toma már válaszolt. :) Köszönet érte.
    Jelezz vissza mindenképp, hogy ez működik-e.
    Természetesen nem okozol túl sok munkát, ezért vagyunk. :)