Kuncogó kuckó

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: kukac42, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    A napokban amikor le volt nagyon lassulva minden majd a guta ütött meg hogy amikor elkezd betölteni a játék folyton a kliens letöltése jönt be. Ha le akarom tölteni akkor a keretre kattintok ahol a letöltés tábla van és kész. Minek kell bosszantani vele minden belépéskor?
     
    Kuzdern, Sali~*.*, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  2. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Eventke halad ezerrel, lassan összekéregetem a hiányzó fákhoz való csillagos érmétxDxD
     
    Sali~*.*, zsani_apja, nyific és még 1 ember kedveli ezt.
  3. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Helló! Lassú az egész... úgy megy az aratás, mint az ólomszárnyú betonbagoly....
    Iszonyat...
     
    ljanika6, Kergekacsa és zsani_apja kedveli ezt.
  4. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Üres a Kuckó lassan egy hete. :cry:
    Lehet mindenki eventezik, kapirgál ezerrel vagy a farmon vagy a kiskertben.;)
    Igazi tavaszi idő van lehet már jókat sétálni.
     
    Tavirózsa, Samborg, nyific és 3 más kedveli ezt.
  5. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Helló! Én most itt vagyok. Nem eventezem.... uncsi...
    Végre a Gyopin a 25. szinten álldogálok... nagyon lassú... nagyon...
    A kertben eddig a metszés megvan, meg a lemosó permetezés...:)
     
    Samborg, Bonnbonn, ljanika6 és 2 más kedveli ezt.
  6. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Én a 28. szinten állok. Itt sem megy gyorsabbanxD
     
    Sali~*.*, zsani_apja, nyific és 2 más kedveli ezt.
  7. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Szia! Az nagyon jóóó! Én év végére majd eljutok odáig.... remélem...xD
     
  8. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! Elkezdtem ezt az eventet... de!..... de nem kellett volna... a lassúság az egy dolog... de hogy menet közben módosítgatunk a z event kiíráson... na ez nem jóóó!!!
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    egyetlen változtatás történt az event ismertetőben, melyet az event indulása után javítottunk, a növény érési idejét elírta Kollégám, elnézést kért érte:
    upload_2024-3-1_11-41-31.png

    Ez mellett a Csevegőben is jeleztük a módosítást:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/nyolckarú-szörnyszitter-csevegő.24627/page-2#post-1375852

    Nem "módosítgatunk", ahogy Te írtad - de igen, emberekből vagyunk, sajnos hibázhatunk, s amint lehetőségünk van rá, korrigáljuk. Megértésedet köszönjük!
    Van nyitott pozíció, gyere Te is Modinak, s próbáld ki ezt az oldalt is.
    Sok sikert az event befejezéséhez Neked is!
     
  10. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Szia! Tudom, a Modinak lenni, nem egy hálás felasat... bántani nem akartalak.
    A játékkal kapcsolatos negatív dolgokat pedig mindketten tudjuk.
    Ezentúl véleményem nem lesz.
     
    ljanika6, Kergekacsa és zsani_apja kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem írtam olyat, hogy nem lehet véleményed.
    Én csak megírtam a mi álláspontunkat is, hogy szerintem nem "módosítgattunk", hanem egy módosítást végrehajtottunk, amiről a megfelelő tájékoztatást megtettük. Ezen felül mit tudtunk volna még tenni a Te meglátásod szerint, hogy ne érezd módosítgatásnak a történteket?
     
  12. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Oké! Igazad van... nem voltak módosítgatások.
     
    jófarmerlány, ljanika6 és zsani_apja kedveli ezt.
  13. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Én általában event kezdés előtt megnézem az ismertetőt.
    A növény érésénél fél óra ide vagy oda nem szokott érdekelnixD letermelem a gazokat és kész.
    Nálam az a gyakoribb, hogy elsőre csak nagyjából olvasom el, na akkor megdicsérem magamat;)xDxDxD
     
    *misi66*, jófarmerlány, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  14. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Kedves @nyific, nagyon boldog névnapot kívánok!
    [​IMG]
     
    Kergekacsa, nyific, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  15. nyific

    nyific Fórum elő legendája






    Szia! Köszönöm szépen. Aranyos vagy, de az én névnapm majd csak májusban lesz.
    A j ókívánság mindig jól jön.;)
     
  16. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia!
    Akkor ez így sikerült, de a jókívánság sose jön rosszkor! :D:pxD
    Találkozunk májusban is a köszöntést illetően!:)
    Jó játékot, legyen szép estéd!
     
