Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nagyon köszönjük a képet. :)
    Továbbítottuk a Központba.

    Amit még javasolhatok esetleg: Ha böngészővel játszol, válts böngészőt.
    Próbáld ki esetleg az inkognitó módot. Vagy válts kliensre.

    Ami még javíthatna a helyzeten, az az animációk kikapcsolása a farmodon.
    A Mentés gombbal tudod a módosítást jóváhagyni - ez is segíthet a jobb játékélmény elérésében:

    [​IMG]

    Ableotory TL javaslatait is hozom Neked, ha esetleg kifelejtettem volna valamit:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/#post-1373268
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nagyon köszönjük a képet. :)
    Továbbítottuk a Központba.

    Amit még javasolhatok esetleg: Ha böngészővel játszol, válts böngészőt.
    Próbáld ki esetleg az inkognitó módot. Vagy válts kliensre.

    Ami még javíthatna a helyzeten, az az animációk kikapcsolása a farmodon.
    A Mentés gombbal tudod a módosítást jóváhagyni - ez is segíthet a jobb játékélmény elérésében:

    [​IMG]

    Ableotory TL javaslatait is hozom Neked, ha esetleg kifelejtettem volna valamit:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/#post-1373268
     
    -ágianyu33-, agi770 és macimami1958 kedveli ezt.
  3. Titokzatos85

    Titokzatos85 Fórumszaki

    Hali! Már Egy órája próbálok belépni a farmomra képtelenség!

    ID: 32574067

    ID: 32574067
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.11.25
  4. agi770

    agi770 Törzsjátékos

    Nálam is gyengélkedik egy ideje a játék. A fennt említetteket mind megtettem. Ma reggel volt a csúcs. Egy órás kuponnal éppen le tudtam aratni az összes területet. (Azért az plusz bosszúság volt minden mellé, hogy sokszor azt sem láttam melyik területen vagyok éppen. Pl: baha terület képét hozta be az elültetett eventnövényekhez. A kavarodásban learattam egy csomó Jakcet, gyepek urát stb amit nem is akartam) Végső elkeseredésemben a telefonon akartam befejezni a teendőket, na ott be sem töltött. Holnap hozok képet, ha megint ennyire vacak lesz.
     
    Rizstej, szöszi50 és Othep kedveli ezt.
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a problémát, de jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban.
    Addig is annyit tudok segíteni, hogyha böngészőn játszol, akkor próbálj meg inkognitó módban belépni, illetve egy másik böngészőben, mint amit megszoktál.
    Ezen kívül csak a Kollégám által már korábban javasoltak a tipp-jeim:
    Töltsd le a klienst.
    Ha kliensben játszol, érdemes megpróbálni törölni ez alapján és egy CCleaneres takarítást követően újra telepíteni, többeknek segített ez a megoldás is.
    Ha megtörténik az ellenőrzés, hozom a választ.
     
    macimami1958 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. tyúkól1017

    tyúkól1017 Haladó

    Köszönöm a választ, elnézést - elfelejtettem az ID számot és a farmnevet beírni.

    Köszi szépen a választ! Azért volt furcsa, mert mindegyik tájegységnek a főfarmján fordul elő. Akkor bosszantó amikor sürget az idő, mert lejár egy bónusz, vagy közel van az event vége.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.11.25
    benedekbobe63, -BombadilToma- és Othep kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét,

    Megtörtént az ellenőrzés.
    A Kolléga gond nélkül tud a területei között váltogatni, a belépés is normál módon sikerült.


    [​IMG]
    [​IMG]

    Ami még javíthatna a helyzeten, az az animációk kikapcsolása a farmodon.
    A Mentés gombbal tudod a módosítást jóváhagyni - ez is segíthet a jobb játékélmény elérésében:

    [​IMG]

    Ha szeretnéd a Kolléga kikapcsolja a farmodon.

    Ableotory TL javaslatait is hozom Neked,talán segít javítani valamelyik tipp a játékélményt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/#post-1373268

    Ha semmi sem oldja meg a problémát, és hozol a Központ kérésének megfelelően képet, és mellé Farmnevet és ID-t, akkor segíthetsz a probléma felderítésében.

    Sajnos, kliensben nem lehet képet készíteni, csak böngészőben.
    Köszönjük.
     
    macimami1958 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. edite72

    edite72 Utánpótlás-írogató

    Addig ez van míg ki nem lépek meg vissza.
     

    Csatolt fájlok:

    • farm1.jpg
      farm1.jpg
      Fájl mérete:
      14.9 KB
      Megtekintések:
      41
  9. Titokzatos85

    Titokzatos85 Fórumszaki

    Nagyon szépen köszönöm!

    kikapcsoltam. Remélem így jó lesz, bár későeste mindig tudom használna a játékot!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.11.25
    Othep kedveli ezt.
  10. camilla44

    camilla44 Aktív író

    SZIA! A műhelyeknél pl.lekvárfőző mikor mehet tovább a termelés. Már végig értem régóta .
     
    csibegazda2014 kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    hogy mikor lesznek újabb szintek, újabb receptek a Mesterségek völgyében az egyes műhelyeknél nincs róla információnk. A termelés lehet folyamatos, akár saját célra, akár eladásra, például a Répás-almás csatni elég kelendő a piacon.
    Ha vannak ötleteid milyen recepteket látnál szívesen, írd meg az Ötletelős topikokban.
    További jó játékot!
     
  12. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    képet nem arról kell hozni, hogy mit tapasztalsz a Játékban, hanem a hiba felbukkanásakor keletkező logokról.
    Ehhez itt találsz segítséget:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ők-haladók-részleg.19471/page-47#post-1473836

    Amit javasolni tudok, az az animációk kikapcsolása a farmodon a Beállításokban.
    A Mentés gombbal tudod a módosítást jóváhagyni - ez is segíthet a jobb játékélmény elérésében:
    upload_2025-11-17_10-0-51.png

    További jó játékot!
     
  13. nimre56

    nimre56 Járnitanuló

    f12-re ezt írta most
     

    Csatolt fájlok:

  14. Angyal51

    Angyal51 Utánpótlás-írogató

    Helló mindenki. 2013 ban volt egy event a my litle poni. abban lehetett megszerezni a felhőpalotát. de én még akkor nem játszottam a farmerámával. szeretném megkérdezni,hogy lesz e még olyan alkalom hogy ismét vissza hozzák? köszönöm a választ. Angyal51 gazda id:57396526
     
  15. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    továbbítottuk a Központ részére a logokat.
    Köszönjük!
     
  16. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    nincs tudomásunk arról, hogy ez a dekor ismét játékba kerülne.
    Megértésedet köszönöm!
     
    *Gizus* és macimami1958 kedveli ezt.
  17. Angyal51

    Angyal51 Utánpótlás-írogató

    Helló. köszi szépen a választ. reménykedtem benne,hogy be kerül még. na de ez van:)
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  18. mucus253

    mucus253 Járnitanuló

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni mivel nem találom a "Könyvtáros madár" kitehetőt. Előre is köszönöm mucus253, ID:49106172
     
  19. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    dekor keresést kérlek legközelebb az "Eltűnt tárgyak keresése" topikban jelezz, mert az nem hiba, hogy Te nem találsz vmit. Köszönöm, ha figyelsz a topikok használatára.

    A keresett dekort a Kincses szigetre raktad ki, alul középen fogod megtalálni.
    Sok sikert!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. mucus253

    mucus253 Járnitanuló

    Köszönöm szépen, máskor majd jobban figyelek hogy hol tudok segítséget kérni.További szép napot kívánok.
     
    Dolphin kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.