Visszajelzés Vadbanán strandklub 2024.március - Panaszláda

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 13.3.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Gazdák!


    Ismét megérkezett a már ismert, "térkép tisztítós" mechanika.
    Ebben a változatban a tenyésztéseké lesz a főszerep!


    [​IMG]


    Az event kezdete (várhatóan): 2024. március 14. (csütörtök), 14:00 óra
    Az event vége (várhatóan): 2024. március 19. (kedd), 22:00 óra


    Event jellege: tenyésztős, beszállítós
    Eventnövény: NINCS

    Felröppenő: nincs

    Malomtermék:
    tenyésztői jelvénygyűjtemény

    Különleges eventes kellékek:
    Emlősök jelvény, Madarak jelvény, Ízeltlábúak jelvény, Kétéltűek jelvény, Halak jelvény, Hüllők jelvény, valamint Bárpohár.



    Az event elkezdéséhez szükséges minimum szint:
    - 21. szint a tenyésztéshez


    Az event a hírek felületről, az eventórából és az eventes bejáratból (ültetvény, esőerdő) érhető el.


    [​IMG]


    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.
    Az event csevegője >> ITT << érhető el.





    [​IMG]
     
    maszilva, Gio, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  2. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Ne feledjétek, ide kizárólag az eventtel kapcsolatos panaszaitokat várjuk.


    Az event csevegőjében várjuk a taktikai, segítő hozzászólásokat.

    A panaszláda kizárólag az eventtel kapcsolatos panaszokra van fenntartva!

    Sikeres játékot kívánunk!
     
    Médi2000, Gio, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  3. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Szeretnék segítséget kérni a holnapi eventhez. A pajtában van 61 db főzőpocok,de a tenyészteremben ma pocok listájárol
    a főzőpocok hiányzik.
    ballamarika44 ID 10542004
    Köszönöm a segítséget .Marika
     
    Médi2000 kedveli ezt.
  4. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    A Főzőpocok a neve ellenére nem a pocokhoz, hanem az egérhez tartozó tenyészállat, ott kell keresni.
     
    Médi2000, Swartsch, -ágianyu33- és 4 más kedveli ezt.
  5. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Az üdítőket napi 3x muszáj leszedni, mert igaz, hogy 1-1 db-ot ad a gazdaköri és talán ma is sikerül 2x leszedni. Aki viszont nem tudja ma 2x leszedni, annak napi 4x kell, és ez így, hogy sokan nem is tudják elkezdeni a mai napon, sokan elutaznak, családi programok vannak, éjszaka aludni kell, stb., hááát......... a 6 nap miatt ez azért nagyon szoros, nem túl baráti.
    Nem értem, miért nem tarthat szerda estig az event vagy miért nem lehet csökkenteni az üdítők számát, hiszen sokat kér az event és sokat bukhat, akinek mégsem sikerül 5 óránként aratni az üdítőket :cry: Ezért nálam ez az event max. 2-es!
     
    Médi2000, Retekné, katimami51 és 6 más kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Sajnos a játék készítőit sosem érdekelte, hogy ünnep, családdal töltött kikapcsolódás, stb.
    Leginkább csak az érdekli, hogy ide szegezzenek a gép elé. Naponta 4* leszedni, az 20 óra.:oops::mad:
    Tudom, hogy nem kell a gép előtt ülni, de hiába szedem le kora reggel, az utolsó leszedés akkor is éjszakába nyúlik.
    Nyugodtan kitolhatnák ezt az eventet is szerda este 22:00 óráig.
    Tetszik az event, de nem fogok éjjel is a gép elé szaladgálni, nekem már az éjfél is éjszaka, így hiába tetszik az event
    meg is van minden a pajtámba ami szükséges hozzá, simán 1-est fogok rá nyomni.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.3.24
    Médi2000, dögös92, Swartsch és 8 más kedveli ezt.
  7. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Nekem is minden megvan az eventhez, ma 2x le is tudom szedni, de mivel holnap reggel elutazunk és vasárnap jövünk haza, így nem tudom vállalni péntek-szombaton csak a reggeli és esti leszedést, vasárnap talán belefér 3, hétfő-kedden (munkanap lévén) meg lesz a 4-4 + 1 db a gazdaköriből, azonban ez így kevés és a felhőkhöz nem lesz meg a 20-20 db üdítő. Ezért azt gondolom, elkezdeni sem érdemes :cry::mad:
     
    Médi2000, sutimami57, vihence és 3 más kedveli ezt.
  8. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Köszönöm szépen a segítséget.
     
    Médi2000 kedveli ezt.
  9. GreekYogurt

    GreekYogurt Aktív író

    Előbb érkezett az infó Dolphin-tól. Csökkentették a beadandókat. :D
     
    Médi2000, sutimami57, vihence és 3 más kedveli ezt.
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Központ az alábbi módosításról küldött e-mailt az imént, a Játékosoktól érkezett, és a Moderátorcsapatok által továbbított visszajelzések alapján:

    Az event 3. emeletén csökkentésre került az alábbi beadandók darabszáma (így kevesebbet kell az 5 óránként aratható mezőkből begyűjteni)

    Limonádé 20 db helyett 12 db (5. mezőn)
    Narancslé 12 db helyett 7 db (12. mezőn)
    Szénsavas üdítő 20 db helyett 12 db (22. mezőn)

    Bízunk benne, hogy ezen módosítás segít abban, hogy minél többen sikeresen tudjátok teljesíteni az eventet.

    Az event ismertető módosítása folyamatban van.