    *misi66*, Kergekacsa, nyific és 2 más kedveli ezt.
  17. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok Kuckólakók!

    Hova tűnt mindenki? Az, hogy én el vagyok havazva, az egy dolog, de mindenki ennyire? Pár dolgot megosztok Veletek: pici Lucám nő, fejlődik szépen. 11 hónapos lesz április 4-én. Már kúszik, mászik, felül, lefekszik ülésből és be nem áll az a pici szája:D. Iszonyatosan igényli, hogy az ember vele legyen elfoglalva, mert ha nem, akkor kiabál (szoktam mondani üvölt, mint egy oroszlán). Viszont nagyon okos: amikor kiabál és kérdezem, hogy miért kiabálsz, bánt valaki? akkor rázza a buksiját, hogy nemxD Most pénteken itt aludt megint. Nem is volt semmi baj, csak az esti fürdetés előtt, közben és utána csinált egy órás "fesztivált". Pedig szereti a vizet, járnak babaúszásra is vele a szülők. Szombaton reggel korán ébredt,már fél hatkor, kérte a reggeli tápszerét. Reggeli után játszottunk, majd aludt még egy fél órácskát. 9-kor kapott gyümölcspépet baba zabpehellyel, utána délelőtt elsétáltunk babakocsival a boltba. Ha nem éneklem végig neki az utat, kiabál. Még jó, hogy előre készültem étellel magunknak és neki is, mert ettől a babától tényleg nem lehet semmit sem csinálni. Itt nálunk nem, mert szinteltolásos a házunk, nagyon félek, hogy a lépcsőt veszi célba lefelé. Így bárhol van dolgom, cipelnem kell magammal, pedig már nehéz a sejhaja. Kedden megint itt alszik, Orsikám már délelőtt elhozza, mert ők mennek a Depeche Mode koncertre Pestre és csak szerdán valamikor dél körül jön érte. Húzós lesz, de remélem beleedződöm. Hála istennek, hogy az éjszakát végigaluszza. Sokszor aludt már itt a kiságyba minden második vasárnap itt van közös ebéd és ebéd után ő aludni szokott. Közben ma egy hete kikeltek a keltetőben a csibéim, 29-en vannak, azokkal is bíbelődnöm kell. 13 belepusztult a tojásba, nem tudom miért. Majd legfeljebb májusban még indítok egy keltetést. Holnap délelőtt viszont megint mennem kell hozzájuk, mert Orsikám jár a fürdőbe kezelésre és vizitornára a kezével. Ha onnan hazajövök főznöm kell 2 napra valót, hogy itt lesz Lucám, akkor nem igazán lesz rá lehetőségem, viszont ennünk nekünk is kell.
    Eventet holnap reggel fejezem be a baloldali részt. A jobb oldal nem érdekel. Örülök, hogy péntekig letermeltem egy csomó egazt, mert péntek-szombat még a gép közelébe se nagyon jutottam. Ma meg nagyjából szinte csak pihentem.
    Legyetek jók:)
     
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Györgyikém!
    Szépen nő az unokád. Képet nem hoztál. :(
    Vannak már a lépcső ellen rácsok
    Pl ilyen:
    https://s13emagst.akamaized.net/pro...ages/res_d8430d4157af72a5f16dfc7c31bfb776.jpg
    Ez csak egy példa. Persze, attól még nem hagyjuk magára,de ameddig valamit csinálsz nem kell aggódni,hogy lépcsőzni akar. Ebben a korban nincs veszélyérzetük, nagyon kell rájuk vigyázni. :)
    Képet hozz róla. :)
     
  19. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Hát igen ilyen a nagymamák sorsa:)
    Most élvezd ki, mert nagyon hamar megnőnekxD
    Fotót kérünk a piciről.
     
  20. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Bejövök, körülnézek majdnem minden nap.... még mindig sehol senki, teljesen üres a Kuckó:cry::cry: