Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. grezson

    grezson Utánpótlás-írogató

    hálás köszönetem a gyors válaszért!
    akkor már csak az a költői kérdésem van, hogy azok a játékelemek, amik ilyen régóta vannak a játékban, vajon elérhetőek lesznek-e úgy, mint nemrég a felhősorokról hiányzó kitevők? (mármint hogy meg lehetett venni őket FA-ért)
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Az eddigi gyakorlat alapján csak nagyon elvétve... És akkor is inkább csak valami hasonló tulajdonságú cucc formájában. Ami a Pinkie receptet illeti, az szinte biztosan nem: promóciós event volt, ezek elemei nem térnek vissza.
     
    Othep és vihence kedveli ezt.
  3. vargamarika

    vargamarika Aktív író

    Nagyon szépen köszönöm a választ.Ezt jól elbandzsítottam,igaz még nagyon korán volt!!! Nem baj legalább van elég állatom.:).:) Azt mondják minden rosszban van valami jó!!!!!!!További szép napot kívánok.
     
    vihence és Dolphin kedveli ezt.
  4. Anyaló

    Anyaló Járnitanuló

    Nagyon köszönöm a válaszod!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  5. Zsu-muci

    Zsu-muci Aktív író

    Szép napot
    Ma hajnalban a Gyopáron alap faanyagot gyüjtöttem be 100-db felett de sajnos nincs meg. ID1139626.
    Köszönöm ha utána néz valaki.
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a fenti ID-val és Zsu-muci farmnév adattal nem találtam farmot. Kérlek, ellenőrizd a megadott adatokat, enélkül csak általánosságban tudok válaszolni.
    Alap faanyag kell az Alpesi növények magjainak előállításához, illetve Fák készítéséhez is. Nem lehet, hogy felhasználtad, amit begyűjtöttél?
    Itt találsz ezzel kapcsolatban információt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1324698
    Ha megküldöd a jó adatokat, akkor tudunk segíteni ellenőrzéssel.
    Köszönöm
     
    aida2330 kedveli ezt.
  7. Luca_511

    Luca_511 Fórum hercege

    A webhely nem érhető el. Másnál rendben van a játék?
     
  8. *Pöttöm*Lovag

    *Pöttöm*Lovag Fórum-zöldfülű

    Szia Luca!

    Jelenleg központi hiba van, ezért sajnos nem elérhető az egész játék. Már dolgoznak a megoldásán.
    Itt olvashatod róla a hivatalosat:"Probléma a játékkal"
     
    vihence és Luca_511 kedveli ezt.
  9. Luca_511

    Luca_511 Fórum hercege

    Köszönöm, nem vettem észre, hogy már ki van írva.
     
  10. *Pöttöm*Lovag

    *Pöttöm*Lovag Fórum-zöldfülű

    Sajnos, mi magunk is várakozunk a javításra. Amint rendelkezni fogunk új információval, jelezni fogjuk a játékosok számára, addig is szíves elnézésedet kérem!:)
     
    Sali~*.* és Luca_511 kedveli ezt.
  11. adcura2020

    adcura2020 Utánpótlás-írogató

    Nalam sem mar 1 oraja.Jo hogy pont arattam volna,megy a 200%os bonusz!

    *Szia Adcura!
    Ha a jelenlegi témával kapcsolatosan nem szeretnél kérdést feltenni, akkor kérlek legközelebb a "Panaszkönyve" írd le a véleményedet. Köszönjük szépen!*


    Bocsi!de ugy gondoltam,ide tartozik.Amugy meg örültem,hogy a Googlen keresztül legalabb a forumra bejutottam,hogy megtudjam,miert nem megy a jatek!!!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.9.23
    siposanyu és Luca_511 kedveli ezt.
  12. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Szép estét!órák óta nem tudjuk elérni a játékot sajnos.Az rendben,hogy dolgoznak a prbléma elhárításán.Jassú víz partot mos?Sokan most próbálták / köztük én is /kihozni az eventből amit még az idő enged.Bónuszok,szupertrágya stb...a hosszabbítással értünk el valamit?Semmit!Mert már aznap új event jön.Sajnos csak bosszankodunk mostanában a játék miatt,nem szórakozunk ellazulunk.Ez így már nem jó.Az is dühítő,hogy rajtunk kivűlálló okok miatt nem tudjuk elérni amit szerettünk volna.Ideje lenne bejelenteni,hogy vége a játéknak,nem hülyíteni a népet!
     
    rudcsi24, melcsi67, nyuszifül58 és 4 más kedveli ezt.
  13. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!
    Csevegésre - eszmecserére kérünk Benneteket, hogy használjátok a Csevegő topikokat, pl. Oázis, Kuncugó kuckó, s NE a SEGÍTSÉGKÉRŐ topikokat használjátok erre.
    Panaszkodásra kérjük a Panaszkönyvet használni.
    Ezekkel az OFF bejegyzésekkel nehezítitek azt, hogy a tényleg segítséget kéró Játékosok bejegyzéseire reagálni tudjunk, amikor éppen van időnk a Fórumon ténykedni.
    Van a Fórumnak egy Szabályzata, amit a regisztrációkor mindannyian elfogadtatok, így vélhetően el is olvastátok, s minden Topic elején az első bejegyzés tartalmazza az adott Topicra vonatkozó iránymutatásokat.
    Köszönjük az együttműködéseteket!
     
    Sali~*.*, vihence és Dolphin kedveli ezt.
  14. Zsu-muci

    Zsu-muci Aktív író

    Ó bocsi egy nulla kimaradt ID 11396026 Köszönöm.
     
  15. soskajoska

    soskajoska Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogy hova tűnt a hónap elején meghirdetett telihold akció? 376891451_10232111053418880_2573271400691718865_n.jpg naptár.JPG naptár.JPG
     
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Dolphin és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    elvittem a problémát kivizsgálásra, a válaszig türelmedet kérem.
    Köszönöm
     
  18. Zsu-muci

    Zsu-muci Aktív író

    Köszönöm szépen.
     
  19. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Nekem nem kínálja fel a Bíbor felhőcsomagot, csak az Akvamarint. Mi lehet az oka? Vilmos05 13647886
     
  20. *Pöttöm*Lovag

    *Pöttöm*Lovag Fórum-zöldfülű

    Szia Vilmos!

    Abban az esetben, ha nem kínálja fel számodra a felhőcsomagot, akkor már rendelkezel az egyik tartalmával-felhőjével.
    Ezért nem jeleníti már meg számodra az egyedi ajánlatot.
    Itt láthatod a csomagot képző felhőket:
    [​IMG]
     
    Sali~*.* és Sylja kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.