Visszajelzés Karneválkirálynő - 2020. február eventcsevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 19.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok
    eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove: természetesen a felhőcske beüzemelve,és természetesen folytatom
    amíg tart az event:p
    nekem tetszenek az ajándékok és a további evetek is fognak,mivel játszani jövök és nem azon filózni megéri vagy nem,
    ezért örömködök mindig,ha sikerül a végéig menni:D:D:D
    aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    -kaktuszable-, osztrak12, -W-595- és 7 más kedveli ezt.
  2. kukac0121

    kukac0121 Járnitanuló

    Jó estét mindenkinek! Én direkt a farmerama miatt cseréltem le a telómat androidosra(huawei P30 lite) letöltöttem a puffint és nem enged be. Valamit rosszul csináltam vagy a telóm kevés hozzá?:(Köszi előre is ha valaki kiokosít.
     
    Éva0315 és osztrak12 kedveli ezt.
  3. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Távolból nehéz megmondani hogy mi lehet a probléma nálad.
    De az általad vásárolt telefon biztosan alkalmas rá.
    Javaslom helyben keress kérj segítséget.
     
  4. kukac0121

    kukac0121 Járnitanuló

    Köszönöm a gyors választ!
     
    vihence, Kuzdern és Kékmadár1 kedveli ezt.
  5. Szinkler

    Szinkler Fórum mestere

    nekem is ilyen telom van és nálam rendben müködik. keres egy telefonos szervizest szakit.
     
  6. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Én tényleg megteszek mindent! Kivettem egy nap szabit! Elég nehéz volt elmagyarázni,hogy ez a majomkirálynő miatt kell;)
     
  7. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia blackcica!
    Én direkt zölddel írtam,hogy vedd a lapot,hogy viccelek. A "....külön jegy kell telódnak ..." --bocs,de nem hagyhattam ki-- és azzal nem bántani volt szándékom.:inlove: Jut eszembe, hogy Wifit melyik vonaton szolgáltat a mozdonyvezető neked, farmozni?;):p......és persze,ne csipkelődj velem!:wuerg:
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  8. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Event kész, felhőcske aktív! Még folytatom, jól jönnek a TP-k! Meg a többiek is:) Kitartást a küzdőknek, grat a készeknek!
     
  9. -ságitanya-

    -ságitanya- Fórum-zöldfülű

    Jó reggelt minden gazdának! Remélem sikerült sok mindent összegyűjteni. Aki még karneválozik annak sok sikert!!!!!!!!
     
  10. méhecske53

    méhecske53 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Én még karneválozok, karneváloznék, de nagyon kevés felröpi jött, és nem tudom befejezni. Még 20 felröpi kellene,
     
  11. nagyága

    nagyága Utánpótlás-írogató

    Jó reggelt, én is úgy vagyok mint az előttem szóló, kevés felröpim van, hogy be tudjam fejezni a játékot.
     
  12. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok :)
    Lassan leszokom arról, hogy egy-egy eventet fullra teljesítsek :( Ez a fajta játékstílus nem a jó munkásembereknek van kitalálva.
    Úgyhogy most egy időre ténylegesen kivonom magam a forgalomból, mert teljesíthetetlen legalábbis számomra, hogy 100%-ot teljesítsek némelyik eventen, és ez frusztrál..és most nem kell jönni azzal, hogy az a pisztoly nincs a tarkómnál. De igen, farmerama pisztoly és "gémerpszichológia" ezzel van tele a fejlesztők tarsolya, köszi már nem kérek belőle, event-event hátán, nem szeretem a fosztogatókat, se így, se úgy, márpedig évek óta ez megy, idő és pénzrabló lett a játékból, 10 év szép idő, ennyi fért bele, sziasztok.
     
    osztrak12, imi010, Gabimami és 3 más kedveli ezt.
  13. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok :)
    A felhőt megszereztem, tovább nem csináltam. Ez az event számomra már elvesztette a vonzerejét :(
    Sajnos a 15 mp olyan kevés, hogy mire elindul már vége is van, csak felidegesítettem magam rajta, annyit nem ér!
    A karneválkirálynő elnevezést pedig ideje lenne lecserélni valami másra.....
    Azért remélem másoknak összejött! :)
     
    osztrak12, Gabimami és libuskafarm kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    65 játéknál tartok , és nem tervezek semmi rendkívülit hogy nagyobb legyen ez a szám .
    Délelőtt 11 re beérik az eventnövény , learatom , és bedobom 3. feladat utolsó részébe .
    Utána marad 2.000 db eventnövényem , ami 4 játékra lesz elég

    Most jelenleg ennyi felröpim van , de 11 ig még változhat [​IMG]
     
    osztrak12, imi010, libuskafarm és 2 más kedveli ezt.
  15. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szia :)
    Ne már, hisz oly régóta együtt vagyunk itt! Csinál a kedved szerint, nem kell minden eventet megcsinálni, nem kell úgy játszani, ahogy ránk akarják kényszeríteni, én nagyon sokszor játszom jutalom játékot a farmon, minden cél nélkül a legszebb virágaimat ültetem, kedvenc állataimat nevelgetem és ez segít abban, hogy folytassam, próbáld meg :)
    10 évet kár kidobni!
    Gondold át és legyen szép napos!!!
     
