Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mert megadtál elsődleges jelszót. Arra csak akkor van szükség, ha a gépedet mások is használják, és nem akarod, hogy bemenjenek a farmodra. A bejelentkezési adataidat védi.
    Amikor megadod az adataidat, és be van kapcsolva a "Jegyezze meg ..." opció, feldob egy ablakot, hogy akarsz-e elsődleges jelszót. Válaszolj NEM-mel.
    Töröld az adataidat, vidd be újra, és ne állíts be elsődleges jelszót.
     
  2. Bogyika48

    Bogyika48 Utánpótlás-írogató

    Újratelepítve sikerült megjegyezte. :D

    De, mondom,hogy a nevemre kattintottam de nem hozta be a bejelentkezési adatokat, be kell írnom.

    Köszönöm, és elnézést, hogy beírogattam :D
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!.
    Az gondolom ki van pipálva,hogy emlékezzen a belépési adataidra.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.1.21
    Fenyvesi1010 és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  4. Bogyika48

    Bogyika48 Utánpótlás-írogató

    Mindig ott volt a pipa, számítástechnikában otthon vagyok, de ezt nem értettem sehogy, de már minden oké. :)
     
    Fenyvesi1010 és Ninett79 kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Az újratelepítés megoldotta. :) Szuper .
     
  6. evelin20001112

    evelin20001112 Utánpótlás-írogató

    NAgyon szeretném ha segitene valaki már tegnap is kértem és nem kaptam választ már nem tudom hol próbálkozzam bocsi ha nem jó helyre irok. Amióta a flest megszüntették nem tudok játszani ez eddig egy jó kikapcsolódás volt de mostmár agyvérzést kapok annyi évem és munkám ment már rá tegnap segitőkkel is 4 órát tartott learatni az eventet a szezonjátékot esélym nincs megcsinálni mert olyan lassú hogy nem lehet kivárni mire valami történik. A klienst letöltöttem az el sem indul és a sima verzió is használhatatlan. Nem fogok venni valami szupreszónikus gépet itthoni használatra de akkor nincs semmi megoldás?Sok év után abbahagyom?valaki adjon már valami tanácsot
     
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    A kliens csak egyszer van letöltve?
     
    Utoljára szerkesztett: 14.1.21
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Valóban nem jó helyre írsz. :(
    Ez nem segítségkérő topik.
    A segítségkérő topikba írd le a gondodat! :) Csak a lényeget, panaszkodás nélkül.
    Letöltötted a klienst, ezt értem. Hogy és honnan indítod el? Mit jelent, hogy el sem indul? Mit látsz?
    Ezekre a kérdésekre a választ abban a topikban írd le, ahová az alábbi link elvisz. Igyekszünk segíteni, de csak akkor tudunk, ha ismerjük a körülményeket.
    >>KATT IDE<<
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Kedves Módi!
    A következőben kérek segítséget: megvettem a Hópehely felhősor 1-t, de nem azt kaptam, hanem a 2.
    Nem tévesztettem el, biztosan az 1-t vettem. Már csak a 2-t vehetném meg, bár nem tudom minek és hova.
    Ezt kérném rendbe tenni. Név, ID a képeken.
    Kiléptem-visszaléptem többször is, nem változott.
    Köszönöm előre is!

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia! :inlove:
    És mi a gond?
    Az a felhő, amelyiknek szürke a címere, az van meg neked. Ha felteszed rá a dekorokat, akkor aktív lesz.
    Az a felhő, amelyiknek kék a címere és benne van a plusz jel, azt nem vetted meg és visszadob a boltba.
    Én úgy látom, hogy itt csupán annyi a hiba, hogy nincsenek dekorok a szürke címeres felhőn.

    (Az eventes felhőknél is így van: amíg nem szerezted meg, színes a címere és visszadob az event felületre. Amint szürke lesz, akkor pakolhatók rá a dekorok. Legközelebb győződj meg róla te is! :))
    Még egy fontos dolog: ez a panaszkönyv, nem segítségkérő topik. Ha kérdésed van, segítséget kérsz, akkor ne ide írj legközelebb! :)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. 53rozsa

    53rozsa Utánpótlás-írogató

    NAgyon szépen kérem a játék szerkesztőit hogy csináljanak valamit a farmommal mert nem birom idegekkel tovább és elköszönök pedig szerettem itt játszani nem tölt be nem lehet aratni nem nem lehet leszedni nem lehet fölrakni pl az olakat akartam szoval nem sorolom tovább pedig lenne mit
    kérem segitsenek
    Üdv Rózsa
     
  12. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia 53rozsa!
    Olvasgass a Unity csevegőben, ott rengeteg problémát nem csak felsorolnak a játékos társak, hanem megoldási lehetőségeket is adnak rájuk. pl. : https://board-hu.farmerama.com/threads/unity-alapú-játék-csevegője.20350/#post-1154139
     
    Koppi és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. vamosdominik

    vamosdominik Fórum-zöldfülű

    Kedves Farmerama!
    A "Szülinapi készülődés" eventben, bár már teljesítettem az adott szintet (6.), mégsem találom az ott megszerzett alap "Csomagológép" nevű tárgyat a raktáramban és ki sem helyeztem azt egyik területemre sem. Ennek előkerítésében kérném segítségüket!

