Visszajelzés Mennyei sütik - 2023. július - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 4.7.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosunk!

    Azért kerültek a hozzászólásaid többedjére is törlésre, mert az nem szólásszabadság, hogy hergeled, szándékosan provokálod a többi játékost azzal, hogy a közelmúltbeli hibákat emlegeted a játékban, ezzel lejáratva a játékot. Ez nem a fórumra való, pláne nem a legelső hozzászólásban a kollégám ismertetője után.
    Amennyiben meg szeretnéd osztani ezen véleményedet másokkal, akkor tedd meg privát levelezésben.

    Nem kötelező játszani, nem kötelező a különböző eseményeken részt venni, azonban a Fórum használatával annak szabályzatát is elfogadod magadra nézve, másokra való tekintettel.

    Kérjük ennek betartását!
     
    brildiko, Andzsi1971, vasaló57 és 13 más kedveli ezt.
  2. Böbi49

    Böbi49 Fórumlakó

    Szia!
    Köszönöm neked is a segítséget.
    Üdv: Böbi49
     
    aida2330, genka53 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  3. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Az egyik kedvenc eventem volt ez a sütis, nagyon szerettem. Most kissé tanácstalan vagyok, hogy el kezdjem, vagy inkább ne. A főfarmot be vetettem 30 órással, a fákat el felejtettem a szántóra rakni. Nem tudom, lenne-e türelmem a játékhoz, elég hosszadalmas, én telefonnal szoktam fényképezni, de most valahogy nem vagyok jó passzban. Holnapig még ki találom. Igaz, van felhő is, meg a 2 piccoló. Ha valaki tudna rám hatni, miért is kellene bele vágni, örülnék....:) :)
     
    jutka190226, mamszi5107, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  4. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Én úgy számoltam, hogy a játék végéig összesen 54 játékra lesz szükség, ha mindegyiket hibátlanul oldjuk meg.
    Az event kezdetekor kapunk 1 db tortadobozt, ezért "csak" 53 db-ot kell legyártanunk.

    Az 53 db tortadobozhoz kell:
    53 x 380 = 20.140 Sütivirág, és
    53 x 32 = 1.696 db Rózsaszín doboz
    Ez a doboz mennyiség egy területről (kizárólag a főfarmon röppenhet fel) nem semmi mennyiség.

    A növény alapból 6:00, vízzel 4:48, vízzel és trágyával 4:20
    Egy kör hozama csatnival 1.212 db
    20.140 / 1.212 = 16,62 --> 17 körrel letermelhető a felszaporításon felül.
    Ehhez napi 3 aratás kell. A rendelkezésre álló idő szerda 14:00-tól kedd 22:00-ig, ami 6 nap + 8 óra.

    A játékot a főfarmon Amaránttal, a Szédült szántón fákkal várom.
    A növényeket igyekszem gyorsan letermelni, hogy másnap reggel vissza tudjam rakni a dekorokat a Szédült szántóra.
    A Főfarmon ráérek röpikre vadászni, mert nem szorít az idő és nem akarom pazarolni a nullázáshoz a szupertrágyát.

    Az előző ilyen játékban a képmetszőt használtam.
    Ahogy Toma írja, a bal oldalon futott kicsinyítve a játék, a jobb oldalon pedig láttam a képmetszővel elmentett tortát.

    A felhő jól el fog férni a többi közt. Szerencsére 20:00 órás.
    Így naponta ad szint x 1.400 TP-t és egy ilyen ládát:

    Tenyésztési kellékek láda [​IMG]az alábbiak közül ad egy fajtát:
    • 4 db luxus bájital
    • 8 db luxus bájital
    • 2 db szupertáp
    • 4 db szupertáp
    • 1 db Egészséges csemege (termék)
    Szafari parki kaland - 2021.november tenyésztős event.


    Sok sikert, jó játékot!
     
  5. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Köszönöm a számolást.
     
    csopke1, marti, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez a láda nagyon hasznos;) Bár nálam gyakran ad torta szeletet;)
     
    barbi021951, ildiko44 és PZoli64 kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Már be is vettelek a hatósugaramba. :D Tessék csinálni sütike. :) Vigasztaljon az, hogy nekem ez a kedvencem. ;) Sőt, csak ezt szeretem. Persze azért mindet megcsinálom, kisebb-nagyobb sikerekkel.
     
    barbi021951, ildiko44, vihence és 10 más kedveli ezt.
  8. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Szia! Már van is egy pont, és egy kis sugár........:) Ha volna még valami kis ráhatás, az is segítene a jó útra találni. Az, hogy a kedvenc evented, az sokat nyom a latban......:)
     
    lujza5353, vihence, tyukanyo588 és 4 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Azért mertem leírni. :)
    Nekem ez nagyon megy, vártam, hogy vissza térjen a játékba. Majd rád gondolok, ahogy építem a tortákat.
     
