Sörfesztivál - 2021 - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 28.9.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Kedves Játékosok!

    Idén a sörfesztivál tematikájú eventet a dominó mechanika fogja felkarolni!

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2021. szeptember 29. (szerda) 14:00
    Az event vége várhatóan: 2021. október 5. (kedd) 14:00


    Event jellege: növénytermesztős, felröppenős, malomban keverős, mini-játékos
    Eventnövény: Fabricia famosa
    Az eventhez tartozó felreppenők: Tű és fonal, Cseregomb
    Malomtermék: Ruhaanyag

    Különleges kellék: Csillagos érme
    Event elkezdéséhez szükséges feltétel: 3. farmos szint
    Az event nehézségi fokozata: közepes

    Az event a főfarmon és a szédült szántón zajlik.

    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    valamint a főfarmon és a szédült szántón megjelenő eventbejáratból érhető el.

    [​IMG]

    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok (a felröppenő miatt) és ne ültessétek el az eventnövényt!

    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.

    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend


    [​IMG]
     
    maszilva, Sali~*.*, Gio és 12 más kedveli ezt.
  2. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Sziasztok!
    Ismerős mechanika tér vissza.

    Ügyeljünk a taktikára, érjünk el minél több összefüggő mintázatot a játéktereken.
    Ha kicsi a játéktér vagy nem megfelelő az elrendezése, fejezzük be azt, és egy új játéktéren próbáljunk szerencsét.

    Az event kezdetével kapunk 3 malomterméket, és 3 dominót.

    Sok sikert kívánunk mindenkinek!



    [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
    maszilva, ljanika6, almáspite48 és 23 más kedveli ezt.
  3. Katafarmer53

    Katafarmer53 Aktív író

    Sziasztok.
    Ez igen jóra sikerült szerintem, mondjuk a szerencsén mulik, hogy mi mindent tudunk kiszedni belöle. Persze ez attöl is függ mennyire akarják a dominok ezt :D Sok sikert mindenkinek.
     
  4. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    Eddig úgy látom, csak egy 15 %-os, a kitehetőkre bónuszt adó dekor van az eventben, azért meg kár kapálni.
    Remélem később sem találok az eventben figyelemre méltót, mert számomra ez a foltos event egyike a legborzasztóbbaknak.
     
    SzuperTájfun, mini76mini, karippa és 9 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    A teljes event befejezéséhez 245 ruhadarabot kell elhelyezni. Mivel 6 -ot kapunk , ezért 239 -et kell készítenie.

    Ezek elkészítéséhez szükséged lesz:
    • 27 485 Fabricia famosa (eventnövény)
    • 956 Tű és fonal (felröppenő)
     
  6. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Utoljára szerkesztett: 28.9.21
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Szeretem ezt az eventet;) Ugyan most 24 óra késéssel tudom, majd csak elkezdeni, de foltozni fogok amennyit csak lehet;) A boltban sok olyan dolgot láttam amit szívesen kiváltanék;)
     
    almáspite48, mingo826, jucus100 és 12 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Jó drága lett a bolt :D

    Rendes saját eventben megszerezhető ár :inlove:

    [​IMG]


    A mostani eventben megszerezhető ár .

    [​IMG]
     
  9. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Az átkozott fonalra vetítve:
    Akkor egy területen játszottunk, most kettőn.
    Akkor 6:30 volt az alap érési idő, most 4:00.
    Akkor 41 növény és 3 röpi kellett egy folthoz, most 115 növény és 4 röpi
    Akkor 4 érme kellett egy fejlesztéshez, most 60 érme.

    Egy kis infláció.

    Üdv: Nami.
     
  10. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Én úgy olvastam,hogy 3 ruhaanyagot kapunk,így 27830 eventnövény és 968 felröpi kell.
    Bocs,ha tévedtem.
    Bevallom,tévedtem : nem olvastam végig.A legvégén van 3 dominó:sleepy:
     
    Utoljára szerkesztett: 28.9.21
    _kimi28_, Kuzdern, peter1022 és 4 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    A felhő kell;) A 15% ugyan nem sok.. de több mint a semmi;) A gyalogkakukk és a picoló is tetszik... sőt a Tartós fonal dekor fejlesztve ládát ad 2 darabot is;)
    Lehet itt mazsolázni;)
     
    peter1022, -Fülemüle-70, Domos52 és 7 más kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ez igaz, de nem szabad elfelejteni, hogy annak az eventnek ezek voltak a főjutalmai (felhő nem volt). Így a fejlesztett dekorok megszerzése jelentette az alap eventet. Ebben az eventben ez az "extrák" közé tartozik. Szerencsére olyan extrák, amikért nem érdemes teperni (bár nyilván az értékrend egyéni, lesz, akinek értékes lesz valamelyik).

