Fejlődési taktika

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Kérlek az egész mondatot olvasd el, ne csak a vesszőig.

"Valóban, korábban lehetett "bármit" kérni, persze, azért itt is van lista, hogy miket nem.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/nyereményjátékok-szabályzatának-kiegészítése.10905/"

Sali~*.*, peter1022, -vadocka70- és 4 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

peter1022, cili53, |Tamás| és 3 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

-Holdfeny-. Fórum elő legendája

Szia!
    Itt nem a limit lehetett a gond:( Hanem az hogy egy reklámhoz - mesefigurához- kapcsolódó dekor volt... Nekem is hiányzik a leltárból:(

peter1022 és genka53 kedveli ezt.
  4. zsani_apja

zsani_apja Fórum elő legendája

halihoó!
    Nincs itt gond. Én mindent értettem, mindent is. ;) Folyamatos fejlődésen megyek keresztül. :D

5. -gyöngy-581

Szia Apja :)
    De jó Neked, irigykedem, számomra van még pár homályos részlet, bár gondom nincs belőle. Lehet hogy fejlődésképtelen vagyok? Van ilyen, erre már én is rájöttem és vagy lapozok, vagy sem, ha értetlennek látszanék. xD:cry:xD;)
    Egyébként, hogy ne legyen teljesen homályos amit írtam akkor azt tanácsolom, hogy ne siess a gazdakör kiürítésével, mert utána értelmét veszti a játékod és lesz egy óriási üresség a helyén cél nélkül.:D

Matold, genka53, peter1022 és még 1 ember kedveli ezt.
  6. zsani_apja

zsani_apja Fórum elő legendája

Szia!
    Nem tudok sietni, mert ha csak a tenyésztőseket nézem, nem lesz egyszerű a sok aranyáronmértállatot összeszednem. :)
    Végül is már ráérek. Nekem már ez is egy csoda, hogy csak ennyi van hátra. Már a csp bajnokoknak sem írok, biztos nem érteni magyar nyelvet. :D ;)

genka53, Amira09, peter1022 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. farmerogirl

farmerogirl Fórum félistene

Sziasztok, szia Tamás!

Azért jó lenne, ha a magyar fórumon is lenne egy egyértelmű lista a választható itemekről, ill. a maximum mennyiségről, melynek birtokában már nem választható az adott item. (Persze, az ideális az lenne, ha nemzetiségtől függetlenül egységes lenne a szabályozás...)

Speciel én - jobb farmos cél híján - kisebb-nagyobb lelkesedéssel, de még jóval a ʺbili borulásaʺ előtt elkezdtem kiürítgetni a gazdaköröm, és bevallom, pont az alap farönk hangárt lőttem be magamnak, mint nyeremény célt. Viszont, ha jól értem, az már nem választható, ha van a birtokomban már kettő (egy fullos és egy alap, amiket úgy vásároltam). Valamint vannak olyan dekorok, tojások, amiket a vásárláson kívül, pl. a vidámparkból is ki lehetett váltani - némelyiket többször is -, vagyis már eleve (az angol fórumon megjelent) limit felett vannak nálam. Az ilyenekkel pl. mi a helyzet?

genka53, Fätum, peter1022 és 5 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

Most is csak azt tudom leírni, hogy sajnálom, hogy nem egy piacon vagyunk. Sokat tudnék segíteni Neked, ha módomban állna :)

genka53, peter1022 és zsani_apja kedveli ezt.
  9. |Tamás|

Szia!

Dekor lista sincs, nem hogy külön megjelölve, hogy kérhető-e vagy sem.
    Ezek a kitételek alapján el lehet dönteni, hogy mi az ami kérhető, és mi nem
    https://board-hu.farmerama.com/thre...zabályzatának-kiegészítése.10905/#post-257390

Igen, ha már van egy alap és egy fejlesztett, vagy 2 félig fejlesztett stb... hangárod, akkor sajnos aug 1 óta az már nem opció számodra.
    Mivel dekor lista sincs, ezért a limiteket sem tudjuk kiírni.
    Az, hogy limit fölött van valamiből, az relatív-e nem probléma, de fórumjáték nyereményként nem kaphatsz újabb darabot.

peter1022, Kuzdern és farmerogirl kedveli ezt.
  10. farmerogirl

Hááát, okosabb is lettem, meg nem is... :oops: Mindenesetre köszi a választ. :) Majd ha netán eljutok odáig, igyekszem olyasmi cuccot választani, amit nem vettem meg (azért van ilyen is bőven).

genka53, Fätum, peter1022 és 2 más kedveli ezt.
  11. |Tamás|

Kimondott listánk nekünk sincs. Az egész játékot át kell nézni, ki kellene jegyzetelni, összevetni, hogy mi honnan jött.
    Ez olyan mennyiségű plusz munkát jelentene akármelyikünknek, melyre nincsen kapacitásunk, ezért nem tudunk a kérésednek eleget tenni.

Úgy gondolom, aki eljut 200x szintre, az tudja, hogy főként mi az érték a játékban (neki!!!!, mert mindenkinek más), azt a pár tételt egyszerűbb leellenőrizni, mint sem ~15200 elemet átnézni, kinyálazni, hogy Te kész listát kapj, hogy mi kérhető. Ezzel sem lennél előbbre, hisz utána kell Neked is nézned, mi mire jó, mi érték neked, stb... Ezzel csak nekünk adnál felesleges pluszmunkát.

12. pecástündér

pecástündér Aktív író

Szia Tamás!

Ha 2 alaphangár van, akkor lehet kérni harmadik alaphangárt?

Köszi a választ.

Kuzdern, genka53, peter1022 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. |Tamás|

Szia

Beidézted magad a kérdésedre a választ.
    Hangárnál 2db a limit. Ebből kifolyólag szerintem ez kizárja azt, hogy lehessen harmadikat kérni.
    Vagy nem?

-Holdfeny-. és peter1022 kedveli ezt.
  14. farmerogirl

Á, eszemben sincs plusz munkát adni nektek vagy kérni tőletek. (Inkább csak az egységes - és egyértelmű - szabályozást hiányolom; persze ez a hiány nem a moderátoroknak róható fel.) Majd igyekszem olyant keresni, ami még nincs.

Kuzdern, genka53, Amira09 és 4 más kedveli ezt.