    Előre is köszönöm, Vamosdominik (38186845)!
     
  14. zsilinszkiorsi

    zsilinszkiorsi Aktív író

    Szia!
    Itt tudnak neked segíteni: https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-bugok-problémák-kezdők-haladók-részleg.19471/

    Itt a panaszkönyvben nem biztos, hogy időben észreveszik a segítségkérést.
    Sok sikert az eventhez! :)
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  15. Pocok70

    Pocok70 Aktív író

    sziasztok!
    Kaptam e-mailbe bónusz kódot... sajnos nem tudom beváltani... 3X próbáltam,de nem megy... kliens 1X van letöltve... aratni is elég siralmas, rettenet lassan megy, napi 1X lépek már csak be, pont e miatt... de most ami sok,az sok... belép, fül lenyit, kiválaszt az ajándékkód beírása, figyeltem a nagybetűkre, kötőjelre és a végére NEM írtam csillagot sem,mert nem először csinálom, majd pipa,de onnan semmit nem csinál... csak bezárni tudom... ha ez így marad még sokáig,akkor el köszönök a játéktól,mert vártam,hogy majd idővel jobb lesz,de sajnos tévedni emberi dolog... inkább ne is küldtek volna kódot,mert akkor így estére nem bosszantott volna fel ez a játék... köszi a semmit...
     
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Elvileg működnie kellene a bónusz beváltásának, mert nem jött hibajelzés rajtad kívül.
    Az biztos, hogy a rendszeres géptakarítás is segíthet a helyzeten.
    Egy tipp: nincsen véletlenül 0 azaz nulla szám, vagy O betű a kódnak a sorában, és esetleg azt vétetted el.
    Javaslom, hogy a végén levő csillag nélkül másold be a kódnak a helyére és nem beírással.
    Próbáld ki, nem veszítesz vele semmit.
     
  17. Krisztián_0

    Krisztián_0 Utánpótlás-írogató

    Nekem az a problémám hogy az Unityra való átállás óta nem tudom learatni a kerge kert középen felül a tárgyat és ugyanúgy egy ponton a világítótornyon. A farmos területeken nagy nehezen megoldható. Kérem javítsák már a hibát!
     
    Kata7555 és Sancika555 kedveli ezt.
  18. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Ha a beállítások/további beállítások menüben az "információ megjelenítése egérkurzoros rámutatásra" opciót bekapcsolod, hozzá fogsz férni.
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  19. Pocok70

    Pocok70 Aktív író

    Köszönöm!
    Minden féle géptakarítás és frissítés nélkül, ma reggel be tudtam váltani. A kódomban nem szerepelt sem 0 ésm O betű.
    Egyébként ez a kliens nincs a helyzet magaslatán. Aratógéppel is fél óra bearatni mindent,mert minden területet újra meg újra betölt a játék... terméket megenni,hogy reggel bónuszhoz jussunk siralmas.. mire betölti,hogy elfogyasztani vagy ajándékba küldeni lehessen hosszú percekbe telik :( A 3 farmból ma már csak 1-et művelek,de ennek sem látom sok jövőjét... köszönöm,hogy elolvastátok panaszom... további szép napot.
     
  20. Bogyika48

    Bogyika48 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Eddig nem volt úgy problémám, hogy jelezzem, de akadnak persze, de várok türelmesen, hogy kijavítgassák.
    Úgyhogy nem rossz szándékkal írom amit leírok. :)

    Azt nem értem, hogy miért nem lehet HTML5-ben ezt a játékot alkalmazni?
    Játszok egy másikkal és webes, és HTML5-ben van, semmi probléma nincs vele.
    Idézem a WIKIPÉDIA-ból:

    "A HTML5 a HTML (Hypertext Markup Language, a webjelölőnyelve) korábbi verzióinak az átdolgozott változata. A kifejlesztésének egyik fő célja, hogy a webes alkalmazásokhoz ne legyen szükség pluginek (pl. Adobe Flash, Microsoft Silverlight, Oracle JavaFX) telepítésére. "

    Ugyanis a kliensem, néha vagy lefagy, vagy más alkalmazásom lelassítja, meg hasonló.
    Én nagy játékokkal is játszom, ami azt jelenti, hogy nagy gépigényűek, 35 gigás például, azt elbírja a gépem, most itt ne feszegessük, hogy milyen a gépem, de ez a kis incifinci kifogjon a gépemen ez szörnyű. :D

    Itt éppen így maradtak a tapasztalat kalapok :D
    Már 3-szor ki- be lépek.
    Mindig uninstallozzak és telepitsek netán? Sajnos az nem megengedett. :D

    upload_2021-1-23_20-46-55.jpeg
     
    tavirózsa1 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.