    Én inkább az eventgaz 4 órás érésidejét nehezményezem. Ugyan mindkét eventben nagyjából 4 nap alatt lehetett letermelni a növényt, de ha valaki extrákat (szupertrágya és társai) vet be, nagyon nem mindegy, hogy 9800 vagy 28000 kell belőlük... Meg aztán ez a 3 óránkénti aratás...
    Szia!
    3 ruhaanyagot kapunk, plusz 3 dominó is ott fog várni mindenkit - ez összesen 6 folt, amit kezdésre kapunk.
     
    _kimi28_, czcsgyöngy, maszilva és 29 más kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én szeretem ezt a játékot.Növény érési ideje is nagyon jó,egy kis rásegitéssel hamar kész lehet a szükséges növény 2 területen. Remélem a szerencse is mellénk áll,lehet válogatni a foltokban.Sok sikert mindenkinek.Amaránttal fogom várni a kezdést,az még mindig bejött.
     
    -W-595-, peter1022, -Fülemüle-70 és 8 más kedveli ezt.
  14. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Átnéztem a korábbi foltos eventeket a dekorok miatt és én továbbra sem tudtam mazsolázni.
    Voltak már korábban nagyon jó sörfesztiválos eventek, ez most egy ilyen lett, de biztos lesz, akinek ez egyik kedvenc eventje, így ilyen is kell.
    Én meg simán kihagyom.
     
    karippa, Neni60, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én szeretem ezt a mini játékot;) kb 1 területen termelgetem majd a növényt:music:
    Persze azt is megértem, hogy a Te nagy léptékű játékodhoz nem tud hozzá tenni;) Én még nem tartok ott!
     
  16. Csoki2020

    Csoki2020 Járnitanuló

    Szia! Én is szeretem ezt a fajta játékot és teljes gőzzel fogom csinálni. Nagyon jó dolgokat lehet kivenni és ez sokba fog fájni. Mindent megteszek a cél érdekében. És azt hiszem ezt akkor is megtenném, ha lenne a két új ólból nekem is, mert hiányoznak és úgy érzem a közeljövőben ez lesz az egyetlen lehetőségem, hogy megszerezzem. Tehát felkötöm a gatyamadzagot és figyelembe veszem régebbről Kukori gazda tanácsát ha nem jó a pálya rögtön továbblépni. Fő célomhoz 1200 érme kell így a többiről már nem is álmodom. Ismét játszunk egy jót sok sikert mindenkinek. Azért egy dolog még érdekelne: Valakinek sikerült már 46 kék dominót összehozni egy pályán? Az rögtön adna 302csillagos érmét.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.9.21
  17. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Én csak azt mérlegelem, hogy az adott event ad vagy elvesz.
    Itt semmit nem kapok, csak felesleges dekorokat vagy titokholmikat, amik nagyon zsákbamacskák.
    Ilyesmikért nem fogok pörgetni, főleg úgy, hogy már rég nincs az, hogy 100 pörgetésenként kapunk egy 100 %-os terménybónuszt.
    Emiatt mára már főleg meg kell nézni, melyik az az event, ami miatt érdemes bevállalni akár pár órányi ültetést is.
    Itt meg ráadásul a játékos sokszor csak szórja ki feleslegesen a malomterméket, mert sorra kapja a számára használhatatlan pályákat.
    Játszani járnék ide, nem bosszankodni.
     
  18. elefáncsifáncsi

    elefáncsifáncsi Fórum nagymestere

    ott is van infláció, azért az áremelkedés! :)
     
  19. szamócaanyóca

    szamócaanyóca Utánpótlás-írogató

    Ennek mi köze a sörfesztiválhoz?Állandó ismétlés ,legfeljebb nem játszom!
     
    gazdagnő, karippa, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Értem;)
    Én ha nem bontok semmi fontosat... akkor 1 területnyi hely marad az eventre..
    Pörgetést csak az ingyen kapottal kalkulálok...
    Szóval akinek kedve van;) Hajrá...
    Akinek pedig más a célja akkor az telesüljön, mert játszani jó;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.