    ildiko44, vihence, tyukanyo588 és 4 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem kell, csak lehet;)
    Mert ugye Játszani jó:inlove:
     
    ildiko44 és tyukanyo588 kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ez most nem jutott eszembe. :D Pedig nem is süt a nap, ahogy kinézek az ablakon. :p
     
    vihence, tyukanyo588, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Sütimami!
    Micsoda dolog ez, hogy épp a sütimami nem süt tortát?! Ejnye, bejnye!
    Mondok neked egy jó hírt: a 20 órás alapfák a tölgyön kiváltható rúnával 18 óra alatt beérnek. :)
    Fix, hogy az a rúna neked is él már, hiszen velem együtt te is már szinte leltárban vagy a játékban, olyan régóta játszunk.

    Úgyhogy ha este 10 8 órakor ülteted el a szédültre a fáidat, akkor is beérnek holnap 14 óráig minden faxni nélkül. Ha meg meg is szórod turbótrágyával, akkor 11 és 3/4 óra kell, hogy beérjenek a 20 órás alap fák.
    De majd csak akkor szüreteld le őket, ha már elindult az event. ;)
    Nem tudom, hogy mennyi mamutod, és tőlük mennyi szupertrágyád van, de ha a fő-farmon ültetett 30 órás növény megszórod, az is 60%-kal hamarabb beérik.
    "Tovább is van, mondjam még?"... :D:inlove:

    Este 10 óra helyett este 8 óra a helyes időpont - Toma segítsége alapján korrigálva.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.7.23
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Állítólag éjszaka is jó.... bár én akkor aludni szoktam;)
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  14. 301969

    301969 Járnitanuló

    Szia! Esetleg Te vagy valaki más le tudná írni a képmetsző használatát az eventhez (hallottam már róla, de halvány dunsztom sincs mi, merre, hány méter)? Eddig én a mobilt használtam, tulképp bevált, de hátha a nyiszatolás gyorsabb, :D :D Elóre is kösszencs.
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Itt olvashattok a képmetszőről. :) Én személy szerint nem így használom, de most kihúztam a Start menüből az irodai alkalmazások közé, így könnyen elérhető. :)
    Sok sikert mindenkinek!!

    Amúgy 8.- ban vendéglátós akartam lenni, csak valami elcsúszott. Muttival voltunk felvételizni, emlékszek. :) Lehet ezért szeretem annyira ezt a játékot. Anyám meg cukrász volt. Ez csak grátisznak. :D ;)
     
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia Genka!
    Este 8-kor kell azokat a 18 óra alatt érő 20 órás fákat elültetni, hogy másnap 14 órára beérjenek, nem 10-kor. Illetve voltaképpen elég 9-kor is, hiszen az eventnövény termesztésére a szántó csak a 2. felszaporító körre kell csak (feltéve, hogy nem veszünk kosarat az event kezdetén).
    Ha csak este 10-kor tudunk ültetni, akkor vagy XL fákat kell tenni, vagy turbótrágyázni kell.
    Bár ha az előző két event tendenciáját nézem, az este 10-kor elültetett 20 órás fák épp beérnek 16 órára, a módosított eventkezdés idejére... xD
     
  17. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Toma!
    De jó, hogy vagy nekünk! Köszönöm, hogy kijavítottál, nehogy bárkit is félre vezessek, megyek kijavítom.
    Úgy látszik a nagy melegben már elromlott a számológépem, elő kell venni a régi golyósat. :D


    Szia!
    Tekerj feljebb, BombadilToma itt leírta már a #24 -ben.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.7.23
    bactriaanus, lovardatanya, Gio és 12 más kedveli ezt.
  18. pistacia2

    pistacia2 Járnitanuló

    Én sem tudom a mai napig, pedig minimum 10 éve játszom:))
     
    Calibaby és sutimami57 kedveli ezt.
  19. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Szia, Genka! Brutál jók vagytok! Ezért szeretem a csapatot......ja, meg a farmot is. Igaz, pár napja pánik szerűen el menekültem, de rá jöttem, hogy még nincs itt az idő számomra, hogy le lépjek. Valami vissza húúúúúúúúz. Hát persze, hogy a sütimami süt tortát.., miközben Apja gondol rám, torta építése közben..ma éppen krémest sütöttem, mert este vendégeim lesznek, most még a husikat csinálom.
    Valóban leltárban vagyok, rúnáim meg vannak, turbó fám van sok, szupim rengeteg. Azt hiszem, kedvem is lesz hozzá, és köszönöm! Pont erre volt szükségem a döntéshez! Nagyon jó fejek vagytok, és még jobb gazdák!
     
    lovardatanya, Gio, vihence és 14 más kedveli ezt.
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Gio, vihence, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.