Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált felesleges kis topikok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. .dina1.

    .dina1. Haladó

    Ha olvasnál a fórumon akkor tudnád, hogy mi az oka.
     
    -espataki60- és rencsike982 kedveli ezt.
  2. csibegazda2014

    csibegazda2014 Haladó

    Lehetne már a nagyokosoknak valami normális játék lehetőséget produkálni,? nem lehet belépni, ha véletlenül betudok lépni a betöltő virág csak forog forog 100% után újra kezdi:cry:az jó amikor vásárolunk ugye, de játszani normálisan nem lehet egyre szarabb a játék rengeteg event nyakra főre játszani nem lehet. Egy passziánsz kártya játék már élvezhetőbb mint ez a ****. Csináljatok már valamit, szóljatok a farmerama tulajdonosainak akik ezt a szart kitalálták. csibegazda2014:mad::mad::mad::cry:
     
    Szirák kedveli ezt.
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Tökéletesen feleslegesen nyitottál új topikot.
    Kérdésedet bármelyik Segítségkérő topikban feltehetted volna.
    Például itt:

    Minden egyéb kérdés ide


    Sajnos, mint tegnap, valószínűleg ma is terheléses támadás zajlott / zajlik.
    A Központ tud róla, dolgoznak az elhárításon.
    (Ez nem hivatalos közlemény).

    Kérlek, tanulmányozd át a Fórum felépítését és szabályzatát a zökkenőmentes használat érdekében.
    Fórumszabályzat / A fórum felépítése és használata
    Köszönjük, ha így teszel.

    A topikot zártam.
     
    vihence, -ágianyu33-, .dina1. és 2 más kedveli ezt.
  4. cicimsincs

    cicimsincs Aktív író

    Sziasztok, ide mindenki írhat 1 verszakos verset és aki a legtöbb lájkot kapja annak küldök 1 neon ólat!
     
    _Ilona49_ kedveli ezt.
  5. cicimsincs

    cicimsincs Aktív író

    Az én versem.
    Egerben a leányt várom,
    melletem az egri vár rom!
     
    _Ilona49_ kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia itt is!

    Ez egy engedély nélkül nyitott topik, ezért be kell zárnom!
    Topiknyitásra csak a support adhat engedélyt.

    Mivel egy kis vidámság mindig jól jön, javaslom, hogy a Törzsasztalon hirdesd meg a játékodat.
    A játékosok szívesen látnak mindenkit a beszélgetős topikjaikban.

    Kérlek, tanulmányozd át a Fórum felépítését és szabályait az alábbi linkeken, hogy Te is zökkenőmentesen használhasd a Fórumot.
    Fórumszabályzat / A fórum felépítése és használata

    Köszönjük, ha így teszel. :)
     
    pecástündér, _Ilona49_, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  7. apuszka

    apuszka Fórum-zöldfülű

    "minden megvan hogy felold ezt a területet"-mégsem tudom hol kell keresnem hogy feloldjam.Fel oldottam az ansu barackfa elő állításának lehetőségét,mégsem tudom termelni. Ezekhez a kérdésekhez szeretnék segítséget.Előre is köszi.
     
  8. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Gyopárvölgyhöz már van nyitott csevegőtopik, tehát az általad engedély nélkül, feleslegesen nyitott újabb topikot zárom.
    Kérdéseidet ott is felteheted, bizonyára más játékosok is szívesen segítenek téged a haladásodban.


    Ha a játékban azt az üzenetet kapod, hogy minden megvan, hogy feloldd ezt a területet, akkor ott kell kattintgatni a környéken, és egyszer csak feladja az elfogadás lehetőségét.

    Itt: upload_2023-9-17_9-47-1.png


    Az ansu barackfát az alpesi sárgabarackfa előállítási lehetősége alatt, a zöld kis nyíl lenyitásával tudod elérni.


    upload_2023-9-17_9-49-4.png


    Amennyiben nem jársz sikerrel ezek után, akkor valamelyik segítségkérő topikot használd a segítségkéréshez!

    Együttműködésedet köszönjük!
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. Be-He

    Be-He Fórum-zöldfülű

    sziasztok!
    hová kell beírni a most kapott kódot?
    köszönöm előre is a segítséget!
     