    Jó tervezgetést, sikeres eventet Mindenkinek,
    a Farmerama csapata
     
    Médi2000, maszilva, Swartsch és 16 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kicsit barátibb lett a beadandók mennyisége....:music:
    Már csak a hűtők érésére kell várnom;) De nagyon utálom azt a szedd le 5 óránként mezőket...:oops:
    Alapból jó ez az event... deeeee ez a rész soha nem lesz a kedvencem:oops:
    De legalább lenne Arannyal kiváltható...8)
     
    Médi2000, agi770, katimami51 és 4 más kedveli ezt.
  12. apumbiapa

    apumbiapa Törzsjátékos

    Én is vártam az FA kiváltás lehetőségét de sajna nincs rá mód, pedig az ismertetőben szerepelt.
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én nem olvastam róla...:music: De azért majd megoldjuk azt az üdítő gyűjtögetést...
    Csak felesleges időhúzásnak tertom:oops:
     
    Médi2000, maszilva, sutimami57 és 2 más kedveli ezt.
  14. apumbiapa

    apumbiapa Törzsjátékos

    Én ezt találtam.

    Külön kiemelendőek a 7-es és 9-es mezők, amelyek a feloldásukkor 1-1 db különleges kelléket adnak (limonádé / szénsavas üdítő), illetve ezt követően 5 óránként további 1-1 darab learatható róluk. Erről ne feledkezzünk meg, mert a továbbiakban szükség lesz ezekre, és semmilyen más módon nem szerezhetőek, csak az eventablakban történő aratással! Természetesen farmaranyért lehetőségünk van bármelyik mezőt kiváltani.
     
    Médi2000, sutimami57 és paculi05 kedveli ezt.
  15. Marcsi0819

    Marcsi0819 Aktív író

    Sziasztok!
    Miért nincs a térképen egy gomb, amivel rögtön a tenyészterepre lehet ugrani?
    Köszi, Marika
     
    Médi2000 és Pulyka kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gyanítom az összes többire vonatkozik az aranyas kiváltás:oops:
     
    Médi2000 kedveli ezt.
  17. paculi05

    paculi05 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Alapból tetszene az event, de vajon miért nem lehet figyelembe venni egy tenyésztős eventnél azt is aki délután 2-től este 10-ig dolgozik? Nem mindenkinek van annyi tenyészállat a pajtában amennyi kell, sőt az előzőhöz is kellett állatokat pazarolni, nekem is ,hogy a felhő meglegyen. Csak a nagy farmon tudok nullázni állatokkal a kicsiken maximum csak jelentősen csökkenteni az érésidőt. Van valamennyi mindenből, de bumm nélkül nem érdemes neki kezdeni. Most értem haza, szerencsére a főnök nem látja, de esélyem sem volt leszedni a bekészített állatokat. Várhatok hétvégéig. így viszont a kellő üdítő mennyiség nem lesz meg. Rendben, hogy kevesebb kell, de nem szeretnék kómás zombiként megjelenni a munkahelyen, mert 5 óránként fel kell kelnem learatni az üdítőket. Mindenkinek kellemes szép hétvégét kívánok.
     
    Médi2000, Ms.AbyZu, sutimami57 és 2 más kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    tenyészállatokat találsz több ládában is, ha van a Dobozodban ilyen láda, érdemes nyitogatni belőlük, segíthet Neked is.
    Nem tudom melyikből van hiányod, ha de ezt a linket megnyitod, akkor CTRL + F gombbal előjön egy kereső, oda beírod azt az állatnevet, amiből hiányod van, s megmutatja, milyen ládát érdemes kinyitnod hozzá.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/
    Az event csevegőben pedig találsz BombadilTomától egy összefoglalót, hogy lehet "minimálban" végezni az eventtel, ha még nem olvastad, javaslom ezt is áttekinteni - Tomának innen is köszönet ezért!
    https://board-hu.farmerama.com/thre...árcius-eventcsevegő.24678/page-3#post-1377845
    Sok sikert Neked is!
     
    Médi2000, Swartsch, PalMa és 7 más kedveli ezt.
  19. G.Máté.

    G.Máté. Járnitanuló

    Azt nem értem, hogy miért ad szerszámosládát,meg turbó trágyát , amikor azokra az eventhez nins is szükség. Öt lehetőség van öt óránként, de abból minden alkalommal kiesik kettő, emiatt az értelmetlen cucc miatt.
     
    Médi2000, Pulyka és nolina1965 kedveli ezt.
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    amelyik mezőre nincsen szükséged, azt ne váltsd ki. Sokan örülnek a Barkácscuccnak, Turbó trágyának, ha nem is az eventben hasznosítják, de a játékukhoz hasznos. :)
    Nem kötelező minden mezőt kiváltani ahhoz, hogy a felhőket és a dekorokat megszerezd, ezt Kollégám az event ismertetőben is kiemelte.
    3 olyan mező van a pályán, ami speciális event kelléket ad: az 1-es szinten a 7-es és 9-es, a 2-es szinten a 15-s mező.
    Itt tudod megtekinteni a térképeket, nyereményeket, szükséges beadandókat, s ez alapján megtervezni, hogy Te milyen utat járnál be:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/vadbanán-strandklub-2024-március.24677/#post-1377644
    Az event csevegőben pedig találsz BombadilTomától egy összefoglalót, hogy lehet "minimálban" végezni az eventtel, ha még nem olvastad, javaslom ezt is áttekinteni - Tomának innen is köszönet ezért!
    https://board-hu.farmerama.com/thre...árcius-eventcsevegő.24678/page-3#post-1377845
    Sok sikert Neked is!
     
    Médi2000, Swartsch, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.