Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kollegám,az ellenőrző panel információit használva, megállapította:

    Ebből a dekorból mindkettőt megkaptad. A "Hajótöröttek partja" dekoros területen vannak kihelyezne.
    Középen, a felső elemhez közel kellene nézelődnöd, picit lentebbi helyen megtalálhatod.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  2. janka60

    janka60 Járnitanuló

    Nagyon szépen köszönöm :)
     
    smoldering kedveli ezt.
  3. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Szeretnék segitséget kérni, mivel a Szalon felhősorra a tűzijáték kitehetők raktam fel, de ezek csak pörögnek, leszedni nem tudom őket, ma reggel kézzel learattam a felhősort, de a tp-t sem kaptam meg.

    Segítségeteket köszönöm. Id:5917910
     
  4. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Sajnos hibás ez a "tűzijáték sorozatú" dekor a felhőkre helyezve.

    A felhődet sikeresen lerattad, hiszen "érésben" van.
    (Ezt magad is ellenőrizni tudod)

    A központi kollégák számára már ismert a hibajelzés.
    Kézzel nem tudjuk törölni!
    Később, a javítást megoldva lehet majd eltávolítani a felhőkről. Addig türelmet kérünk.
     
    Bátyus kedveli ezt.
  5. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Felvilágosítást kérek a "Csodás tulipán felhősor" 2019 áprilisi megszerezhetőségéről! Vásárlással, TOP 3000-ből, gazdaköri feladattal, esetleg event nyereményeként juthattunk hozzá. Azért kérdem, mert nekem hiányzik és nem emlékszem rá, hogy mit hagytam ki. Előre is köszönöm a választ!
     
    Enike** kedveli ezt.
  6. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Vásárolható, hozzávaló dekorok nélküli üres felhősori ajánlat volt.
    Itt találod az akkori akció információit:

    Mini-Event - Csodás tulipán felhősor vásár | Farmerama HU
     
  7. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    Sziasztok!
    nem tudom, hogy jó helyre írom-e le az észrevételemet a Hintázó farmarany ajánlat leírásával kapcsolatban. A ládák elnevezése más a táblázatban, mint utána a részletes kifejtésben. Ez szándékos, vagy csak elírás? :)
    A táblázatban Hintázó láda, Hintázó láda II, Hintázó láda III, Hintázó láda IV a nevük
    A részletező leírásban: Hinta láda I, Hinta láda II, Hinta láda III, Hinta láda IV a nevük
    Köszönöm,
    Mici-farmer
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  8. ica1956

    ica1956 Járnitanuló

    Sziasztok szeretném meg kérdezni hogy mikkor lesz lehetőség fararany vásárlása SMS- ben . Nekem sincs bankkártyám , gondolom nem én vagyok az egyetlen. Már hónapok óta várjuk a vásárlás lehetőségét. További jó játékot mindenkinek. A választ előre is köszönöm.
     
    Jocó04 és Bathilda kedveli ezt.
  9. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm a jelzést, javítottam. Nyugodtan jelentsd a posztnál, ha hibát találtál, a Jelentés- gombot használva.
     
    stb_farmer és Mici-farmer kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Kazimir hivatalos bejelentése szerint ezt sajnos hiába várod/várjátok:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/sms-fizetési-mód-megszűnése.21353/
     
    Bathilda és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. ica1956

    ica1956 Járnitanuló

    Köszönöm a választ. De a kérdésem az lenne hogy lesz e megoldás arra hogy akinek nincs kártyája. Az is tudjon farmaranyat vásárolni.
     
    Bathilda kedveli ezt.
  12. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Van ilyen lehetőség már a játékhoz.
    A paysafecard vásárlási forma ajánlható azon játékosoknak, akik nem rendelkeznek bank-kártyával a fizetésekhez.
    Többek között nagyobb postahivatalokban lehet vásárolni készpénzért különböző címletű vásárlási keretösszegben "bont".
    Ezzel a játék felületén a bankban vásárolhat a játékos.

    Pontos használatáról olvasd el kérlek az ismertetőt, a leírást!
    Érdemes minden linket használni, először tájékozódni, majd kipróbálni egy kisebb címletű fizetési formával.
    Ha beválik, akkor megelégedéssel játszhatsz ezzel a formával, fizethetsz valamit, ami megtetszik a játék bankjában.