  10. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!

    A farmodon a jobb felső sarokban nyisd le ezt a menüt, majd válaszd a legalsót (kattints rá)


    upload_2023-9-29_18-21-4.png

    Az előjövő kis ablakba írd be a kódot pontosan, majd klikkelj rá a zöld pipára.


    Kérlek, hogy kérdés esetén ne nyiss új topikot.

    Vannak segítségkérő topikok, ott is tudsz kérdezni, kérlek azokat használd.

    Ezt most lezárom!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  11. ocini1974

    ocini1974 Fórum-zöldfülű

    szeretnék segítséget kérni
    A Halloween eventben véletlen leadtam az összes kísértetemet
    Hogyan tudnék venni estleg akár csak egy darabot is?
    Köszönöm
    Gazda ocini1974 ID 57411240
     
    Marika312 kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A teliholdas növények úgy működnek, mint az eventnövények. Az elfogyástól számított 5 óra múlva a rendszer ad 5 db-ot (pontosabban 5-re egészíti ki a készletedet). Szóval csak egy kis türelem kell.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  13. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia ocini,
    a váza ikon elhasználódó fülön javaslom nézd meg, van-e Teliholdas ládád. Az adhat Kísértet mellett más növényeket is.
    (Én próbaképpen bontottam, 586 db-ból 28 db lett).
    De lehet azóta már kaptál is, mint ahogy Toma írja, a rendszer pótolja a hiányzót.
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    feleslegesen nyitottál a kérdésedhez topikot, ezt lezárom. Játékostársaidtól a választ már megkaptad.
    Kérlek, hogy a jövőben meglépő topikokba tedd fel kérdésedet, új topik nyitása engedély nélkül tilos.
    Köszönöm, ha így jársz el.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  15. lakszilvia2001

    lakszilvia2001 Fórum-zöldfülű

    Barátokat keresek :)
     
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    engedély nélkül nyitottál új topikot, ezt így zárom.
    Szomszédokat, barátokat az alábbi topikokban feladott hirdetéssel keress (topik szabályait az 1-es hozzászólásban találod minden esetben), illetve a Hirdetőknek küldj Galambpostát, ha lennél az ő szomszédjuk.
    https://board-hu.farmerama.com/forums/barátkeresés.286/
    Kérlek, tanulmányozd át újra a Fórum szabályzatot is, köszönöm!
     
    SherlockHolmes és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. Manocska74

    Manocska74 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nem tudom hova forduljak.Van egy Farmarany fám,1 aranyat ad 23 óránként.
    De sajnos nem adja hozzá a meglévő aranyhoz,ugyan annyi marad.Ki be léptem a játékból,és frissítettem is ugy sem jelent meg. :(
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    engedély nélkül nyitottál új topikot, így ezt lezártam. Új kérdést mindig meglévő topikokba kell feltenni, s ha ellenőrzést szeretnél, akkor az azonosítók megadása is szükséges.
    Farmarannyal kapcsolatos kérdéseket például ebben a topikban tudod feltenni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/farmarany-kérdések.19451/
    Kérlek, ebbe a topikba hozz Farm ID-t és Farm nevet, ezek nélkül nem tudok segíteni az ellenőrzésben. Aratás után már hiába lépsz ki, előtte kell ellenőrizni az egyenleget, mert az aratás pillanatában már jóváíródik az egyenlegben.
    Megértésedet köszönöm, várom az adatokat!
     
    Manocska74 kedveli ezt.
  19. favor83

    favor83 Fórum-zöldfülű

    sziasztok hol talalom a vadaskertet
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    engedély nélkül nyitottál új topikot, így ezt a Fórumszabályzat alapján lezárom. Javaslom, olvasd át újra a fórumozás szabályait. Köszönöm!
    Kérdésedet bármelyik Segítségkérő topikban fel tudod tenni a jövőben.
    A Vadaskertet az Ólak között keresd, a farmos területen.
    Ha nem találod, akkor kérlek hozz Farm nevet és Farm ID-t, mert azok nélkül nem tudok segíteni, pl. ebbe a topikba:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/eltűnt-tárgyak-keresése-Ól-fa-dekor-elem.19461/
     
    Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.