Vegyes - felesleges kis topikok, stb.

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 29.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szeretném ha felfednék ezt az anomáliát és kivizsgálnák . :cry:

    (tudom , hogy engedély nélkül nyitott topik)
     
  2. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Akkor minek nyitottad?
    Dá dá lesz!
    :D-.-
     
  3. pokember5

    pokember5 Fórum-zöldfülű

    Sajnos nem gyorsabb lett a játék hanem lassúbb és ponlttatlanabb és előfordult,hogy learatásnál nem szedi le rendesen. Nem vagyok elégedett és sokszor még a kedvemet is elveszi.Talán a Covid megfertőzte a gépüket???
     
    szupermuter51 és maokatica kedveli ezt.
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A játékkal kapcsolatos tapasztalatodat minden esetben érdemes ott lejegyezni, ahol ehhez már van nyitott topic.
    Engedély nélkül nincs mód topicnyitásra, ezt kérlek vedd figyelembe!

    Például: Aktuális témák --> Unity alapú játék csevegője

    A Panaszkönyv topic is nyitott, ott is megjelenhez a véleményed.

    Az általad egyeztetés hiányában megnyitott topicot zárom.

    Kérem, tanulmányozd a fórum szabályzatát, a fórum használatát.

    A fórum szabályzata:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/farmerama-a-fórum-szabályzata.6827/

    A fórum felépítése és használata:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-fórum-felépítése-és-használata.6864/
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  5. vizisas

    vizisas Fórum-zöldfülű

    Napok óta nem lehet alapcsatnit késziteni mert a listát nem adja fel. 3 napja ez van, és elég bosszantó hogy venni kell emiatt a répás-almás csatnit.
     
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Megjelenítési hiba, ami gyakorlatilag a Unity kezdete óta fennáll. Lépkedj egy kicsit a mesterségek, és azok szintjei között, és meg fog jelenni. Pl. nyiss meg egy másik receptet, majd lépj vissza az alapcsatnira.

    Legközelebb, ha kérdésed van, egy meglévő segítségkérő topikba írj, ne hozz létre újat. Ezt zárni fogják.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  7. vizisas

    vizisas Fórum-zöldfülű

    szia. Köszi a segitséget már mindent próbáltam.. nem böngészőben nyitom meg a játékot, lékedtem mühelyek között, de CSAK a acsatnikészités nem müködik, minden más előjön. segitségkérő topikot se találom, az is gondot jelent hogy irjak ha problémám van. Elég nehezen lehet megtalálni azt is hova irhatok. de azért köszönöm a segitséget.
     
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A fórum főoldalán van egy Segítség nevű rész, ott találod a segítségkérő topikokat.
    A receptre pedig egyelőre más megoldás nincs, előbb-utóbb látható lesz. Próbálj meg egy másik mesterségben megnyitni egy harmadik szintű receptet, majd térj vissza az alapcsatnira. Ne frissítsd a játékot, mert kezdheted elölről.
    És még valami: nézd meg a piacodon a csatni és az összetevői árát. Esetleg jobban is járhatsz, ha nem magad készíted...
     
    HéricsBáró, Sauvage, Matold és 3 más kedveli ezt.
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia vizisas!
    Engedély nélkül nyitottál topikot!
    Kérem a Fórum szabályzatának betartását, és az alapján valamely meglévő segítségkérő topik használatát!
    https://board-hu.farmerama.com/threads/farmerama-a-fórum-szabályzata.6827/
    A topikot ezennel zárom.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  10. kinguka1998

    kinguka1998 Fórum-zöldfülű

    vegyetek fel
     
  11. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  12. zozma119

    zozma119 Járnitanuló

    Bevallom már évek óta játszottam és még egy felhősorom sem volt. Azt sem tudtam, mire jó. Az érdekelne, hogy kinek hány van? Persze, csak ha nem titok. :)
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Teljesen feleslegesen nyitottál új topikot.
    Ezen a fórumon ez szabályellenes.
    Bármelyik Törzsasztalon található csevegőtopikban szívesen látnak.
    Új topik nyitásának szándékával a Supporthoz kell fordulni, az Általános kérdések tárgyat választva.
    Problémával kapcsolatos kérdéseket pedig a Segítségkérő topikokban tudsz feltenni.
    Ezen a linken megnézheted, milyen felhősorok vannak a játékban:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/az-égig-érő-paszuly.592/

    A fórum szabályzatát, és felépítését is tanulmányozd át az aláírásomban található linkeken.

    Ezt a topikot pedig zárom!
     
    Koppi kedveli ezt.
  14. 42Akos24

    42Akos24 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ezzel a mechanikával lenne pár kérdésem!

