Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált felesleges kis topikok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Malacka750623

    Malacka750623 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, elakadtam....valamiért nagy lett a képméret és a monitor képén kívülre került a beállítási gomb......nem tudom elérni. Tudtok billentyűparancsot erre a kliensben? Köszi
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyításhoz-kicsinyítéshez használhatod a Ctrl + és a Ctrl - billentyűkombinációkat.
     
  3. Malacka750623

    Malacka750623 Fórum-zöldfülű

    Köszi. de próbáltam már....a kliensben nem működik valamiért..... Próbáljam meg újra feltelepíteni az egész klienst? :-(
     
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt próbáltad már?
    Ha a CTRL-t lenyomva görgőt használsz, akkor nagyíthatod, kicsinyítheted a képet.
     
    Sali~*.*.* kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nyisd meg a farmot böngészőben, állítsd be a méretet, utána menj vissza a kliensbe.
    (Nálam működnek a billentyűkombinációk...)
     
  6. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Engedély nélkül nyitottál új topikot, azért ezt zárom.

    Amennyiben olyan kérdésed van, amihez nem találtál megfelelő segítség-topikot, akkor Kérlek ezt a topikot használd legközelebb:

    Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg) | Farmerama HU

    Köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  7. gazdajancsi

    gazdajancsi Fórum-zöldfülű

    kedves játékosok!

    Fontos kérdést szeretnék feltenni! Minden játékmezőm belilult, semmit nem látok, nem tudom mit vetek, nem tudom mit lehet learatni,mit tudok vetni, azt is hova. Mit tudok tenni. A support azt jelezte vissza, hogy semmi baj nincs.Kérlek segítsetek, mert kénytelen leszek kilépni a játékból, amit már több, mint 10 éve játszom.
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    új topicot nyitottál, ami tilos. Kérlek a továbbiakban a meglévő topicokat használd majd, s olvasd el a Fórum szabályzatot.
    Kliensen vagy böngészőből játszol?
    Amiket első körben javasolni tudok:
    - futtass egy Ccleaneres takarítást a gépeden
    - ha klienssel játszol, töröld le (a Programok közül, a Letöltés mappából, és a Lomtárból is) és géptakarítást követően telepítsd újra
    - ha böngészőn játszol, próbálj meg másik böngészőt használni
    - kapcsold le a géped és a Wifi routert, várj pár percig, majd indítsd újra, előbb a routert és aztán a gépedet.
    Ellenőrizd az internet sebességet is (magas feltöltési sebesség, alacsony ping (késleltetés) az optimális).
    Ha ezek egyike sem vezet eredményre, akkor kérünk egy Farm név és FARM ID-t is, enélkül sajnos nem tudunk segíteni. Mindezt már meglévő Topicba hozd, pl. ide: https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-egyéb-kérdés-ide.19464/ vagy ide: https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-bugok-problémák-kezdők-haladók-részleg.19471/
    Köszönöm
     
    smoldering és Enike** kedveli ezt.
  9. cyrano56

    cyrano56 Utánpótlás-írogató

    1. Miért nem tudom megnyitni a júl.19.-i napot?Kérlek segítsetek.Köszönöm.
     
  10. vörcsi66

    vörcsi66 Aktív író

    Már ki lehet nyitni
     
  11. mariannbene

    mariannbene Járnitanuló

    Sajnos nem lehet a mai (19-ei ) ajándékot kinyitni
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    új topicot nyitottál, ami tilos. Kérlek a jövőben a meglévő topicokat használd majd, s olvasd el a Fórum szabályzatot.

    A mai ajándékot a cápa faroknál tudod kinyitni, a felső részére kattints
    upload_2023-7-19_8-16-19.png
    Ezt a topicot zárom.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  13. balu0331

    balu0331 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    Segítsetek, merre találom a napraforgódombot???

    Köszönöm!
     
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

  15. mini76mini

    mini76mini Törekvő

    Sziasztok! Nem lehet belépni a játékba, se gépről, se telefonról.
    Erről, tud valaki valamit?
     
  16. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

    Nálunk vihar van, szakadozik a NET is. Lehet, hogy ez a gond. De menj át a Hibák, bugok, problémák rovathoz, ott biztosan többet tudnak!
     
  17. kackac59

    kackac59 Utánpótlás-írogató

    Nálunk nincs vihar, de én sem tudtam belépni egy 40 percig. A fórumba sem engedett be.
    Most kerestem az ajánlott rovatot, de nem találtam.
     
  18. sztanekböbe

    sztanekböbe Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Nem tudom Ti hogy vagytök vele, de nekem az a véleményem, hogy nagyon kevés tapasztalat pontot kapunk a gyopárvölgyben . Nagyon sok munkába telik amig termést hozunk létre.
    Csak akkor kapunk tapasztalat pontot ha eladjuk a terméket. legadább a termések szüretelésekor is jó lenne kapni valamennyi tapasztalat pontot.

    Köszönöm a szót, várom a véleményeket.
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Feleslegesen és engedély nélkül nyitottál új topikot!
    Felvetésedet a szomszédos topikba is megírhattad volna, amelyet pont abból a célból hoztak létre, hogy beszélgessetek a Gyopárvölgyről.
    Itt van a topik, kattints a linkre: https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy.23080/

    Kérlek, hogy tanulmányozd át a Fórum felépítését és a Fórum szabályzatát a zökkenőmentes használat érdekében.
    / Fórumszabályzat / A fórum felépítése és használata
    Köszönöm, ha így teszel. :)

    A topikot zártam.
     
    aida2330, Sali~*.* és Kuzdern kedveli ezt.
  20. makkancs05

    makkancs05 Utánpótlás-írogató

    sajnálattal veszem észre, hogy a héten már többször sem működik rendesen a játék. Van valami oka esetleg? Ha netalán karbantartást végeznek akkor jo lenne közölni, mert az ember nem kezd bele az event megoldásába, igy teljesen felesleges és lehetetlen.
     
    csibegazda2014, -espataki60- és Szirák kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.