    vihence, osztrak12, imi010 és 5 más kedveli ezt.
  16. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    70 játékom van, lesz még 11kor 2, s elég is volt.
    Semmit nem pörgettem egy +1 6 óráson kívül, pedig rengeteget próbálkoztam. Nem jött az istennek se egy 24es termésbónusz. Tp igen, de az már nem kell. Veszett fejsze...
    Ha jött volna, még áldoztam volna a játék oltárán. De már vasárnap feladtam. Jack még 2x aratható, de nem pocsékoltam el 1 bahás mező kedvéért, forgatás nélkül.
    Nyomatta a majom a tp-t, persze jött 2-3 fontosabb más is, leginkább kk(zokni több) és szupertrágya, ami jól jött, de ennyi területen nem ér többet a játék. Nekem nem.
    Egyszer dobott 5db parti pörit, aminek nagyon örültem. De 70ből 1x? Még viccnek is rossz.
    Ennyi volt a játék, megyek fánkot sütni. :)
    Igazából nem csalódtam, mert erre számítottam. Egy ilyen kis földön termelni veszett sok növényt, mert ugye kb 1 játéknyi terem 1x minden plusz nélkül. Nagyon sovány és szűkmarkú volt. Némely event többet ért, mint ez most. Sőt most még éjjel sem arattam. Valahogy nem éreztem a kényszert, hogy ha felébredek csináljam.
    Jöhet a következő, a válogatás joga pedig még mindig a miénk. :)
    Jó hajrát mindenkinek, akinek még kedve van hozzá.
     
    osztrak12, juliannakoczkas, imi010 és 3 más kedveli ezt.
  17. méhecske53

    méhecske53 Utánpótlás-írogató

    Szia, meg szeretném kérdezni, hogy honnan jött össze ennyi felröpid, én hiába vetettem hosszú érésűt egy darabot sem adot, csak az eventnövény, meg néha az ólak és a fák.
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A majom egyetlen party pörgetést sem dobott, azt a 35. lejátszott játékért kaptad a haladási sorból (és nem 5-öt, hanem 4-et).
    --------
    Én 59 játékot játszottam le; még a gazdakört sem fejeztem be. Kezdettől fogva utálom ezt a minijátékot, de régen csináltam, mert kifizetődő volt. Szerencsére már nem az, így nem kellett megerőltetnem magam...
    Ládát alig dobott (amit láttam, mind elkaptam; az 59 játékból jött összesen 22 db). Feltűnő volt még a TP, a BTP és a CSP erős visszafogása (annak ellenére is, hogy kb. kétszer annyit szórt belőle a majom, mint tavaly!), illetve az elkapott ajándékok darabszámában beállt csökkenés: tavaly átlagosan 12,5; most 7,1 db ajándékot tudtam elkapni játékonként (értem ezalatt mindazt, ami nem csoki-nyalóka és TP-CSP). Tavaly 3 területről 13000 rózsa kellett a 65 kosárhoz, most 1 területről 10,5 ezer; azaz 8 helyett 18 kör kellett a letermeléséhez. Tavaly volt csillagos érme, és a boltból szerzett ezzel-azzal ki lehetett kozmetikázni a kosarazás rossz eredményeit.
    Nyilvánvaló, hogy az event már csak nevében emlékeztet az első két Karneválkirálynős eventre, valóban nem szabad összehasonlítani azokkal (átnevezhetnénk a régieket Budai Kutyavásár eventre; az köztudottan csak egyszer volt... :D). De a tavalyival össze lehet mérni, és sokkal rosszabb lett. Tavaly egyértelműen a TP-vadászoknak kedveztek mind a kosarazással szerezhető TP, mind a két nyeremény felhő tekintetében. Idén? Talán a pajtatöltögetőknek. Egyszerűen nem találok pozitívumot a változtatásokban; hacsak azt nem, hogy arányaiban egy kicsit kevesebb felröpi kellett.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.2.20
    vihence, farmerogirl, osztrak12 és 11 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Először a felröpit szereztem meg , és amikor biztonságban láttam , hogy jól haladok , utána vetettem el az eventnövényt .

    Itt és itt és itt és itt és itt leírtam , hogy szereztem felröpiket . Asszem a koriandernál nem hoztam adatot .
    Utána szombaton itt leírtam , hogy elültettem a kezdő mag eventnövényt .
    Az eventnövény komfortban jól adja a felröpit .

    Szóval a lényeg , hogy megcsináltam a gazdakört , és lejátszottam [​IMG]

    Kimaradt [​IMG] felröppenőm .
     
  20. Napsika

    Napsika Járnitanuló

    Sziasztok!
    Kedvenceim egyike ez az event. 77 lejátszott játékom van. :)
     
    osztrak12 és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.