    1:Ahogy olvastam ugyan annyi az esély a cuccok dobására(pl szög) mindegy mit ültetsz vagy aratsz de nekem valahogy pl zsájánál nem úgy adja mint mondjuk reteknél ez befolyásolja vagy csak nekem ilyen szerencsétlenűl dobja? Illetve ha függ hogy mit vetek el akkor mit érdemes vetni vagy milyen szempontot kellene figyelembe vennem barkácscuccok szerzését illetően?

    2:A másik erről se találtam konkrét választ. 1 Nagy terület az 4 kicsivel ér fel. ha 1 nagyon learatok akkor nagyobb esélyel dob barkácscuccot mintha 4 kicsit? Ugyanis ha a 4 kicsi mindegyikének ugyanannyi % eséllyel dobja a cuccot akkor érdemes lenne nekem váltani hogy ne kevés nagy legyen hanem sok kicsi.

    Ha valaki tudja rá a választ és megosztaná velem azt nagyon megköszönném! :)
     
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia 42Akos24!
    A barkácscuccok felröppenése szintúgy az érésidő függvénye, mint pl. az eventes felröppenőké. Hosszabb érés-idejű termés aratásakor több barkácscuccra van esélyünk.
    Barkácscuccokat egyébként akár a Gazdaboltban a Háziállatoknál 99 FA-ért megvehető, (féláras akciókor a feléért), Házikedvenc futtatóba, de más területekre is kirakható, Tyúklak is ad, 12 óránként 10 db-ot.
    A kisebb területeken termelt termésből valóban több felröppenő esélyes és várható, mert a nagyobbiknál saját magunk határoljuk be a mennyiséget, az alapján, hogy egy helyről egyfajta barkács cuccból csak egy röppenhet fel.

    De, mivel a Fórum szabályzata értelmében engedély nélkül nyitottál topikot, ezért ezt bezárom.
    Kérlek, hogy legközelebb inkább valamelyik segítségkérő topikban tedd fel a kérdésedet.
     
    42Akos24 kedveli ezt.
  16. Néró21956

    Néró21956 Fórum-zöldfülű

    A Mai napon élvezhetetlenül lassú a játék, eddig úgy-ahogy ment, de ez már bosszantó.
    Hiába van frissítés, újra indítás semmi változás. Mi lehet az oka ennek a nagyon nagy lassúságnak?
    Esetleg karbantartás folyik?
     
  17. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Szia!
    https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-egyéb-kérdés-ide.19464/page-55#post-1207428

    A központnak továbbítottuk a hibajelzéseket.
    A központ válasza alapján a hiba kijavítását megkezdték.

    Javasoljuk a betakarítás animációjának a kikapcsolását a játékbeállításokon belül, ez megoldást nyújthat a hibára:
    [​IMG]

    Ezenfelül a játék frissítését is javasoljuk F5 segítségével.

    További információval egyenlőre nem rendelkezünk.
    Köszönjük a megértéseteket és a türelmeteket!

    További ilyen vonatkozású jelzést nem kérünk közzétenni, mert törlésre kerül.


    Engedély nélkül nyitottál topicot, ezért zárom!

    Kérdés, hibajelzés esetén használd kérlek a meglévő segítségkérő és hibajelző topikok egyikét!
     
    MaMo78 kedveli ezt.
  18. Gabika0809

    Gabika0809 Fórum-zöldfülű

    Hosszú idő játék után,ma elfogyott a türelmem.Évek óta játszottam,nagyszerű kis játék volt.Sajnos ma már élvezhetetlen.Szinte semmi nem működik jól.Hiába frissítés,újraindítás.Egy eventet nem lehet jól végigjátszani.Így elbúcsúzom a farmerama csapattól.
     
    seszkrisz1969, Lizikertje és _sziszi_ kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Gondold át , te is kelsz fel néha rosszul , és a játék is néha felkell rosszul . :cry:

    Ha majd nem játszol 2 hétig , és a szíved visszahúz , az jelent valamit. :inlove:

    Ja , és engedély nélküli topikot nyitottál asszem , és zárni fogják . :cry:
     
  20. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Szia!

    https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-a-játékban-2021-június-23.21308/

    Jelenleg több technikai hiba is jelen van a játékban. A játék lassulása tapasztalható, amely több frissítés ellenére sem javul meg minden esetben. A munkások nem működnek megfelelően, nem lehet aratni vagy csak frissítés után történik meg az aratás.

    A központ tud a hibákról és a hibák javítása folyamatban van!

    Egyes esetekben, a hibákat megszüntethetjük. A játékbeállításokon belül a "Betakarítás animációjának bekapcsolása" opció kikapcsolásával:
    [​IMG]


    Engedély nélkül nyitottál topicot, ezért zárom!

    Kérdés, hibajelzés esetén használd kérlek a meglévő segítségkérő és hibajelző topikok egyikét!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.