    Leírás ITT érhető el.
    További részletek a psc használatával kapcsolatban a kibocsátó honlapján: https://www.paysafecard.com/hu/
     
    Bathilda kedveli ezt.
  13. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Segítséget kérek, hogy a Bahama virágokra (mivel azokból van 24 órás érésű) milyen termés idő csökkentőt tudok használni! Sajnos mindenképp szükségem van a felhő eléréséhez még 451 db Sarló és csákány-ra. Valamint szeretném a 4 órás érésű event növényhez (Macskás szobrocska) szükséges +20 db is megszerezni. Előre is köszönöm a segítséget!
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  14. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    Köszönöm az információt, legközelebb ott jelzem, ha netán találok vmit :)
     
    stb_farmer és Enike** kedveli ezt.
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A bahás virágok nem a legkedvezőbb növényfélék, melyek időcsökkentővel jól működhetnének.

    Átbogarásztad a Bónuszlexikont? Gondolom igen. :)
    Csak akkor javaslom a 24-órás virág ültetését, ha az elfoglaltságod, távollétes időd miatt választanád.

    Az event csevegőjében a zöldséges besorolású növényeket említik, használják nagyon sokan, akik erről írnak a hozzászólásaikban.
    Ott többféle variáció is élhet. (rövid, hosszabb, leghosszabb érési idővel akár)

    Bizonyára az alkimista termékeid rendelkezésre állnak, és ki is próbáltad már máskor, mi adott aránylag jól felröppenőt az eventek teljesítésében. (piacos vásárlás is opció lehet)

    Nálam tegnap éjszakától csak felröpi szerzés van porondon, holnap reggelig kitartóan ültetek zöldségféléket, az időbéli elfoglaltságaimat számolva, figyelembe véve.

    Tervezd meg az ültetéseket az elfoglaltságaid alapján. Össze kell jöjjön a felröpi java része, ha kitartók vagyunk.
     
    stb_farmer és jófarmerlány kedveli ezt.
  16. terrdora

    terrdora Törzsjátékos

    Sarló és csákány
    [​IMG]
    Felröppenhet:
    • az alábbi területeken: Bahama ültetvény
    • Szeretném tudni. most felröppenő honnét lesz? A Bahamán terem az eventnövény,
    • a másik kettőn, a zuhatagok szigete és az esőerdő
    • nem jön semmi vagy mi van?
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    A Baha ültetvényen terem az eventnövény, ahogy írtad. Ugyan ott reppen fel a Sarló és csákány is, növények és fák aratásából. :)
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  18. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A felröppenő is a Bahama területről jön, ahol az eventnövényeket is ülteted.
    Úgy kell megtervezd a saját játékodat, hogy mindkettővel haladni tudjál. Nappal eventnövény menjen a területre, éjjelre hosszúérésű növény.
    Mindkettőnél a gyorsabb haladás érdekében használni lehet/kell érésgyorsítókat, /szupertrágya, Növénybevételi bónusz/.
    Ha zöldséget ültetsz, hosszúérésűre gyorsítoként használhatsz még Maja maszkot is, ami ráadásul helyet sem foglal el.
    Ha a Felhőig szeretnél eljutni, elég csak az egyik növényt ültetned, választásod szerint/, mert csak egy feladatsor van!
    Tekintsd meg az ábrát, a 6. feladat teljesítése után kaphatod meg a Felhőt!

    CSAK EGY FELADATSOR VAN.
    A sorrend különböző.
    A felhősorig összesen 6 db feladatot kell teljesítenünk. Tehát nem feltétlenül kell mindkét eventnövénnyel foglalkoznunk.


    Amennyiben a rövidebb érésű Macskás szobrocska eventnövényt választjuk.
    [​IMG]


    Amennyiben a hosszabb érésű Napszem eventnövényt választjuk.

    [​IMG]

    Az event teljes leírását itt olvashatod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/visszatérés-a-kígyók-templomába.22826/

    Javaslom, keresd fel az event csevegőjét, nagyon sok, hasznos tanácsot-segítséget találsz benne a játékosoktól:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/visszatérés-a-kígyók-templomába-event-csevegő.22827/page-5#post-1279625

    Sok sikert az eventhez!
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  19. Sebsike

    Sebsike Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Hogyan tudom aktiválni a hosszú érésű eventnövény? A rövid érésű már készen van, persze felszálló nem nagyon.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    stb_farmer kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.